Розетки-таймери

Таймери

Ціна

135 грн - 840 грн

Розетки-таймери 

Розетки з таймером - рішення для розумної економії

   Програмована розетка з таймером є один з найбільш дієвих способів економії на комунальних послугах. Це прилад допомагає ефективно організувати і оптимізувати споживання електроенергії. З його допомогою можна автоматизувати процес включення і виключення навантаження в потрібний час.

Такий прис...

Більше
 • Електронні розетки-таймери
  Електронні розетки-таймери

  Електронна розетка таймер - тонкий контроль

     Рішення купити електронну розетку таймер може повністю перевернути уявлення про використання електроенергії. Власник цього пристрою отримує можливість автоматизувати процеси включення або відключення побутової техніки. Такі "розумні" пристосування дозволяють створювати найрізноманітніші програми роботи техніки. Це відкриває новий рівень комфорту повсякденному житті. А також допомагає істотно скоротити витрати на електроенергію.

  Властивості і принцип роботи електронної розетки таймера

     Пристрої цього типу призначені для включення або виключення напруги відповідно до встановленого часу. Від інших моделей вони відрізняються наявністю електронного управління. Це забезпечує їм високу точність і більш широку функціональність у порівнянні з механічними. Задані програми зберігаються в пам'яті цих пристроїв. А завдяки наявності акумуляторів програма не скидається при відключенні електроенергії.

  Особливості експлуатації

     Вибираючи відповідну модель, має бути поданий, як вона буде використовуватися. Наприклад, іноді потужну побутову техніку доводиться підключати окремим кабелем до розподільного щита. Для контролю за такими приладами необхідно встановлювати реле часу прямо в розподільну коробку. У цьому випадку знадобиться модель, яка монтується на DIN-рейку. Якщо ж потрібно регулювати роботу приладів, які підключаються звичайним чином, варто купити електронний таймер часу в розетку.

  Серед сучасних представників цього сімейства є моделі з різним циклом роботи. Існують разові пристрої, які відключають електроживлення після заданого періоду часу. Інтервал відключення може становити від секунди до декількох годин. Циклічні пристрої дозволяють поперемінно включати і вимикати прилад на певний час. Для більш складної програми управління підійде модель з тижневим циклом.

     Завдяки інтуїтивному інтерфейсу електронна розетка таймер досить проста в налаштуванні і експлуатації. Однак, щоб краще вивчити можливості цього пристрою, варто заздалегідь ознайомитися з інструкцією.

 • Механічні розетки-таймери
  Механічні розетки-таймери

  Механічна розетка-таймер

  Механічна розетка-таймер призначена для включення і виключення будь-якого приладу в заданий вами час. З таким приладом можна автоматизувати бойлер, вентилятор, насос для поливу і інші прилади потужністю до 3,5 кВТ. Якщо ви вирішите купити механічну-розетку таймер то вона не тільки буде помічником у вашому домі, а й істотно заощадить електроенергію.

  Принцип роботи механічної розетки-таймера

  Налаштувати програму в механічних розетках-таймерах дуже просто. У таких розетках є 48 пелюсток. Один пелюстка дорівнює 15 хвилинам, вгору-ні працювати, вниз-працювати. Таким чином виставте скільки приладу потрібно працювати і скільки НЕ працювати покручивая коло, потім виставте поточний час і вставляйте таймер в розетку.

  Особливості роботи

  Виставивши програму один раз ви зможете не міняти її дуже довго. Таймер буде повторювати кожну добу включення і виключення приладу. Потрібно знати коли у вас пропаде напруга в мережі наприклад на 1 годину, то вам варто підкрутити таймер на 1 годину вперед і виставити реальний час. Усередині корпусу варто моторчик. Він працює від мережі 220В і робить 50 обертів на секунду. Завдяки йому кільце на таймері прокручується і робить 1 оборот кільця циферблата на добу.

на сторінці
Показати 1 - 24 з 41 шт
Показати 1 - 24 з 41 шт

Меню