Светодиодная лампа LB-716 6W MR16 G5.3 230V

Feron

Новый

28 грн

- +

Рейтинги и комментарии
( 0.0 / 5) - 0 отзыв(ы)
 
Описание

Лампа із серії Standard. Це серія ламп для споживачів, які шукають гідне якість продукту і, в той же час, помірну ціну на нього. Корпус ламп виготовлений з інноваційної теплостійкою пластмаси і зберігає всі необхідні параметри для відводу тепла. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, що захищає їх від перепадів напруги. Крім того, в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, що забезпечує комфортний режим її роботи.

Таким чином, дана серія ламп об'єднала в собі сучасні інноваційні матеріали, висока якість виробництва і естетичну привабливість. Є аналогом лампи розжарювання потужністю 60W. Має тривалий ресурс роботи, який становить 30 000 годин. Призначена для використання в точкових світильниках.

 
Характеристики
Тип:Светодиодный
Рабочее напряжение :230V
Мощность :6W
Температура свечения, К:Теплый (2700), нейтральный (4000), холодный (6500)
Тип патрона:G5.3
Количество светодиодов:12
Световой поток, Lm:500
Ширина, мм:50
Высота, мм:50
Угол рассеивания, градусов:120
Гарантия:24 Мес.
 
Доставка

Мы находимся в Киеве, на улице Николая Василенко, 21. Поэтому вы можете забрать заказ самовывозом, предварительно уточнив наличие в офисе.

Доставка курьером по Киеву на следующий день: 50 грн для заказов на сумму менее 500 грн. Для заказов на большие суммы - бесплатно.

Доставка Новой почтой: по тарифам перевозчика для заказов менее чем на 500 грн и бесплатно, для более крупных заказов.

(комиссия за наложенный платеж 20 грн + 2% всегда снимается с получателя, вне зависимости от суммы заказа)

Смотрели недавно

Menu