Енергометр в розетку INTED TM55-1

TM55-1

Inted

Новий

310 грн

Товар в наличии на складе

- +

Рейтинги і коментарі
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)
 
Все про товар

Вас давно турбує питання споживання електроенергії ваших побутових приладів? Ми з упевненістю рекомендуємо енергометр, купити який ви зможете в інтернет-магазині Exmart. Цей пристрій допоможе вам розрахувати витрати на спожиту електрику конкретного електроприладу, а також зможе перевірити зазначену виробником його потужність. Енергометр, також, показує напругу в електромережі. Ця інформація дозволить вам контролювати працездатність побутових приладів і вчасно їх відключати при перепадах.

Енергометр в розетку - це ваш кращий мобільний вимірювач споживання електроенергії, ватметр, амперметр, вольтметр. А встановивши тариф, ви отримаєте точну вартість спожитої електроенергії певного приладу. Даний пристрій незамінний, якщо у вашому приміщенні немає лічильника (немає можливості встановити чи ви тимчасово його орендуєте), і вам направляють рахунки за електроенергію, з якими ви не згодні.

Увага! Портативний електролічильник INTED TM55-1 не можна підключати до приладів, потужністю більше 3,5 кВт. Рекомендується використовувати енергометр в сухому і опалювальному приміщенні.

 
Характеристики
Тип:Електронний
Робоча напруга, V:230
Частота, Hz:50
Захист від пилу та вологи:IP20
Колір корпусу:Білий
Потужність навантаження, Вт:3500
Гарантія:6
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів

Результат:
 -  
способ определить самых жрущих приборов в доме, потом по возможности докупить им розетки-таймеры обычные и довольным на сэкономленные деньги жевать попкорн! в полном восторге. каждый прибор потребляет по-разному, не так как я прикидывал. получилось скорректировать потребление в доме

Раніше переглянуте

Меню