Датчик руху Feron SEN5

582

Feron

Новий

227 грн

В наличии на складе

- +

Рейтинги и комментарии
( 4.0 / 5) - 1 отзыв(ы)
 
Все про товар

Датчик руху SEN5 буде кращим помічником для вас. Це пристрій здатний замість вас вмикати освітлення в будинку, реагуючи на рух. Використання такого пристрою допоможе Вам знизити споживання енергії з максимальною вигодою.

Цей пристрій працює за принципом відстеження присутності і руху людини за допомогою інфрачервоного випромінювання. Має максимальний кут огляду, який становить 360 ° по вертикалі і 120 ° по горизонталі. Максимальна висота становить 4 метри. При цьому відстані датчик успішно справляється зі своїми прямими обов'язками, так як відстань виявлення - 6 метрів. Його можна монтувати як на стелю, так і на стіну.

Для чого необхідно купити датчик руху для освітлення?

Тепер немає необхідності в постійно включеному світлі на сходовому майданчику. Встановивши датчики руху в подібному місці, ви значно скорочуєте витрати електроенергії. Подібне автоматичне включення світла ви можете застосувати в будь-якому приміщенні або коридорі, де необхідно автоматичне включення світла.

Крім значної економії, також, ви отримуєте безпеку. Полягає вона в виявлення вами незаконного проникнення в ваш будинок при спрацьовуванні датчика і, згодом, включення світла.

kk.jpg

Як працює датчик руху?

Інфрачервоний датчик руху широко застосовується в приміщеннях і не використовується в якості вуличного. При попаданні в радіус дії, датчик активує освітлювальний прилад, який включає висвітлення.

Прилад може працювати в темний і світлий час доби. Це залежить від встановленого порога активації. Дану функцію можна відрегулювати на самому датчику руху, де вказано значок місяці (ніч) і значок дня (сонце). Поруч ви зможете встановити час затримки світла, яке буде включено при спрацьовуванні датчика.

 
Характеристики
Тип:На стелю
Робоча напруга, V:220
Потужність, W:1200
Гарантія:6
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Рейтинги и комментарии от наших клиентов

Результат:
 -  
нормальный датчик

Раніше переглянуте

Меню