Cумеречное реле Horoz FLEX 10A

089-001-0002

Турция

Новый

112 грн

Товар в наличии на складе

- +

Рейтинги и комментарии
( 5.0 / 5) - 1 отзыв(ы)
 
Описание

Сутінковий реле HOROZ HL 471 - апарат для управління роботою системи освітлення. Він необхідний в тих місцях, де без автоматизації включення і відключення лампочок не вийде ефективно заощаджувати. Сьогодні таке реле можна зустріти в офісах і навчальних закладах, в торгових закладах, на парковках, в сфері ЖКГ, і громадських місцях.

Робота такого реле полягає в замиканні ланцюга подачі електроенергії до споживачів виходячи з параметрів освітленості. За збір цих параметрів відповідає спеціальний світлочутливий елемент. При зниженні загальної освітленості нижче 50 люкс він пропускає через контакти струм і включає висвітлення. У пристрої встановлена ​​затримка спрацьовування, щоб автомобільні фари або інші короткочасні відхилення освітленості не приводили до постійних включень / відключень реле.

Залежно від потреб використання можна відрегулювати ступінь чутливості HOROZ HL 471, за допомогою винесеною на корпус ручки. Пристрій має високу робоче навантаження, до 1,2 кВт.

Установку реле HOROZ HL 471 можна виконати і самостійно, але для більшої впевненості в точності роботи і максимально економною налаштуванні, краще довірити цю операцію професіоналам.

Замовляйте недорогий і ефективний датчик освітленості за дуже вигідною ціною в Ексмарт.

 
Характеристики
Тип:День-ночь
Рабочее напряжение :220 - 240V
Мощность :1200
Защита от пыли и влаги:IP 44
Материал корпуса:Пластик
 
Доставка

Мы находимся в Киеве, на улице Николая Василенко, 21. Поэтому вы можете забрать заказ самовывозом, предварительно уточнив наличие в офисе.

Доставка курьером по Киеву на следующий день: 50 грн для заказов на сумму менее 500 грн. Для заказов на большие суммы - бесплатно.

Доставка Новой почтой: по тарифам перевозчика для заказов менее чем на 500 грн и бесплатно, для более крупных заказов.

(комиссия за наложенный платеж 20 грн + 2% всегда снимается с получателя, вне зависимости от суммы заказа)

Рейтинги и комментарии от наших клиентов

Результат:
 -  
Цена-качество справедливые. Думал, он будет больше, по фото сразу не видно, какого он размера

Смотрели недавно

Menu