Реле напруги ПКН-50A DIN

HS-Electro

Новий

477 грн

В наличии на складе

- +

Рейтинги і коментарі
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)
 
Все про товар

Вольт контроль УКН-50с

Захист від перепадів напруги в мережі для будинку з великою кількістю споживачів.

Захист від перепадів напруги

Вольт контроль - професійний захист від перенапруги в мережі 220в.

Велика частина техніки, яка підключена до мережі, розрахована на роботу при нормальній напрузі 220В і допускає лише незначні відхилення до 10% (192В - 242В). Все що нижче або вище цих значень може бути причиною виходу з ладу електроніки. Захист від перепадів напруги Вольт контроль відстежує скачки напруги і відключає навантаження, коли напруга перевищує допустимі межі. Підключення навантаження відбувається автоматично після нормалізації напруги.

Захист від перенапруги дозволяє продовжити термін служби побутової техніки і запобігти її вихід з ладу.

 
Характеристики
Гарантія:12
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів

Результат:
 -  
Надёжная защита прямо в щиток. Крутяк.

Раніше переглянуте

Меню