Електромонтаж 

Чаще всего пользователь видит только внешнюю сторону электротехники, а точнее разнообразные осветительные приборы, а также выключатели и розетки. Потребитель догадывается, что питание на эти устройства подается по проводам, подключенным к автоматическим выключателям - «автоматом». Последние обычно собраны распределительный щит или попросту «щито...

Більше
  • Аксесуари для прожекторів
    Аксесуари для прожекторів

    Комплектуючі для LED прожекторів.

  • Вилки електричні
    Вилки електричні

    Електричні вилки, штепселі, дроти підключення

  • Подовжувачі
    Подовжувачі

    З того часу, коли з'явилися перші розетки, пройшло чимало десятків років. І від початку люди не завжди були задоволені розміщенням розеток у приміщенні. Або хотілося підключити електроприлад, який знаходиться далеко від розетки. Саме тому було винайдено подовжувач. Цей елементарний, але дуже необхідний пристрій сьогодні став незамінним у будь-якій сфері діяльності. Сьогодні є покращений варіант подовжувача – мережевий фільтр.

    Що таке мережевий фільтр?

    Мережевий фільтр - це пристрій з подовженим проводом і розетками, який виконує не тільки функцію подовжувача, але і згладжує перепади напруги в мережі. Це дозволяє електротехніці, яка підключена до нього, залишатися захищеною від перешкод у мережі перепадів напруги. Її термін служби та працездатність збільшуються. Це відмінно підійде як до комп'ютерної, так і до будь-якої побутової техніки.

    Комплектуються такі пристрої від двох і навіть до восьми розеток. Але необхідно враховувати те, що якщо всі вісім розеток будуть задіяні, це буде великим навантаженням. Корпус виготовляється з ударостійкого пластику з отворами для можливого кріплення його на поверхню або гачком. Розетки, розміщені на такому девайсі, можуть бути не тільки класичного вигляду, а й виготовлені під зарядний пристрій для телефону. Також можуть бути встановлені захисні шторки для безпеки у використанні та для уникнення попадання всередину вологи або пилу.

    Кнопка теж мало важливий аспект. Зазвичай вона прозора червоного кольору з джерелом світла всередині для індикації стану (увімкнено або вимкнено).

    Який подовжувач краще купити для себе?

    Перед тим як вибрати для себе пристрій, необхідно зрозуміти для чого і які функції виконуватиме. Якщо ви купуєте для чутливої ​​техніки, то краще прийняти рішення купити мережевий фільтр, який буде також захистом. Важливо враховувати кількість розеток та довжину дроту. Адже занадто довгий провід буде перешкодою, якщо ви збираєтеся підключати комп'ютер до подовжувача і розміщувати його під столом. Якщо в такому випадку розетка знаходиться не далеко від техніки, і кабель комп'ютера дотягується до неї, то варто купити трійник, які у нас також представлені в асортименті.

    Важливо пам'ятати, що мережевий фільтр може захистити, перешкоджаючи перешкодам, але він не буде гарантією. Для вирішення таких питань проблематики перепадів напруги необхідні більш професійні пристрої.

  • Колодки з розетками
    Колодки з розетками

    Колодкиз розетками для виготовлення подовжувачів.

  • Щитки електричні
    Щитки електричні
  • Патрони для ламп
    Патрони для ламп

    Патрони для ламп – повний контакт

      У будь-якому світильнику патрон для лампочки є однією з найважливіших деталей. Саме він відповідає за кріплення та живлення джерела світла. Існує безліч різних стандартів цих деталей. Всі вони працюють за одним принципом, а відрізняються, насамперед, конструкцією кріплення. Тому при заміні джерела світла важливо переконатися, що цоколь лампи відповідає тому ж стандарту. В іншому випадку її просто не вдасться встановити.

    Різноманіття видів 

    Зазвичай кожен тип кріплення вживається для певного виду світильників. Це полегшує завдання підбору нових джерел світла замість тих, що перегоріли. Усі патрони для ламп відповідають стандартам приєднувальних розмірів, що позначаються за певною системою. Відповідно, кожне кріплення має маркування, яке вказує на вид з'єднання та його розміри.

    Для побутового використання найпоширенішими типами кріплень є різьбові та штиркові. Перші можна зустріти у більшості люстр, настільних або настінних світильників. Їх позначення завжди починаються з літери E. Найпоширеніший стандарт називається E27. Його також іноді називають "цоколь Едісона", так як він використовувався для класичних моделей з ниткою розжарювання. Ще одне популярне кріплення - E14, або "міньйон". Як відомо з маркування, цей стандарт відрізняється меншим діаметром. Такий тип часто зустрічається у компактних світильниках, наприклад, бра.

     Різьбові з'єднання цих типів дуже поширені у різних домашніх світильниках. Тому багато сучасних освітлювальних LED-приладів створюються з урахуванням цих стандартів. Таким чином, легко замінити старі джерела світла з ниткою розжарювання на нові економні світлодіодні лампи.

    Інші типи патронів для ламп

      Штиркові кріплення використовуються для найрізноманітніших освітлювальних приладів. Наприклад, призначених для декоративного або локального підсвічування. Також їх можна зустріти у деяких моделях люстр та світильників. Раніше такий стандарт був поширений у світильниках із галогенними або люмінесцентними джерелами світла. Тепер існує чималий вибір світлодіодних "економок", які відповідають даним типам кріплень.

      Цоколі ламп цього типу мають позначення, що починаються з літери G. Цифри, які йдуть далі, позначають відстань між контактами. Часто зустрічається маркування із додатковою літерою: U, X, Y, Z. Таким чином позначаються підвиди даної категорії, що відрізняються конструкцією. Сімейство штиркових кріплень налічує безліч різних стандартів. Досить популярні G4, G5.3, G9, GU10.

      Кріплення інших стандартів використовуються для різних специфічних освітлювальних приладів. Наприклад, маркування, яке починається з R, означає цоколь лампочки з утопленими контактами. Зазвичай зустрічається у компактних, але потужних джерелах світла для прожекторів чи подібних пристроїв.

     Штифтове або байонетне з'єднання маркується літерою B. Це дуже міцний та стійкий тип кріплення. Тому його використовують для світильників, які експлуатують за відчутної вібрації. Софітне кріплення, що позначається буквою S, може застосовуватись для різних видів підсвічування. А фокусуючий (P) - для пристроїв із спрямованим освітленням.

      На сьогодні існують led лампи з будь-якими типами кріплень. Це дозволяє замінити застарілі джерела світла сучасними практично в будь-якому освітлювальному приладі.

    Перехідники – спосіб погодження

      Однак бувають ситуації, коли є світильник та джерело світла, але їх кріплення не збігаються. Наприклад, якщо придбано новий світильник, де патрон під лампочку іншого стандарту, ніж у старого. Або якщо хотілося б використовувати певні "світлодіодки", але їх з'єднання не підходять до наявних люстр.

      Як можна вирішити подібні труднощі? Найпростіший і найдоступніший варіант - перехідники. Ці пристрої допомагають з'єднувати різні типи кріплень. Наприклад, за допомогою перехідника можна встановити лампу з контактами типу G або GU у гніздо типу E. У нашому магазині можна знайти перехідники для найпоширеніших стандартів. Їхні посадочні гнізда виконані з кераміки, що гарантує надійну та тривалу роботу.

Показати 1 - 5 з 5 шт
Показати 1 - 5 з 5 шт

Меню