Терморегулятор ТР-10р в розетку

HS-Electro

Новий

475 грн

Цього товару більше немає на складі
Рейтинги и комментарии
( 0.0 / 5) - 0 отзыв(ы)
 
Все про товар

Терморегулятор призначений для контролю і підтримки заданої температури в закритому просторі. Терморегулятор використовується з будь-яким нагрівальним елементом, струм споживання якого не перевищує 10А.

Технічні характеристики:

напруга живлення: 200-240В

напруга на виході: напруга мережі

комутований струм: 10А

межі регулювання температури: 0-100 ° С

крок регулювання температури: 0,1 ° С

розміри значення гістерезису: 0,1-5 ° С

крок зміни гістерезису: 0,1 ° С

датчик температури: DS18B20

довжина кабелю датчика: 1,3 м

комутований елемент: ел.реле 

Підготовка до експлуатації

1. Підключіть нагрівальний елемент до розетки терморегулятора (в основному використовують лампу розжарювання).

2. Закріпіть датчик в контрольованому об'єкті. Увага! Не піддавайте датчик впливу вологи, розташовуйте його подалі від нагрівального елементу.

3. Увага! На датчику присутній небезпечне для життя напруга, стежте, щоб не пошкодити ізоляцію проводу і датчика.

4. При контролі повітря в житловому приміщенні виключити доступ дітей!

5. Після дотримання вище вказаних умов підключіть регулятор до електромережі.

Експлуатація:

Експлуатація терморегулятора не вимагає особливих дій. Після підключення до мережі терморегулятор сам підтримує задану температуру, включаючи і вимикаючи обігрівач.

Світлодіод на лицьовій панелі вказує на стан нагрівального елементу: горить зелений - вимкнено, горить червоний - включено. Індикатор показує діючу температуру на контрольованому об'єкті.

Увага! Перед експлуатацією проведіть перевірку терморегулятора, певний час проконтролюйте температуру на порожньому об'єкті 

Приклад використання (установка потрібних значень температури і гістерезису):

Наприклад, терморегулятор треба використовувати для підтримки в побутовому інкубаторі температури 38,6 ° С, з точністю 0,1 ° С.

Підключіть терморегулятор до елетромережі. На інтікаторе висвітяться три горизонтальних сегмента, через 2 сек індикатор покаже діючу температуру на поверхні датчика (наприклад 15 ° С).

Натисніть і утримуйте протягом 5 сек будь-яку з кнопок ( "-" або "+").

На індикаторі в миготливому режимі висвітиться раніше встановлене значення температури, (наприклад 19), відпустіть кнопку!

 Кнопками "-" або "+" в залежності що потрібно, а треба додати, виставляємо 38,6 ° С.

Разове натискання кнопки змінює значення на 0,1 ° С, натискання і утримання кнопки збільшує швидкість зміни значення.

Після установки значення необхідної температури, зачекайте 5 сек, мікроконтролер запам'ятає установки і виведе терморегулятор в робочий режим.

Далі встановлюємо значення гістерезису.

ВСТАНОВЛЕННЯ гістерезису

Гістерезис має на увазі різницю між значенням температури включення і виключення нагрівального елементу, тобто, якщо значення гістерезису встановлено 1 ° С, то терморегулятор (в нашому раніше наведеному прикладі) вимкне нагрівальний елемент, коли температура на датчику (контрольованому об'єкті) досягне 38,6 ° С і включить нагрівальний елемент, коли знизиться до 37,6 ° С, тобто температура буде коливатися в межах 37,6-38,6 ° С.

У нашому випадку потрібно встановити значення 0,1 ° С, тоді коливання температури будуть в межах 38,5-38,6 ° С. Натискаємо і утримуємо 5 сек обидві кнопки. На індикаторі в миготливому режимі висвічується раніше встановлене значення. Відпускаємо кнопки.

Використовуючи кнопки "-" або "+", виставляємо значення 0,1 ° С. Чекаємо 5 сек, мікроконтролер запам'ятає установки і переведе терморегулятор в робочий режим.

Всі зміни установок зберігаються в незалежній пам'яті, навіть після відключення живлення!

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

1. Забороняється експлуатація приладу в розібраному вигляді.

2. Забороняється експлуатація приладу в приміщеннях з підвищеною вологістю 

3. Забороняється застосовувати нагрівальних елементів з підвищеним споживанням струму, загрожує виходом в роботі виробу і загорянням.

4. Датчик не має гальванічної розв'язки з електромережею, в включеному стані не торкайтеся.

5. Датчик не має гідроізоляції, не опускайте в воду.

6. У зв'язку з невідповідністю напруги електромережі стандарту, можливий невеликий нагрів деталей схеми, рекомендується підключати терморегулятор в розетку на відкритому просторі (щоб був природний відтік тепла).

7. Забороняється змінювати конструкцію виробу і його програмне забезпечення.

 
Характеристики
Гарантія:12
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Раніше переглянуте

Меню