Таймер разовий HS-electro Т-10Р в розетку

Т-10r

HS-Electro

Новий

590 грн

В наличии на складе

- +

Рейтинги и комментарии
( 5.0 / 5) - 2 отзыв(ы)
 
Все про товар

Разовий таймер Т-10Р призначений для включення на заданий інтервал часу будь-якого навантаження. Наприклад: Необхідно, щоб насос після увімкнення відпрацював 2 години та вимкнувся. Ще раз увімкнути його можна, натиснувши кнопку СТАРТ. Під час роботи на дисплеї таймера буде здійснюватись зворотний відлік часу до відключення. Роботою виробу управляє мікроконтролер, який усі установки зберігає в незалежній пам'яті. Комутація навантаження здійснюється електромагнітним реле.

Такий таймер використовують для того, щоб прилад працював лише певний час. Наприклад: заряджання акумулятора, нагрівання води, накачування рідини в резервуар, засвітлення фотополімерів, кварцування приміщення та інші. Чим разовий таймер добрий? Тим, що можна встановити час у секундах, хвилинах або годинах. Можна встановити час роботи 1 секунду. Така гнучкість дозволяє працювати з багатьма приладами.

Програмування разового таймеру Т-10Р:

Перед початком експлуатації таймер необхідно запрограмувати, тобто виставити потрібні інтервали та їх розміри. Програмування виконується один раз, всі установки зберігаються в незалежній пам'яті, поки ви не вирішите їх змінити.

Таймер Т-10Р програмується послідовно у 2 этапи:

1) встановлення розміру інтервалу роботи (значення від 1 до 99)
2) встановлення інтервалу роботи (секунди, хвилини або години)

Для входу в режим програмування необхідно утримувати кнопку ПРОГ протягом 5 секунд.
Для переходу на наступний етап налаштування таймера натискається кнопку "ПРОГ".
Кнопки "СТОП" та "СТАРТ" використовуються для увімкнення та зупинення роботи таймера, а також для зміни налаштувань у режимі програмування. Наприклад, візьмемо раніше наведені умови: насос повинен відпрацювати 2 години і відключитися.

1. Підключіть таймер до електромережі. На індикаторі висвітляться два горизонтальні сегменти (режим стоп) або таймер відпрацьовуватиме раніше встановлене завдання - натисніть кнопку "СТОП".
2. Натисніть і утримуйте протягом 5 секунд кнопку "ПРОГ", доки таймер не увійде в режим програмування. Відпустіть кнопку.
3. Світлодіод на лицьовій панелі горітиме червоним, вказуючи на програмування стану роботи. На індикаторі блимає відображення попередньо встановленого розміру інтервалу роботи. Кнопками "СТОП" - мінус та "СТАРТ" - плюс встановлюємо значення 2. 
4. Після натискання кнопки "ПРОГ", таймер запам'ятовує зміни і переходить в режим програмування інтервалу роботи.
5. На індикаторі блимає сегмент попередньо встановленого інтервалу. Кнопками "СТОП" та "СТАРТ" встановлюємо потрібний годинник.
6. Натискаємо кнопку "ПРОГ". Таймер запам'ятовує зміни та виходить у режим "СТОП".
7. Увага! Якщо після будь-якої зміни, вам більше нічого не треба змінювати, то будь-де програмування зачекайте 5 секунд, таймер запам'ятає зміни і вийде з режиму програмування.

Експлуатація:

Підключіть комутований прилад до розетки таймера. Підключіть таймер до електромережі. Натисніть кнопку "СТАРТ". Таймер почне відпрацьовувати завдання. На індикаторі у зворотному порядку йтиме відлік розміру інтервалу. Один із сегментів показуватиме, у чому встановлено інтервал (сек, хв, година). Світлодіод вказує, що навантаження підключено до електромережі.

Будь-якої миті можна зупинити відлік кнопкою "СТОП", при наступному запуску відлік піде заново! Натискання кнопки "ПРОГ" відображає розмір встановленого інтервалу.

Увага! 

При відключенні напруги в електромережі та подальшому підключенні таймер увійде в режим стоп. Не перевищуйте максимального навантаження.

Параметри таймеру Т-10р в розетку:

Робоча напруга: 220-240 В/50 Гц
Максимальний струм навантаження: 10А
Максимальне активне навантаження (лампи, нагрівачі) – 1500 Вт
Максимальне реактивне навантаження (двигуни, насоси) – 800 Вт
Похибка: ±1 секунда
Ступінь захисту приладу: IP20
Витривалість контактів: 100 000 включень Робоча температура: -5°...+45°

 
Характеристики
Тип:Електронний
Робоча напруга, V:220
Захист від пилу та вологи:IP20
Колір корпусу:Білий
Тип таймера:Разовий
Потужність навантаження, Вт:1500
Тип монтажуВ розетку
Гарантія:12
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Рейтинги и комментарии от наших клиентов

Результат:
 -  
Нет комментариев
Результат:
 -  
Прикольна річ, я частенько забуваю шось вимкнути, та зараз про це не хвилююся. увімкнула та пішла) кайф)

Раніше переглянуте

Меню