Терморегулятори Terneo B20 на DIN-рейку

DS Electronics

Новий

651 грн

Цього товару більше немає на складі
Рейтинги и комментарии
( 0.0 / 5) - 0 отзыв(ы)
 
Все про товар

Нестабільна робота електромереж, найчастіше, досить згубно впливає на працездатність побутових електроприладів. Система обігріву "тепла підлога" не є винятком. Це в тому випадку, якщо ви не встановили терморегулятор теплої підлоги Terneo B20. Цей пристрій має підвищений запас потужності, що дозволяє запобігти можливості виходу з ладу обігріву. Він здатний підтримувати температуру в діапазоні 5 ... 40 ° С.

Це пристрій з високою точністю покаже вам інформацію про температуру і роботі теплої підлоги, а пророблена конструкція корпусу дозволяє розміщувати його разом з іншими приладами на DIN-рейку а також виключає можливі помилки при монтажі. Під час установки вам не слід турбуватися про відстань між щитом і нагрівальної секції, так як терморегулятор на DIN-рейку Terneo B20 має кабель достатньої довжини.

Крім безлічі позитивних якостей, які має терморегулятор для теплої підлоги Terneo B20, основним важливою перевагою його є можливість витримувати значні перепади напруги. У таких випадках прилад працює стабільно, що не відключаючи обігрів.

 
Характеристики
Робоча напруга, V:220
Захист від пилу та вологи:IP20
Габаритні розміри, мм:70*85*53
Межа регулювання, ℃:+5..+40
Максимальний ток навантаження, А:20
Максимальна потужність навантаження, BA:4000
Датчик температури:DS18B20 или NTC терморезистор 10 кОм при 25 °С
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Раніше переглянуте

Меню