Терморегулятор для теплої підлоги Terneo PRO

DS Electronics

Новий

1 209 грн

Товар в наличии на складе

- +

Безкоштовна доставка для даного товару
Рейтинги и комментарии
( 0.0 / 5) - 0 отзыв(ы)
 
Все про товар

Це пристрій по-справжньому вас здивує. Тепер ви можете не просто налаштувати програмований терморегулятор для теплої підлоги на підтримку стабільної температури підлоги і повітря, а й задати йому програму на тиждень. Це можливо завдяки вбудованому таймеру, який дає можливість налаштувати ваш графік обігріву приміщення індивідуально для вас. Температура, зручна для вас, буде підтримуватися в зручне для вас час, в інше буде включаться економний режим приміщенні в економному режимі. Така функція дозволить не тільки отримати комфортну атмосферу перебування, а й заощадити електроенергію аж на 50%.

Доступно, також, і ручне управління температурою в приміщенні. Ще одна не мало важлива функція "від'їзд" - це підтримка економного режиму температури під час вашої відсутності вдома.

Крім вище згаданих особливостей, терморегулятор для теплої підлоги Terneo PRO обладнаний двома датчиками: температури підлоги і повітря. Перший встановлюється в монтажній трубці, яка розміщена в стягуванні вашого статі. Останній знаходиться в самому корпусі.

Для детального ознайомлення з пристроєм, ви можете подивитися інструкцію Terneo PRO тут. Йде в комплекті.

Оновлений терморегулятор теплої підлоги Terneo PRO

программируемый терморегулятор для теплого пола

 
Характеристики
Робоча напруга, V:220
Захист від пилу та вологи:IP20
Габаритні розміри, мм:60*60*25
Межа регулювання, ℃:воздух +5..+30, пол +5..+45
Максимальний ток навантаження, А:16
Максимальна потужність навантаження, BA:3000
Датчик температури:10 кОм при 25 °С
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Раніше переглянуте

Меню