Бездротовий дзвінок з датчиком руху Yiroka

Feron

Новий

530 грн

Товар в наличии на складе

- +

Рейтинги і коментарі
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)
 
Все про товар

Завдяки сучасним технологіям, які з кожним днем ​​все більше і більше впроваджуються в наше життя. Тепер ви зможете відчути всі переваги не тільки бездротової технології, але і можливості даної моделі активувати сигнал дзвінка, не натискаючи на кнопку виклику. Це можливо завдяки комплектації радіозвонка спеціальним датчиком. Потрапляючи в радіус його дії, це пристрій сам подає радіосигнал на приймальний блок, і ви чуєте мелодію, величиною в 40 дБ. Пристрій не буде турбувати вас даремно. Його датчик реагує на об'єкти, маса яких перевищує 10 кілограм. Для того, щоб відключити блок приймальний, вам слід знайти вимикач «on-off» на ньому.

Бездротовий дзвінок з датчиком руху виготовлений з якісних і екологічно чистих матеріалів і компонентів. Він є одним з найбезпечніших. Так як в ньому відсутня висока напруга, можливість короткого замикання відсутній. Харчування бази і датчика здійснюється за допомогою батарейок.

Даний бездротовоий дзвінок має великий радіус дії - до 100 метрів. Саме тому його можна застосувати не тільки в квартирах, але і в будинках приватного сектора, прімишленних і інших об'єктах з великою площею.

Установка бездротового дзвінка з датчиком руху

Після розпакування пристрою, вам необхідно вставити приймальний в розетку. Рекомендовано монтувати на висоту не вище 1.5 метра. У режимі очікування, батарейки служать до 10000 годин. Датчик також необхідно обладнати батарейками і встановити в зручне місце. Важливо уникати установки в місцях, де змінюється температура і присутня висока вологість, на металевих поверхнях і у джерел електромагнітного випромінювання.

Переваги покупки бездротового дзвінка з датчиком руху

Швидке безконтактне оповіщення вас про гостях за вашими дверима

Немає необхідності в проводах

Пристрій повністю безпечно і не має високої напруги

Автономне живлення від батареї сприяє роботі навіть при відсутності електроенергії

Висока дальність прийому сигналу від датчика до бази - 100 метрів

Простий в установці

Якісний і екологічно чистий матеріал виготовлення

Приємна ціна.

 
Характеристики
Тип:Бездротові
Захист від пилу та вологи:Так
Живлення:В розетку
Кількість мелодій:38
Розмір бази, мм:118*108*39
Гарантія:6
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів

Результат:
 -  
Нужна была база именно на батарейках. Понравилась цена, к дизайну непритязательны. Слышно нормально

Раніше переглянуте

Меню