Зберегти 100 грн

Бездротовий вимикач Inted 220V одноклавішний

Inted

Новий

460 грн

560 грн

Обмежена спеціальна пропозиція
В наличии на складе

- +

Рейтинги і коментарі
( 4.8 / 5) - 4 відгук(и)
 
Все про товар

Що таке бездротової вимикач?

Вас не влаштовує розташування вимикачів у вашому домі? Хочете зробити перепланування і боїтеся стикатися з прокладкою проводів? Або може у вас скляні стіни і нікуди поставити вимикач? На всі ці та багато інших питань є одна відповідь - бездротової настінний вимикач.

Цей унікальний виріб полегшить вам процеси, пов'язані з установкою вимикачів в вашому будинку або офісі, промислових і адміністративних приміщень. Положення старого вимикача не впливатиме на перепланування. Вам не треба буде псувати стіни, переносити проводку. Бездротовий радіовимикач дозволить вам розмістити клавішу там де хочеться, а не там де можна.

Вам не потрібно прокладати дроти в стінах і стелях. Будь-які зміни в дизайні інтер'єру не будуть обтяжені заміною або нової прокладкою проводів, досить просто зняти вимикач і прикріпити в інший зручний для вас місце. Так само радіовимикач дозволяє встановити клавішу в зручному місці: на меблях, на дверях, на скляних перегородках, поза кімнатою, на вулиці (під навісом).

Як працює бездротової вимикач Inted?

Отже, як це працює. Радіовимикач складається з клавіші і приймача. Клавіша дуже схожа на звичайний вимикати, тонка, кріпиться на скотч або прикручується до стіни, харчується від маленької недорогий батарейки типу А23. Приймальний блок - це невелика чорна коробочка, яку потрібно встановити біля світильника. У приймач заходять мережеві дроти 220В і виходять дроти на лампу. Натискаючи клавішу, ви посилаєте команду приймача - Включити світло. Ще одне натискання - світло згасне. Все точно так само як і зі звичайним вимикачем, але без проводів. Радіус дії вимикача - до 50 метрів.

беспроводной настенный выключатель света

Монтаж і настройка

Монтаж радіореле повинен здійснювати фахівець. Перед установкою вимикача відключіть електрику. Підключіть блок приймача згідно зі схемою. Зверніть увагу, що приймач має «сухі» контакти (на контактах реле немає напруги), один нормально розімкнутий (ON) і один нормально замкнутий (NC) контакти, СОМ - загальний. При підключенні не допускайте короткого замикання.

Прив'язка кнопки до приймача. Кожен передавач має свій код. За замовчуванням пульт і приймач вже «пов'язані». Для того щоб приймач записав код пульта вам необхідно натиснути і утримувати кнопку на приймачі поки червоний індикатор не перестане, після цього відпустити кнопку і натиснути потрібну кнопку на передавачі (клавіші). Світлодіод замигает і включиться, це буде означати, що код записаний. Для того щоб стерти код, потрібно затиснути і тримати кнопку на приймачі протягом 20 секунд (червоний світлодіод відразу вимкнеться, потім включиться). До одного приймача можна «прив'язати» до 12 клавіш, які будуть працювати паралельно.

10 історій, які змусили купити бездротової вимикач:

Ми хочемо пересунути шафу (диван), але не можемо, так як закриємо вимикач на стіні

Я заходжу в будинок і йду в темряві через кімнату, щоб включити світло. Мені потрібен вимикач відразу при вході.

Будівельники забули вивести дроти на вимикач і вже поклеїли шпалери! Я не хочу руйнувати стіни.

У нас сучасний офіс зі сталі та скла, ми не знаємо як взагалі встановити вимикач.

Ми орендуємо приміщення, там жахлива стара проводка, нам треба окремі вимикачі до наших вітрин

Є сходи на другий поверх. Треба включати світло внизу і вимикати вгорі. Коли будували не думали, прохідних вимикачів не планували. Тепер треба зробити зручне управління світлом.

Ми зробили на стелі дві групи світла, а вимикач у нас один одинарний. Треба без зміни проводки зробити його подвійним.

Вимикач знаходиться зовні кімнати, ми хочемо перенести його всередину.

Вимикач всередині кімнати, хочемо перенести його назовні.

Хочу включати світло у дворі не заходячи в будинок.

Прохідний вимикач

Часто для включення світла на сходах або в довгому коридорі використовують прохідні вимикачі. Їх установку потрібно планувати заздалегідь, тому що доведеться ізнчально закладати спеціальну проводку. Як бути, якщо вам потрібно увімкнути світло в одній точці, а вимикати в інший, але ви не пректіровалі прохідний виключатьль?

Вам потрібно купити бездротової вимикач з двома клавішами і налаштувати їх працювати на одні приймальний блок. Одна клавіша ставиться в точці А, друга в точці Б. Оді вони працюють на один світильник. Це дуже просто і дуже зручно. Тепер світло на сходах можна включати як знизу так і зверху.

Детальніше про прохідний вимикачі на його сторінці


беспроводной выключатель света

 
Характеристики
Тип:Бездротові
Робоча напруга, V:220 - 240
Захист від пилу та вологи:IP20
Кількість каналів:1
Потужність навантаження, Вт:1000
Габаритні розміри, мм:Реле(без коробочки) 55*32*19 мм:Клавиша 85*85*15 мм
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів

Результат:
 -  
Выключатель работает исправно. Нравится
Результат:
 -  
Заказывал дважды такой выключатель.Оба раза все было в комплекте, так что Ваш случай, видимо, единоразовый.Спасибо за сервис и консультации!
Результат:
 -  
Inted 220V 1 канал. клейкої ленти на задній поверхні не має.
Результат:
 -  
Я прораб. Делали ремонт в одном доме и электрик тупо забыл вывести провода на выключатель. Заметили только после того как уже положили какую-то итальянскую лепнину. Хозяин матерился на всех, грозил, что нам ничего не заплатит. Выкрутились с помощью этого выключателя. Всех устроило и мы отделались малой кровью. Спасибо ребятам за консультацию и отправку в тот же день!

Раніше переглянуте

Меню