Экономим 50 грн

Проходной беспроводной выключатель Inted 220В одноклавишный

Inted

Новый

699 грн

749 грн

Акция
В наличии на складе

- +

Доставка бесплатно
Рейтинги и комментарии
( 5.0 / 5) - 2 отзыв(ы)
 
Описание

Опис прохідного бездротового вимикача Inted:

Прохідний бездротової вимикач Inted - відмінне рішення для вашого будинку. Часто прохідні вимикачі використовуються на сходах для включення світла, в довгих коридорах або великих кімнатах де може знадобиться 2 вимикача. Схема роботи бездротового вимикача дуже проста. Складається такий вимикач з двох клавіш і одного реле. Реле потрібно підключити до 220В, а вихід з вашим світильником. Натискаючи на клавішу ви посилаєте сигнал на включення або виключення світла. Дальність прийому клавіші до 50 метрів.

З установкою такого вимикача впоратися будь-яка людина, навіть не розуміє в електриці. Клавіші можна кріпити до стіни, до меблів, до скла, на металеві поверхні. Вам не буде потрібно здирати шпалери або думати про нову прокладання кабелю, вас врятує такий простий, але дуже корисний бездротової вимикач.

Бездротовий вимикач INTED призначений для віддаленого управління освітлювальними приладами. Допустима навантаження - до 900Вт. Приймач підключається до споживача, може бути встановлений в корпусі вашого приладу або розміщений в монтажній коробці. Передавач виконаний у вигляді клавішного вимикача, який приклеюється або прикручується на стіну. У цьому комплекті йде дві однакових клавіші.

Максимальна дальність спрацьовування вимикача - 50 метрів відкритого простору. Дальність роботи передавача залежить від заряду батареї і від характеру перешкод між пультом і приймачем. Керуючий сигнал кодований, тому виключені помилкові спрацьовування і несанкціоноване підключення.

Підключення та монтаж. Монтаж радіореле повинен здійснювати фахівець. Перед установкою вимикача відключіть електрику. Підключіть блок приймача згідно зі схемою. Зверніть увагу, що приймач має «сухі» контакти (на контактах реле немає напруги), один нормально розімкнутий (ON) і один нормально замкнутий (NC) контакти, СОМ - загальний. При підключенні не допускайте короткого замикання.

Прив'язка кнопки до приймача. Кожен передавач має свій код. За замовчуванням пульт і приймач вже «пов'язані». Для того щоб приймач записав код пульта вам необхідно натиснути і утримувати кнопку на приймачі поки червоний індикатор не перестане, після цього відпустити кнопку і натиснути потрібну кнопку на передавачі (клавіші). Світлодіод замигает і включиться, це буде означати, що код записаний. Для того щоб стерти код, потрібно затиснути і тримати кнопку на приймачі протягом 20 секунд (червоний світлодіод відразу вимкнеться, потім включиться). До одного приймача можна «прив'язати» до 12 клавіш, які будуть працювати паралельно.

sensor-828.jpg
 
Характеристики
Тип:Радио
Рабочее напряжение :190-240V
Мощность :100W
Количество каналов:1
 
Доставка

Мы находимся в Киеве, на улице Николая Василенко, 21. Поэтому вы можете забрать заказ самовывозом, предварительно уточнив наличие в офисе.

Доставка курьером по Киеву на следующий день: 50 грн для заказов на сумму менее 500 грн. Для заказов на большие суммы - бесплатно.

Доставка Новой почтой: по тарифам перевозчика для заказов менее чем на 500 грн и бесплатно, для более крупных заказов.

(комиссия за наложенный платеж 20 грн + 2% всегда снимается с получателя, вне зависимости от суммы заказа)

Рейтинги и комментарии от наших клиентов

Результат:
 -  
Подскажите, пожалуйста, при выключении питания (попал свет например), реле остаётся замкнутым или размыкается?
Результат:
 -  
Понял насколько полезная штука только когда купил. теперь друзьям всем хвастаюсь)))

Смотрели недавно

Menu