Двоканальний терморегулятор на DIN-рейку Terneo k2

DS Electronics

Новий

1 093 грн

Товар в наличии на складе

- +

Безкоштовна доставка для даного товару
Рейтинги і коментарі
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)
 
Все про товар

Двоканальний терморегулятор призначений для управління режимами нагрівання та охолодження. Два терморегулятора знаходяться в одному корпусі, розширюють можливості управління температурою. У вас є можливість управляти окремо кожним. Налаштувати дві зони нагрівання або охолодження, або одна встановлена ​​на обігрів, інша на охолодження. Кожен з них має свої датчик. Ви можете, також, датчики обох каналів встановити в одному місці і підключити нагрівач на один канал, а на інший охолодження. Таким чином у вас є можливість підтримувати температуру в необхідному діапазоні весь рік. Датчики можуть підтримувати температуру в межах -9 ... + 99 ° С. Їх необхідно розміщувати в місцях, де буде можливість їх легко використовувати для можливої ​​заміни.

Терморегулятор на DIN-рейку Terneo k2 інструкція.

 
Характеристики
Робоча напруга, V:220
Захист від пилу та вологи:IP20
Габаритні розміри, мм:80*90*54
Межа регулювання, ℃:–9...+99
Максимальний ток навантаження, А:2*16
Максимальна потужність навантаження, BA:2*3000
Датчик температури:2*DS18B20 в термоусадке
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Раніше переглянуте

Меню