Керамічна інфрачервона лампа 25W E27 (для обігріву)

Новий

125 грн

Цього товару більше немає на складі
Рейтинги і коментарі
( 4.0 / 5) - 1 відгук(и)
 
Все про товар

Керамічна інфрачервона лампа розроблена спеціально для того, щоб забезпечувати ефективний відбір теплової енергії з електромережі. За допомогою керамічних ламп обігрівають теплолюбних тварин, особливо їх молоде потомство. Купити таку лампу обов'язково потрібно при вирощуванні молодняку ​​птиці, свиней, качок, гусей. 

Молодняк набагато швидше підростає і міцніє, якщо їм забезпечити комфортні умови для зростання. Достаток тепла, так само як і якість корму, стоять на перших позначках в цьому рейтингу.

Особливість даної інфрачервоної керамічної лампи 25W полягає в генеруванні інфрачервоного средневолнового випромінювання. Завдяки керамічному корпусу зі спеціальною системою каналів, інфрачервоне випромінювання трансформується в теплову енергію, яку пристрій і віддає оточуючим її тваринам. Така лампочка встановлюється в стандартний патрон Е27.

Інфрачервона керамічна лампа:

не виробляє світло, тим самим не порушує біоритми тварин;

має високий ресурс роботи, до 10 тисяч годин;

не боїться вологи і пилу.

Переваги використання саме такого способу обігріву полягають в його економічності і максимально цільової доставки тепла. Лампочку можна встановлювати безпосередньо в місці проживання тварин, і вона буде локально забезпечувати якісний прогрів.

Щоб купити інфрачервону керамічну лампу 25W вам потрібно зв'язатися зручним способом з нашим контакт-центром або залишити замовлення за допомогою кошика.

 
Характеристики
Потужність, W:25
Частота, Hz:50
Тип патрона:Е27
Колір корпусу:Чорний
Матеріал корпусу:керамика
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів

Результат:
 -  
Не надто потужна, але на свої гроші - якість ідеальна

Раніше переглянуте

Меню