Терморегулятор для теплої підлоги Terneo ST

DS Electronics

Новий

764 грн

Товар в наличии на складе

- +

Рейтинги и комментарии
( 0.0 / 5) - 0 отзыв(ы)
 
Все про товар

Ви хотіли б отримати пристрій, в якому враховані всі нюанси регулювання температури теплої підлоги? Тоді вам точно слід купити терморегулятор Terneo ST. Високоякісний і ефективний прилад, який має вельми привабливу ціну. Крім цього, він має безліч особливостей, які відрізняють його від інших.

Дизайн терморегулятора. Варто окремо виділити унікальний сучасний дизайн, яким володіє терморегулятор Terneo ST. Він підійде до будь-якого інтер'єру, адже завдяки доступному вибору колірної гами ви можете підібрати більш відповідний для вас. Також, ви можете встановити терморегулятор теплої підлоги в загальну рамку вимикачів і розеток серії Unica від компанії Schneider Electric, адже він повністю з ними сумісний.

Універсальність термореле. Термореле Terneo ST є універсальним пристроєм, яке є сумісним з будь-якими аналоговими датчиками температури з опором 10 кОм при 20 ° С. Це дозволяє уникати ситуацій з витяганням датчиків, які знаходяться у важкодоступних місцях.

Безпека при використанні. Важливою перевагою даного вироби є його здатність забезпечити стабільну роботу теплої підлоги навіть при виході з ладу температурного датчика. Справа в тому, що даний термостат для теплої підлоги може переключиться в режим процентного регулювання автоматично, що забезпечить нормальне функціонування системи. Також, інтелектуальна система дозволить захистити вас від імовірності пожеж, адже при нагріванні контактів і можливого підвищення температури в корпусі, регулятор теплої підлоги відключиться автоматично.

 
Характеристики
Робоча напруга, V:220
Захист від пилу та вологи:IP20
Габаритні розміри, мм:60*60*25
Межа регулювання, ℃:+5..+40
Максимальний ток навантаження, А:16
Максимальна потужність навантаження, BA:3000
Датчик температури:DS18B20 или NTC терморезистор 10 кОм при 25 °С
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Раніше переглянуте

Меню