Комерційне освітлення 

Світильники в комерційних приміщеннях так само важливі, як і інше обладнання. Відкриваючи магазин, кафе, ресторан, салон краси, виробництво або просто офіс, бізнесмен вкладає гроші в якісне освітлення інтер'єру. Якісне світло потрібне не тільки з точки зору дизайну, але і з точки зору законодавства. Працівники не повинні псувати зір або наражати...

Більше
 • Світлодіодні світильники Армстронг
  Світлодіодні світильники Армстронг

  Світильники Армстронг - офісні "сонця"

   

  Зручний і стильний світлодіодний світильник Армстронг - сучасна, ефективна альтернатива широко відомим растрових освітлювальних приладів. Пристрої такого типу були створені для установки в підвісні стелі, від яких вони і успадкували назву. Цей тип стель являє собою каркасну систему металевих профілів, заповнену мінеральними плитами. Завдяки зручності і практичності такої конструкції подібні стелі часто можна зустріти в офісних приміщеннях.

  Спеціально для них були спроектовані стельові освітлювальні прилади. Їх корпус являє собою квадратну панель стандартного розміру. Така форма дозволяє швидко і легко встановлювати світильники для стелі Армстронг на підвісний каркас. При необхідності їх можна так само просто витягти.

   

  Нові джерела світла

  Спочатку пристрої такого типу оснащувалися трубчастими люмінесцентними лампами. Однак зараз, з появою LED приладів, на ринок вийшли світлодіодні аналоги. Як і їхні прототипи, вони виконані у формі плоских прямокутних панелей. Однак в них немає змінних ламп. Джерелом світла є діодні лінійки з безліччю світлодіодів. Зверху вони зазвичай покриті матовим розсіювачем, завдяки якому яскраве світло не сліпить очі.

   

  Особливості світильників Армстронг

  Новинки почали впевнено набирати популярність, заповнюючи своїм світлом все більше приміщень. Сучасні світильники Армстронг на основі світлодіодів стали яскравим прикладом переваг LED освітлення.

   

     Перш за все, діодні пристрої на сьогоднішній день є найбільш економними світловими пристроями. Вони витрачають значно менше електроенергії на забезпечення такої ж яскравості. Додаткова економія досягається завдяки їх довгому терміну служби. Але, крім цього, вони демонструють ряд інших переваг.

  Світлодіодні моделі виявилися помітно легше растрових світильників, що полегшує їх монтаж. Ці лампи включаються миттєво, чи не гудуть і не мерехтять, їх світло повністю безпечний для очей. Вони не вимагають спеціальної утилізації, так як не містять шкідливих компонентів.

 • Світлодіодні світильники лінійні
  Світлодіодні світильники лінійні
  Для освітлення великих приміщень часто використовують лінійні світлодіодні світильники. Довгий світильник створює рівномірне освітлення без відблисків. Це важливо для освітлення магазинів, складів, виробничих приміщень. Такі світильники часто стикуються в лінії і струм передається від світильника до світильника. Такий тип підключення називають магістральним, а світильники іноді теж називають магістральними. Найчастіше таке рішення можна побачити в супермаркетах. Там використовують світлодіодні лампи і довгі системи відбивачів. Це, безумовно, самий дешевий спосіб створити якісне освітлення на великій площі.

  Лінійні світильники з'явилися з моменту винаходу люмінесцентних ламп. Зараз все вже перейшли на світлодіодні джерела світла, так що все лінійні світильники - це ланцюжки світлодіодів в одну або більше ліній.
 • Трекові світильники LED
  Трекові світильники LED

  Будь-світильник, який ви купуєте для дому, офісу або промислового приміщення, повинен бути не тільки красивим, але і досить функціональним. Трекові світлодіодні світильники в повній мірі відповідають обом вимогам, тому і користуються великою популярністю з першого дня своєї появи в нашому інтернет магазині.

  Трековою системою освітлення є спеціальні поворотні світильники, які кріпляться на спеціальній шині, здатні проводити струм. У підсумку ви можете придбати саму шину, необхідну кількість світильників, після чого самостійно створити необхідну атмосферу в приміщенні, розставляючи необхідні світлові акценти.

  Світлодіодні трекові світильники максимально ефективні в приміщення з великою площею. Їх дуже часто встановлюють:

  в квартирах-студіях з вільним плануванням в стилі hi-tech;

  в великих офісах, найчастіше розділених офісними перегородками;

  в павільйонах, де проводять виставки і презентації;

  освітлення магазинів, вітрин та салонів;

  в залах засідань і конференц-залах.

  Якщо ми розглядаємо дані світлодіодні світильники для магазинів, то їх можна використовувати як окремо, так і разом з іншими типами освітлення. Трекові світильники для вітрин допоможуть вам виділити акційні пропозиції, новинки і хіти продажів. Вони можуть закріплюватися як на стелі, так і на стінах.

  Чому варто встановити трекові led світильники?

  Світильники світлодіодні трекові мають ряд незаперечних переваг:

  низьке енергоспоживання, яке дозволить вам практично не вимикати світло - дуже зручною для кафе, ресторанів і клубів, розташованих в напівпідвальних приміщеннях;

  зниження витрат на оплату рахунків за електроенергію;

  можливість створити необхідні акценти за допомогою світла на товарах або елементах інтер'єру, експонатах на виставках і т.д .;

  універсальність і багатофункціональність - можна використовувати не тільки в різних приміщеннях, але і на різних поверхнях - стеля, стіна;

  високий ККД при низьких витратах;

  м'яке освітлення, від якого не втомлюються очі навіть при тривалій дії;

  термін служби не менше 30 000 годин, що є гідним показником;

  термостійкість всіх елементів;

  високий рівень пожежної безпеки;

  можуть працювати в широкому діапазоні температур від 5 до 45 .

  Світлодіодні світильники на шинопроводі можуть змонтувати навіть людина з невеликим досвідом. Почнемо з монтажу самої рейки. Вона найчастіше підвішується на троси або шпильки. Така технологія підвісу дозволяє регулювати висоту установки. Далі світильники вставляються в проріз шинопровода і фіксуються в ньому за допомогою двох затискачів. Електрика підключається до рейки і далі з неї передається на сам світильник, тому ви можете встановити джерело світла в будь-якій точці шинопровода.

  Зверніть увагу, що світло трекових світильників має фокусуватися і бути спрямованим в одну сторону. Це добре для освітлення полиць, але якщо ви ставите таку систему в побутовому інтер'єрі, то потурбуйтеся про те, щоб світло не сліпило людей і не заважало при русі в кімнаті. Не розраховуйте на трековую систему освітлення як на основне світло. Це тільки додаткове, акцентне освітлення.

 • Світлодіодні світильники ЖКГ
  Світлодіодні світильники ЖКГ

  Промислові світлодіодні світильники є дуже важливим аспектом у побудові освітлення в виробничих, складських або навіть адміністративних приміщеннях. Свою назву вони отримали завдяки використанню їх в промисловій сфері. Їх основною відмінністю є високий захист від попадання всередину вологи або пилу. Саме тому, їх друга назва вологозахищені світлодіодні світильники.

  Основні відмінності від інших LED світильників

  Як вже говорилося раніше, використання таких світильників з підвищеним захистом є необхідністю на фабриках, заводах, складських та інших подібних приміщеннях. Крім їх захищеності, важливим аспектом є економність, довговічність і відсутність додаткових проблем. Адже сучасне виробництво або складська логістика потребує вирішення проблем з освітленням, а не створювати собі нові. Тим більше, з огляду на те, що самі світильники будуть встановлені на великій висоті.

  Таким чином, на світ з'явилися вологозахищені LED світильники, які прийшли на заміну витратним і проблематичним люмінесцентним лампам.

  Якщо говорити про основні відмінності LED світильника промислового, то варто виділити такі:

  Підвищена потужність;

  Високий показник надійності і захищеності;

  Низьке споживання електроенергії;

  Не вимагають обслуговування.

  Часто в їх установці потребують автозаправки, склади, зерносховища, торгові мережі та ринки. Ці місця також вимагають підвищеної захищеності від вологи, пилу і бруду.

  Перепади напруги не повинні впливати на роботу джерел світла. Тому, вологозахищені LED світильники від інтернет-магазину Exmart є кращим вибором для освітлення ваших приміщень з підвищеною концентрацією пилу і вологи і періодично нестабільною напругою. Надійні, перевірені на практиці, такі світлодіодні світильники ЖКГ, моделей Feron AL5050, Feron AL5043, Feron AL5044, є кращою заміною люмінесцентних світильників ЛПО 2 * Т8.

  Також, світильники часто бувають встановлені на рампах, в коридорах або над входом. Тепер ви можете замінити їх на вологозахищені світильники світлодіодні, заощадивши половину споживаної електроенергії. Високий ступінь їх захисту (IP65) означає повний захист від пилу і прямих влучень води.

  Якщо ви хочете купити світлодіодні світильники ip65 - телефонуйте нам, і ми зможемо підібрати оптимальний варіант для вашого приміщення. Також, ми можемо надати вам такий світильник для тестування. Встановивши його в своєму приміщенні, ви самі переконаєтеся в якості світлодіодного освітлення даного джерела світла.

 • Промислові світильники
  Промислові світильники
  Світло в гаражі повинно бути хорошим, адже це не тільки приміщення для автомобіля, але і часто - майстерня. А в майстерні світло повинне бути яскравий і не сліпуче. Так само в гаражі буває холодно і сиро, тому потрібно звертати увагу на вологозахист світильників для гаража. Хороший світлодіодний світильник для гаража буде герметичним, ударостійким, стійким до перепадів напруги, здатним яскраво світити при зниженій напрузі в мережі. Так само до добірки світильників для гаража ми додали кілька світлодіодних прожекторів з датчиком руху. 

  Їх зручно встановлювати перед в'їздом. Вони виконують дві функції. По-перше, вам не треба включати світло, коли ви під'їхали. По-друге, машина, що стоїть перед гаражем, завжди під наглядом. Якщо хтось до неї підійде - включиться світло. Для таких завдань вам підійдуть світлодіодні прожектори потужністю 10-20 Вт. Вони бувають і могутніше, але для освітлення простору перед гаражем, цих цілком буде достатньо. Гараж - це другий дім чоловіка. Давайте його висвітлювати так, щоб не було соромно запросити гостей!
 • Підвісні світильники для магазинів
  Підвісні світильники для магазинів
 • Світлодіодні прожектори (LED) для спортзалу
  Світлодіодні прожектори (LED) для спортзалу

  Спортивне освітлення

     Якісний прожектор для спортзалу - важлива умова комфортних спортивних занять при хорошому освітленні. Сьогодні найбільш ефективним і економічним видом світлової техніки по праву вважаються світлодіодні прилади. Їх дуже важлива вигода - висока енергоефективність. Це означає, що вони створюють яскраве освітлення при мінімальних витратах електроенергії.

  Крім того, у LED прожекторів є інші істотні переваги. Вони пожежобезпечні, так як практично не нагріваються. Ці прилади досить міцні, не виходять з ладу в результаті поштовху або вібрації, витримують перепади напруги. Їх можна встановити практично де завгодно завдяки невеликій вазі і компактній конструкції. А надійність і довговічність дозволяє використовувати їх на протязі декількох років.

  Питання потужності

  Щоб вибрати прожектор для спортзалу потрібної потужності, слід розглянути характеристики приміщення. Важлива не тільки площа, але і висота стель. Для досягнення комфортних умов освітленість повинна бути не нижче рівня, регламентованого нормативно-правовими актами СНиП. Вважається, що мінімальний показник дорівнює 200 Люкс. Але для спортивних змагань рекомендується, щоб освітленість спортзалу становила 500 Люкс.

  Найчастіше за допомогою прожекторних світильників забезпечується яскраве бічне освітлення. Часто воно використовується як додаткове (наприклад, під час ігор або змагань). Розташовувати ці прилади слід так, щоб світло не був сліпучим і не створював різких тіней. Вивчивши властивості різних моделей, можна підібрати прожектори для спортзалу з відповідною потужністю і кутом розсіювання.

  Інші параметри вибору

     LED-пристрої можуть мати різну кольорову температуру світіння. Для спортивних приміщень рекомендується використовувати прилади, світло яких максимально близький до природного. Тобто, близько 4000 К.

     Варто також звернути увагу на міцність корпусу. Варто віддати перевагу міцним, якісним матеріалам - металу, загартованому склу.

на сторінці
Показати 1 - 24 з 26 шт
Показати 1 - 24 з 26 шт

Меню