Датчик день ніч Horoz Luxor 25А

089-001-0003

Новий

184 грн

Товар в наличии на складе

- +

Рейтинги и комментарии
( 5.0 / 5) - 1 отзыв(ы)
 
Все про товар

Сутінковий реле HOROZ HL472 25А являє собою механізм, який, реагуючи на зміни освітленості навколишнього простору, управляє роботою підключених систем освітлення. Дані пристрої широко використовуються у вуличному освітленні, під'їзній і дворовому світі, в тих місцях, де потрібна максимальна автоматизація освітлення.

Центральним елементом датчика день ніч HOROZ HL472 25А є фотодатчик.

При зниженні освітленості в тому місці, де він встановлений, відбувається замикання контактів і на підключення джерела світла подається напруга. Чутливість спрацьовування датчика регулюється спеціальною рукояткою. Максимальний поріг спрацьовування встановлений на рівні освітленості не менше 50 люкс. Механічно його можна трохи знизити, забезпечивши більш пізній спрацьовування датчика.

Особливістю даної моделі датчика день / ніч від HOROZ є дуже потужна компоновка з посиленими контактами. Комутуючі елементи можуть витримувати навантаження близько 2700 Вт, що є дуже високим показником для побутового класу обладнання і у конкурентів зустрічається дуже рідко.

Датчик освітлення Хороз HL 472 оснащений захищеним корпусом IP44. Проте фахівці не рекомендують встановлювати його під відкритим небом. Попадання прямих крапель дощу бажано виключити.

Набридло вручну вмикати або вимикати освітлення? Купіть реле HOROZ HL472 25А і вирішите проблему найсучаснішим способом.

 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Рейтинги и комментарии от наших клиентов

Результат:
 -  
Современный выключатель света. После того, как начал пользоваться такими штуками, больше уже не сможешь от них отказаться. Работает как надо! Рекомендую!

Раніше переглянуте

Меню