Оптові закупівлі і великі замовлення

Компанія Ексмарт здатна запропонувати дуже низькі ціни при великих замовленнях. У нас налагоджена робота з імпортерами продукції, ми отримуємо від них кращі умови і готові йти на радикальне зниження ціни при оптових замовленнях.

Так само ми надаємо спеціальні ціни постійним покупцям. Програма роботи з партнерами грунтується не на обсягах закупівель, а на частоті замовлень. Якщо ви часто робите замовлення, ви отримаєте постійно діючу знижку. Тому коли ви вирішите купити світлодіодні лампи оптом - сміливо звертайтеся саме до нас.

Ми готові надати вам можливість оптової закупівлі, як на одиничні, так і на постійні замовлення. Детальну інформацію ви можете отримати за телефоном або написавши нам. Наші менеджери якісно проконсультують вас з даного питання. Знижки постійним клієнтам і оптовим покупцям залежать від обсягу закупівлі, торгової марки, наявності діючих акцій і пропозицій.

Не дивлячись на те, що ми є інтернет-магазином, у нас закуповують продукцію великі офісні центри, інші інтернет-магазини, дитячі садки, школи, лікарні, місцеві адміністрації, ОСББ, будівельні компанії, супермаркети, кафе і ресторани.

Оптові замовлення приймаються за телефонами

+38 (066) 122 06 60

+38 (098) 122 75 60

Чекаємо на ваш дзвінок!


Меню