Датчик руху Feron SEN 1

833

Feron

Новий

200 грн

Цього товару більше немає на складі
Рейтинги і коментарі
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)
 
Все про товар

Конструкція датчика Feron SEN1 дозволяє монтуватися його в стіну. Датчик призначений для включення і виключення освітлення в приміщенні, коли повз нього проходить людина. Дальність спрацьовування - 9 метрів, вона залежить від висоти установки пристрою і температури повітря в приміщенні.

Головна відмінність цього датчика - квадратна форма. Відповідно місце для монтажу також має бути квадратним. Feron SEN1 підключається до мережі згідно зі схемою, представленої на малюнку з тильного боку датчика. Підключення здійснюється за 3 проводам. Це означає, що датчик не може бути підключений на місце звичайної розетки (в них зазвичай лише 2 дроти, "нуль" відсутня).

Датчик оснащений регуляторами "день-ніч" і час затримки після останнього руху в зоні видимості. Кнопка на лицьовій стороні датчика призначена для відключення світла вручну, в разі якщо SEN1 спрацював, а світло Вам не потрібно.

Параметри:

Джерело живлення: 230V, 50 / 60Hz

Навантаження активна / змішана: 600/200

Освітленість, Lux: <10 ~ 2000

Відстань, м: 9 (max 24 ° С)

Кут виявлення: 120 °

Висота установки, м: 1-1.6

Споживана потужність, W: 0.1-0.45

Колір корпусу: білий

Налаштування: регулювання освітленості, регулювання часу затримки

Ступінь захисту, IP: 20

 

 
Характеристики
Тип:Внутрішній
Робоча напруга, V:220
Потужність, W:0,1- 0,45
Захист від пилу та вологи:IP20
Потужність навантаження, Вт:600W
Дальність виявлення9 м
Максимальна висота, мм:1,6
Гарантія:6
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Аксесуари

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів

Результат:
 -  
А - автоматизація. Достатньо чутливий

Раніше переглянуте

Меню