Терморегулятор цифровий на DIN-рейку Terneo B

DS Electronics

Новий

812 грн

Товар в наличии на складе

- +

Рейтинги и комментарии
( 0.0 / 5) - 0 отзыв(ы)
 
Все про товар

Даний прилад дозволяє регулювати температуру системи Тепла підлога в межах 5 ... 40 ° С. Контроль відбувається за допомогою датчика температури, який необхідно встановлювати з урахуванням його можливої ​​швидкої заміни в майбутньому. Терморегулятор на din-рейку є одним з найбільш стійких до перепадів напруги в мережі 220V.

Терморегулятор для теплої підлоги Terneo B необхідно розміщувати в спеціалізований шафа, в якому є можливість зручного монтажу, а також експлуатації. Монтується термореле на din-рейку шириною 35 мм. Термостат займає три стандартних модуля, по 18 мм, в ширину. Перед монтажем та підключенням необхідно встановити і перевірити навантаження.

Для детального ознайомлення з деталями установки і експлуатації приладу, ви можете подивитися інструкцію тут. Також, вона йде в комплекті з термореле.

 
Характеристики
Робоча напруга, V:220
Захист від пилу та вологи:IP20
Габаритні розміри, мм:70*85*53
Межа регулювання, ℃:+5..+40
Максимальний ток навантаження, А:32
Максимальна потужність навантаження, BA:7000
Датчик температури:DS18B20 или NTC терморезистор 10 кОм при 25 °С
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Раніше переглянуте

Меню