Світлодіодна неонова стрічка 120Led / m 2835 220В STANDART 12W / m IP65

Новий

70 грн

- +

Рейтинги і коментарі
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)
 
Все про товар

Світлодіодна неонова стрічка 220 В. Це стрічка, призначена для внутрішнього і зовнішнього оформлення підсвічування будівель і споруд, архітектурних, рекламних та інших конструкцій, об'ємних літер, коробів, ландшафтного підсвічування (дерева та ін.). ПВХ кожух, забезпечує стрічці високу гнучкість і дозволяє реалізувати різноманітність геометричних форм - при згинанні стрічки. Також кожух захищає стрічку від агресивного навколишнього середовища і забезпечує її роботу при температурах від -25 ° С до + 65 ° С. Стрічка має ступінь захисту IP65, що дозволяє використовувати її для вуличного підсвічування і в приміщеннях з підвищеним рівнем пилу і вологи.                                     

Особливості експлуатації:

Стеен захисту дозволяє використовувати стрічку для вуличного підсвічування і в приміщеннях з високим вмістом пилу і вологи.

Кожух їх ПВХ оберігає стрічку від агресивних впливів навколишнього середовища і забезпечує роботу при температурі повітря -25 до 60 градусів.

Кратність різання світлодіодної стрічки -1 м (різати можна тільки в спеціально промаркованих місцях)

Максимальна довжина послідовно підключених відрізків на один сетвой шнур не повинна перевищувати 50 метрів.

Гарантія 12 місяців. 
Характеристики
Робоча напруга, V:220 - 240
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Аксесуари

Раніше переглянуте

Меню