Розетки-таймери

Таймери

Ціна

135 грн - 840 грн

Розетки-таймери 

Розетки з таймером - рішення для розумної економії

   Програмована розетка з таймером є один з найбільш дієвих способів економії на комунальних послугах. Це прилад допомагає ефективно організувати і оптимізувати споживання електроенергії. З його допомогою можна автоматизувати процес включення і виключення навантаження в потрібний час.

Такий пристрій дозволяє задати інтервал роботи будь-якої побутової техніки, наприклад, обігрівачі або бойлера. Є можливість включити на певний період насос, витяжку, світло в акваріумі. Причому для цього зовсім не обов'язково перебувати вдома. Однак, щоб завдання виконувалися максимально ефективно, слід вибрати найбільш підходящу модель.

Особливості вибору

Тим, хто хотів би купити в Україні розетку таймер, пропонується великий вибір різних моделей. Вони відрізняються способом підключення, технічними властивостями, функціональністю. Однак всі вони призначені для однієї мети. Сенс роботи подібних пристроїв - включення або відключення електричного кола в заданий час. Це відбувається шляхом замикання або розмикання контактів при спрацьовуванні таймера. З цим завданням впорається будь-яка з сучасних моделей. А вибір конкретного пристрою залежить тільки від Ваших завдань.

Нерідко покупці насамперед звертають увагу на вартість моделі. Однак набагато важливіше підібрати якісний пристрій з потрібними характеристиками. А щоб заощадити, можна підібрати і замовити потрібну модель онлайн. Ціна розетки з таймером в інтернет магазині може бути цілком доступною.

Важливі характеристики

Пристрої для контролю електроживлення, оснащені лічильником часу, можуть відрізнятися за типом підключення. Так, існують моделі, які можна встановлювати прямо в розподільний щиток. Вони монтуються на DIN-рейку, для чого корпус оснащений зручними затискачами. Такі реле часу дозволяють регулювати роботу приладів, які живляться безпосередньо від розподільного електрощита. Наприклад, таким чином можуть бути підключені водонагрівач, котел, системи освітлення, вентиляції, поливу.

Для більш простого підключення можна купити електричний таймер в розетку на 220 V. Такі пристрої привабливі, перш за все, вкрай легким, зручним способом експлуатації. Для роботи з ними не потрібно ніяких попередніх електромонтажних робіт. З одного боку корпусу знаходиться вилка, з іншого - роз'єм для включення побутових приладів.

   Одним з найважливіших параметрів вибору даних пристроїв є цикл або періодичність роботи. Від нього залежить, на який період часу можна встановити програму включення-виключення електроживлення. А також - чи є можливість повторення цих дій. Найчастіше зустрічаються такі види подібних приладів:

Разовий - найбільш лаконічна версія. Використовується для одноразового включення навантаження на певний час. По закінченню заданого інтервалу живлення вимикається. Щоб включити повторно, потрібно відновлення роботи апарата. Такий пристрій стане в нагоді, якщо потрібно бути впевненим, що будь-якої прилад пропрацює строго певний час. А після цього - гарантовано відключиться. Власникові не доведеться відволікатися від поточних справ, щоб щохвилини стежити за приладом.

Циклічний - як зрозуміло з назви, призначається для виконання повторюваних дій. Проводиться настройка розетки з таймером для включення і виключення через певні проміжки часу. Окремо встановлюється час роботи і час паузи. Після цього пристрій буде чергувати подачу і відключення електроживлення за заданою схемою. Це особливо корисно, якщо потрібно, щоб який-небудь прилад працював з частими перервами.

Добовий - дозволяє встановити будь-яку програму включень і відключень, яка буде діяти протягом доби. Через добу програма повториться. Такий цикл дозволяє управляти приладами, які щодня включаються і вимикаються в один і той же час.

Тижневий - забезпечує можливість задати різні програми на всі дні тижня. Пристрої подібного типу можна також запрограмувати на добовий режим роботи. Моделі розрізняються кількістю програм, доступних для налаштування.

Таким чином, можна підібрати пристрій, який забезпечить найбільш підходящу схему роботи. Наприклад, вибираючи електро таймер на розетку для бойлера, краще віддати перевагу добовому або тижневому. Циклічна модель підійде, щоб управляти насосом, обігрівачем, вентиляційною системою і т.д. А пристрій, розрахований на разове включення, знадобиться для епізодичного контролю за самими різними приладами. Такий апарат може стати в нагоді як в побуті, так і для різних професійних цілей.

Розетка з таймером - механіка або електроніка

За типом управління дані пристрої діляться на механічні та електронні. У кожного з цих типів є свої особливості, переваги і недоліки.

   Механічні моделі зазвичай призначені для добового циклу роботи. Вони влаштовані досить просто. Програмування розетки з таймером виконується за допомогою механізму, що нагадує годинниковий циферблат. По колу розташовані "пелюстки", кожен з яких відповідає певному інтервалу часу (зазвичай - 15 хвилин). Натиснутий пелюстка вказує, що в цей час необхідно подати живлення. Таким чином є можливість задати детальну програму на 24 години.

Електронні моделі оснащені дисплеєм і блоком управління з кнопками. Точність подібних приладів досить висока - до 1 хвилини. Крім того, настройки сучасних моделей цього типу не скидаються, навіть якщо раптово відключиться світло. Таку енергонезалежність забезпечують вбудовані акумулятори. Користувач отримує точний таймер для розетки 220В з пам'яттю і можливістю гнучкого налаштування. Або не менше точне реле часу для монтажу в електрощиток. До цього типу можуть ставитися пристрої, розраховані на будь-який цикл роботи - від разового до тижневого.

Крім цих параметрів, варто звернути увагу на додаткові функції різних моделей. Наприклад, пристрої з механічним управлінням можуть мати додаткові перемикач. Він дозволяє підключеному приладу працювати незалежно від встановленої програми. А у електронних моделей може бути цілий набір корисних можливостей. Наприклад, зворотний відлік, опція випадкового включення, автоматичний перехід між зимовим і літнім часом.

У нашому магазині можна відшукати самі різні пристрої для контролю електроживлення. Це зручний спосіб недорого купити розетку з таймером в Україні: Києві, Харкові, Дніпрі або інших містах. Всі товари супроводжуються докладною інструкцією, гарантією і ретельно перевіряються перед доставкою покупцеві.

Більше
  • Електронні розетки-таймери
    Електронні розетки-таймери

    Електронна розетка таймер - тонкий контроль

       Рішення купити електронну розетку таймер може повністю перевернути уявлення про використання електроенергії. Власник цього пристрою отримує можливість автоматизувати процеси включення або відключення побутової техніки. Такі "розумні" пристосування дозволяють створювати найрізноманітніші програми роботи техніки. Це відкриває новий рівень комфорту повсякденному житті. А також допомагає істотно скоротити витрати на електроенергію.

    Властивості і принцип роботи електронної розетки таймера

       Пристрої цього типу призначені для включення або виключення напруги відповідно до встановленого часу. Від інших моделей вони відрізняються наявністю електронного управління. Це забезпечує їм високу точність і більш широку функціональність у порівнянні з механічними. Задані програми зберігаються в пам'яті цих пристроїв. А завдяки наявності акумуляторів програма не скидається при відключенні електроенергії.

    Особливості експлуатації

       Вибираючи відповідну модель, має бути поданий, як вона буде використовуватися. Наприклад, іноді потужну побутову техніку доводиться підключати окремим кабелем до розподільного щита. Для контролю за такими приладами необхідно встановлювати реле часу прямо в розподільну коробку. У цьому випадку знадобиться модель, яка монтується на DIN-рейку. Якщо ж потрібно регулювати роботу приладів, які підключаються звичайним чином, варто купити електронний таймер часу в розетку.

    Серед сучасних представників цього сімейства є моделі з різним циклом роботи. Існують разові пристрої, які відключають електроживлення після заданого періоду часу. Інтервал відключення може становити від секунди до декількох годин. Циклічні пристрої дозволяють поперемінно включати і вимикати прилад на певний час. Для більш складної програми управління підійде модель з тижневим циклом.

       Завдяки інтуїтивному інтерфейсу електронна розетка таймер досить проста в налаштуванні і експлуатації. Однак, щоб краще вивчити можливості цього пристрою, варто заздалегідь ознайомитися з інструкцією.

  • Механічні розетки-таймери
    Механічні розетки-таймери

    Механічна розетка-таймер

    Механічна розетка-таймер призначена для включення і виключення будь-якого приладу в заданий вами час. З таким приладом можна автоматизувати бойлер, вентилятор, насос для поливу і інші прилади потужністю до 3,5 кВТ. Якщо ви вирішите купити механічну-розетку таймер то вона не тільки буде помічником у вашому домі, а й істотно заощадить електроенергію.

    Принцип роботи механічної розетки-таймера

    Налаштувати програму в механічних розетках-таймерах дуже просто. У таких розетках є 48 пелюсток. Один пелюстка дорівнює 15 хвилинам, вгору-ні працювати, вниз-працювати. Таким чином виставте скільки приладу потрібно працювати і скільки НЕ працювати покручивая коло, потім виставте поточний час і вставляйте таймер в розетку.

    Особливості роботи

    Виставивши програму один раз ви зможете не міняти її дуже довго. Таймер буде повторювати кожну добу включення і виключення приладу. Потрібно знати коли у вас пропаде напруга в мережі наприклад на 1 годину, то вам варто підкрутити таймер на 1 годину вперед і виставити реальний час. Усередині корпусу варто моторчик. Він працює від мережі 220В і робить 50 обертів на секунду. Завдяки йому кільце на таймері прокручується і робить 1 оборот кільця циферблата на добу.

на сторінці
Показати 25 - 37 з 37 шт
Показати 25 - 37 з 37 шт

Меню