Нагрівальний кабель Ratey двожильний

DS Electronics

Новий

613 грн

Цього товару більше немає на складі
Рейтинги і коментарі
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)
 
Все про товар

Для того, щоб обігрів вашого будинку був більш ефективним, що не витратним, якісним і довговічним, вам необхідно придбати нагрівальний кабель для теплої підлоги Ratey. Завдяки підвищеній тепловіддачі, високій якості матеріалів і тривалого терміну служби двожильний нагрівальний кабель Ratey є лідером, який завжди буде дарувати тепло вашого будинку.

Щоб купити нагрівальний кабель, який необхідний для вас, слід вибрати в комбінації товару "Потужність" відповідний для вас параметр потужності виходячи інформації в таблиці.

 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Раніше переглянуте

Меню