Радіореле Inted 12V 1-канал + пульт

RR-12-1

Inted

Новий

420 грн

Товар в наличии на складе

- +

Рейтинги і коментарі
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)
 
Все про товар

Схема підключення радіореле:

Підключення та монтаж:

Монтаж радіореле повинен здійснювати електрик. Перед установкою вимикача відключіть електрику. Підключіть блок приймача згідно зі схемою. При підключенні не допускайте короткого замикання. Увімкніть електропостачання.

Навантаження підключається до контактної групи реле (див. Схему підключення). Ви можете вибрати потрібну пару контактів: нормально-замкнутих (CN) або нормально-розімкнутих (ON). COM- загальний провід.

Кожен передавач має свій код. Для того щоб приймач записав код пульта вам необхідно натиснути і утримувати білу кнопку на приймачі поки червоний індикатор згасне, після цього відпустити кнопку і натиснути кнопку А на передавачі-брелоку. Світлодіод замигает і включиться, це буде означати, що код записаний. Для того щоб стерти код, потрібно затиснути кнопку на приймачі на 20 секунд (червоний світлодіод спервавиключітся, потім включиться). Ви можете прив'язати до одного приймача до 10-ти пультів. З одного можна буде включити навантаження, а другому - вимкнути і навпаки.

Зверніть увагу, корпус радіореле не є влагозащитним. Якщо ви вирішите встановити прилад на вулиці, то проводите монтаж в герметичну пластикову коробку. Металевий бокс сильно послабить дальність прийому сигналу від брелка.

Одноканальне радіореле - пристрій, що дозволяють дистанційно керувати включенням навантаження. Це може бути освітлення, полив, дзвінок, управління воротами в гараж і багато іншого. Бездротовий вимикач складається з двох блоків: приймача і передавача. Приймач підключається до мережі 220V. Він може бути встановлений в корпусі вашого приладу або розміщений в монтажній коробці. Передавач виконаний у вигляді невеликого брелка, нагадує автомобільний. Сигнал від нього проходить крізь стіни і здатний подолати дальність до 50 метрів прямої видимості.

Приймач має три режими роботи:

Режим 1. Джемпер з'єднує контакти 2 і 3 (комбінація за замовчуванням). Включення навантаження буде відбуватися після короткочасного натискання кнопки А, відключення - після натискання В.

Режим 2. Джемпер з'єднує контакти 1 і 2. Управління навантаженням буде здійснюватися тільки кнопкою А. Короткочасне натискання кнопки А - включення навантаження. Знову натискання кнопки А - відключення.

Режим 3. Джемпер (перемичка на платі) не встановлено. Напруга на прилад буде подаватися поки натиснута кнопка А на пульті. Якщо відпустити кнопку - живлення навантаження відключиться.

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Робоча напруга: 12 В

Кількість каналів: 1

Працює при температурі від -10 ° до + 60 °

Розміри приймача: 80х35х20 (ДхШхВ)

Дальність прийому сигналу: 50 м відкритого простору

 
Характеристики
Робоча напруга, V:12
Кількість каналів:1
Колір корпусу:Чорний
Гарантія:6
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів

Результат:
 -  
Покупкой доволен. Благодарю

Раніше переглянуте

Меню