Настільні лампи

Виробник

Ціна

285 грн - 1770 грн

Настільні Лампи Світлодіодні (LED) 

Затишне світло настільної лампи

   Економна, зручна світлодіодна настільна лампа - прилад, який допоможе створити комфортне освітлення для робочого столу. Вона стане в нагоді і для школяра, і для дорослого, який більшу частину часу проводить за комп'ютером. Її можна встановити на столик поруч з кріслом або ліжком. Приємний неяскравий світло відм...

Більше
 • Настільні лампи з годинником
  Настільні лампи з годинником
 • Настільні Лампи Світлодіодні для манікюру (LED)
  Настільні Лампи Світлодіодні для манікюру (LED)

  Яскраве світло для кропітливої роботи

  Щоб зробити хороший манікюр потрібно мати яскраве світло під рукою. Найчастіше це настільна лампа високої яскравості. Без неї майстер не зможе наносити лак і не зможе створити складні малюнки. Для фахівця по нігтях яскраве світло потрібен так само, як і хірурга в операційній. Немає світла - немає роботи.

  Які вимоги до настільній лампі для манірюра? Нічого специфічного, але є кілька порад

  Лампа повинна бути на довгій нозі, щоб нависати над столом

  Кріплення повинне бути надійним, корпус не повинен легко нуться або трястися

  Яскравість світла повинна бути достатньою і регульованою

  Джерело світла повинен володіти високою передачею кольору для коректного відображення відтінків

  Бажано мати можливість зміни температури світіння

  Настільна лампа не повинна грітися, гудіти, мерехтіти

  Дизайн настільної лампи повинен викликати довіру у клієнта

  У нас часто купують настільні лампи для салонів краси. Це універсальні надійні моделі, які можна використовувати для манікюру, візажу, татуажу, чищення шкіри та інших операцій по створенню краси і здоров'я.

  Також, ці настільні лампи дуже популярні серед майстрів і майстринь з вишивки, в'язання та пошиття одягу; для ремонту годинників та ювелірних прикрас.

 • Настільні Лампи Світлодіодні Акумуляторні (LED)
  Настільні Лампи Світлодіодні Акумуляторні (LED)

  Настільна лампа з акумулятором - незалежне висвітлення

     Тим, хто хотів би мати яскравий джерело світла в будь-яких обставинах, варто придбати настільну лампу з акумулятором. Такі прилади дозволяють організувати комфортне освітлення без підключення до електричної мережі. Акумуляторний світильник можна встановити і включити на дачі, в купе поїзда, на лавочці в парку. Навіть вночі в наметі, якщо це необхідно. LED випромінювач забезпечить яскраве підсвічування, а вбудована батарея дозволить йому працювати досить довго. Такий пристрій може виручити також, якщо вдома відключили електрику. При його світлі зручно читати книгу, а школяр зможе зробити уроки.

  Використання настільних ламп з акумулятором

     Звичайно, може виникнути питання - в чому перевага такого приладу перед звичайними ліхтариками? Відповідь проста - в комфортності експлуатації.

     Сучасні моделі таких пристроїв є легкі, компактні, портативні пристрої. Їх можна зручно скласти і кинути в сумку або рюкзак, де вони будуть практично невідчутні. Але в розкладеному вигляді світлодіодні настільні лампи з акумулятором являють собою повноцінні світильники

  Подібний пристрій можна щодня використовувати вдома, підключивши до мережі. А якщо раптово відключили світло або поблизу немає розетки, прилад буде працювати від батареї. Його можна поставити на будь-яку рівну поверхню, так, щоб світло падало в потрібному напрямку. А деякі моделі можна також підвісити до стелі. 

  Час світіння

     Вибираючи модель, варто звернути увагу на ємність її батареї. Чим вона вища, тим довше світильник зможе пропрацювати в автономному режимі. Зазвичай час незалежної роботи становить кілька годин. У сучасній настільної лампи з акумулятором можна також вибрати інтенсивність світіння. Менш яскраве світіння може значно продовжити роботу пристрою.

 • Настільні Лампи Світлодіодні на струбцині (LED)
  Настільні Лампи Світлодіодні на струбцині (LED)

  Настільна лампа на струбцині - гнучкий підхід до висвітлення

     Всім відома настільна лампа на струбцині є один з найбільш затребуваних видів світильників. Такі прилади можна зустріти над робочими місцями школярів, студентів, офісних співробітників. Вони рідко використовуються для декоративного освітлення. Однак це дуже практичний варіант для локального освітлення письмового або комп'ютерного столу.

  Особливості використання лампи на струбцині

  Основною відмінною деталлю таких моделей є, як нескладно здогадатися, струбцина. Це тип кріплення, який забезпечує фіксацію за допомогою гвинтового затиску. Така конструкція дуже проста, проте ефективна. Подібний пристрій можна легко закріпити на краю стола, полки, тумбочки.

     Як виявилося, цей спосіб фіксації освітлювального приладу дуже зручний. Особливо в тих випадках, коли не хотілося б займати простір на робочому столі. Лампа на струбцине хороша тим, що її можна розмістити там, де не поміститься звичайний світильник. Такий прилад можна встановити навіть при відсутності стола. Наприклад, ніщо не заважає закріпити її на полиці над кріслом.

  Ще однією перевагою такого приладу є його надійність. Такий спосіб фіксації гарантує, що ніхто, бува, не штовхне світильник і не змахне його зі столу. Якщо це необхідно, його можна встановити вище. Наприклад, щоб він опинився поза досяжності дітей.

  Комфорт і практичність

     Найчастіше такий тип кріплення поєднується з досить довгою шарнірної ніжкою. Вона дозволяє нахиляти світильник як завгодно, регулюючи його положення і кут освітлення. Сучасні моделі подібних пристроїв виглядають строго і стильно.

  Настільна лампа на струбцині як не можна краще підходить для постійного встановлення над робочим місцем. Але багатьом буває необхідно час від часу переміщати освітлювальний прилад. Для цього зовсім не обов'язково купувати другий світильник. Існують моделі з двома кріпленнями, де затиск можна змінити на звичайну підставку.

на сторінці
Показати 1 - 24 з 48 шт
Показати 1 - 24 з 48 шт

Меню