Продаж

Дистанційний вимикач Inted 220V 1 канал + пульт

I-RR1-B

Inted

Новий

420 грн

В наличии на складе

- +

Рейтинги і коментарі
( 5.0 / 5) - 2 відгук(и)
 
Все про товар

Схема підключення радіореле:

Часті питання:

Що буде, якщо вимкнуть світло?

Реле перейде в початкове положення.

Чи можна одним пультом управляти двома приймачами?

Так, переведіть приймачі в режим «2», до першого прив'яжіть кнопку А, а до другого кнопку В.

Що робити, якщо треба включати навантаження більш 900Вт?

Для цього вам знадобиться магнітний пускач (додаткове електромагнітне реле), розраховане на вашу навантаження. Радіореле подає струм на пускач, а він подає струм на навантаження.

Чи можу я використовувати інший пульт?

До системи можна прив'язати інший пульт, якщо він буде підходити по частоті і кодуванні. До моделі Stellarподходят пульти від радіореле FeronTM72 і TM74.

Як часто треба міняти батарейки в пульті?

Брелок споживає струм тільки в момент натискання кнопки. При помірному використанні батарейки треба буде міняти не частіше, ніж один раз в 6 місяців.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Робоча напруга: 220 В

Максимальне навантаження: 900 Вт (активна)

Кількість каналів: 1

Робоча частота: 315 мГц

Працює при температурі від -10 ° до + 60 °

Розміри приймача: 80х35х20 (ДхШхВ)

Дальність прийому сигналу: 50 м відкритого простору

Одноканальне радіореле - пристрій, що дозволяють дистанційно керувати включенням навантаження. Це може бути освітлення, полив, дзвінок, управління воротами в гараж і багато іншого, потужністю до 900W. Бездротовий вимикач складається з двох блоків: приймача і передавача. Приймач підключається до мережі 220V. Він може бути встановлений в корпусі вашого приладу або розміщений в монтажній коробці. Передавач виконаний у вигляді невеликого брелка, нагадує автомобільний. Сигнал від нього проходить крізь стіни і здатний подолати дальність до 50 метрів прямої видимості.

Приклади використання:

Управління світлом: включення світла на стовпі, на сходовому майданчику, управління освітленням саду, кімнаті в якій не можна встановити стаціонарний вимикач (вже зроблений ремонт).

Управління обладнанням: віддалене включення, виключення, перезавантаження верстатів, комп'ютерів, моторів, насосів, грубок і інших апаратів.

Безпека: обходячи територію, охоронець може пультом включити сирену або інші пристрої безпеки. Так само пульт може використовуватися як секретна кнопка для відкриття доступу до об'єкту, зняття з сигналізації.

Замовте прямо зараз це радіореле за найкращою ціною!

Приймач має три режими роботи:

Режим 1. Джемпер з'єднує контакти 2 і 3 (комбінація за замовчуванням). Включення навантаження буде відбуватися після короткочасного натискання кнопки А, відключення - після натискання В.

Режим 2. Джемпер з'єднує контакти 1 і 2. Управління навантаженням буде здійснюватися тільки кнопкою А. Короткочасне натискання кнопки А - включення навантаження. Знову натискання кнопки А - відключення.

Режим 3. Джемпер (перемичка на платі) не встановлено. Напруга на прилад буде подаватися поки натиснута кнопка А на пульті. Якщо відпустити кнопку - живлення навантаження відключиться.

Підключення та монтаж:

Монтаж радіореле повинен здійснювати електрик. Перед установкою вимикача відключіть електрику. Підключіть блок приймача згідно зі схемою. При підключенні не допускайте короткого замикання. Увімкніть електропостачання.

Навантаження підключається до контактної групи реле (див. Схему підключення). Ви можете вибрати потрібну пару контактів: нормально-замкнутих (CN) або нормально-розімкнутих (ON). COM- загальний провід.

Кожен передавач має свій код. Для того щоб приймач записав код пульта вам необхідно натиснути і утримувати білу кнопку на приймачі поки червоний індикатор згасне, після цього відпустити кнопку і натиснути кнопку А на передавачі-брелоку. Світлодіод замигает і включиться, це буде означати, що код записаний. Для того щоб стерти код, потрібно затиснути кнопку на приймачі на 20 секунд (червоний світлодіод спервавиключітся, потім включиться). Ви можете прив'язати до одного приймача до 10-ти пультів. З одного можна буде включити навантаження, а другому - вимкнути і навпаки.

Зверніть увагу, корпус радіореле не є влагозащитним. Якщо ви вирішите встановити прилад на вулиці, то проводите монтаж в герметичну пластикову коробку. Металевий бокс сильно послабить дальність прийому сигналу від брелка.

 
Характеристики
Тип:Радіо
Робоча напруга, V:220
Кількість каналів:1
Колір корпусу:Чорний
Потужність навантаження, Вт:2200
Габаритні розміри, мм:80*38*22мм
Гарантія:6
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Аксесуари

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів

Результат:
 -  
Девайс цікавий, магазин хороший, дякую
Результат:
 -  
Купил для включения светодиодного прожектора на столбе у себя во дворе. Удобно включать и выключать, даже не выходя из дома.

Раніше переглянуте

Меню