LED лампи

Робоча напруга, V:

Ціна

20 грн - 1445 грн

Світловий потік, Lm:

90 Lm - 7305 Lm

Світлодіодні Лампи (LED) 

Світлодіодні лампи - сучасне джерело світла

   У нинішній час світлодіодні лампи або led світильники набувають все більшого поширення. Вони користуються популярністю як засобу домашнього або вуличного освітлення. Їх купують для офісів, підприємств, різних організацій. Одночасно зі збільшенням попиту росте і пропозиція. Тепер купити діодні лампоч...

Більше
 • Світлодіодні лампи (LED) E27
  Світлодіодні лампи (LED) E27

  Світлодіодні лампи E27 для домашнього освітлення

     Сьогодні світлодіодна лампа E27 є найпопулярнішою різновидом лід пристроїв для будинку. Джерела світла такого типу можна зустріти у всіх магазинах, де продаються освітлювальні прилади. Моделі, що відповідають даному стандарту, є в асортименті всіх виробників світлової техніки. На їх частку припадає близько 80% всіх Ледовських пристроїв, вироблених на сьогоднішній день.

     Під позначенням E27 мається на увазі популярний стандарт різьбового кріплення. Його діаметр становить 27 мм. Саме такі патрони встановлені в багатьох кімнатних люстрах і різних світильниках.

  Такий же стандарт цоколя був у більшості класичних лампочок розжарювання. Отже, сучасні led лампи E27 успадкували його у традиційних джерел світла.

     Даний стандарт кріплення втрачають своєї актуальності. Світлові прилади з подібним цоколем легко встановити або витягти самостійно. Таке кріплення досить надійно. Особливо для домашніх умов, де лампочки не піддаються сильної вібрації або механічного впливу.Простота і практичність даного стандарту не дають приводу відмовитися від нього. Тому більшість нових моделей люстр оснащуються такими ж патронами. А широкий асортимент діодних світильників дозволяє легко знайти для них відповідні джерела світла.

  Використання світлодіодних ламп E27

     Моделі цього типу вибирають ті, хто збирається замінити застарілі лампочки розжарювання на прогресивні лід пристрою. Зараз все більше людей схиляється до такого рішення. Сучасні прилади, засновані на світлодіодах, задають нові стандарти освітлення. Вони значно економніше, ніж світлові пристрої з ниткою розжарювання. Забезпечуючи аналогічний рівень освітленості, вони споживають в 7-10 разів менше електроенергії. Крім того, їх енергоефективність приблизно в 3 рази вище, ніж у люмінесцентних "економок".

  Важливим фактором є також довговічність Ледовських пристроїв. Якщо купити світлодіодну лампу Е27 одного з провідних брендів, вона прослужить кілька років.

     Моделі відомих виробників виконані з якісних матеріалів і надійно зібрані. Як корпус, так і діодні випромінювачі не можна назвати крихкими. Завдяки цьому даних пристроїв не шкодять удари, вібрація або тряска. Вони навряд чи розіб'ються або ушкодяться при падінні.Світлові прилади цього типу дуже слабо нагріваються при роботі. Почасти через особливості діодних випромінювачів, частково - завдяки продуманому теплоотводу. Тому дані прилади пожежобезпечні. А до світиться лампочкам можна торкатися, не боячись опіку. З цієї причини є сенс придбати світлодіодні лампи E27 для дитячої кімнати. Крім того, світіння діодних пристроїв не погіршується при низьких температурах. Це дозволяє використовувати їх для освітлення приміщень без опалення.

     Безпека цих пристроїв обумовлена ​​також тим, що в них немає речовин, шкідливих для здоров'я або навколишнього середовища. З цієї причини вони не вимагають спеціальної утилізації, на відміну від тих же люмінесцентних приладів.

  Сучасні моделі оснащуються спеціальними стабілізаторами струму. Вони забезпечують рівне світіння, без мерехтіння, яке не втомлює зір. Також завдяки стабілізації Ледовських лампочки не бояться перепадів напруги. Це гарантує їх довгу роботу навіть при несприятливих умовах мережі.


  Різновиди

     На нашому ринку існує великий асортимент різноманітних освітлювальних приладів, заснованих на світлодіодах. Моделі з нарізним цоколем можуть відрізнятися формою, колірною температурою, потужністю. Вибір потрібного джерела світла буде залежати від умов, в яких він буде використовуватися.

  Наприклад, купуючи лампочку для будинку, варто розглянути моделі з теплим або нейтральним спектром світіння. Крім потужності варто розглянути таку характеристику, як світловий потік. Від неї залежить, наскільки яскравим буде джерело світла. А широкий вибір форм дозволить підібрати найпривабливіші лампочки для конкретного світильника. Серед сучасних пристроїв можна знайти моделі в формі груші, великої чи маленького кулі, полум'я свічки.

 • Світлодіодні лампи (LED) E14
  Світлодіодні лампи (LED) E14

  Світлодіодні лампи E14 для витончених світильників

     Невеликі світлодіодні лампи E14 - це досить поширений тип пристроїв для домашнього освітлення. За популярністю вони поступаються хіба що всім відомим моделям E27. Відмітна особливість даних світлових приладів - різьбовій цоколь з зовнішнім діаметром 14 мм. Як нескладно здогадатися, важливою перевагою такого кріплення є його компактність. Патрони такого стандарту часто зустрічаються в люстрах, торшерах, бра або інших світильниках.

  Специфіка використання подібних пристроїв накладає свій відбиток на їх характеристики. У великих люстрах вони зазвичай використовуються як додаткові джерела світла. А в інших світильниках вони часто служать для локального або декоративного освітлення. Тому найчастіше такі моделі світять не дуже інтенсивно. Зазвичай їх потужність складає від 2 до 8 Вт. А рівень світлового потоку - від 150 до 900 Lm. Такі джерела світла відповідають лампочкам розжарювання потужністю від 25 до 80 Вт.

  Особливості світлодіодних ламп E14

  Властивості освітлювальних приладів цього типу залежать від їх призначення. Наприклад, найменш потужні моделі з таким цоколем можна використовувати для підсвічування холодильника. Більш потужні підійдуть для різних завдань, де не потрібно яскравого освітлення. Так, рефлекторні моделі гарні для створення точкової і декоративного підсвічування. Найбільш типовим способом їх використання є установка в різні настільні або настінні світильники. Такі моделі зазвичай мають круглу, подовжену або грушоподібної форми.

  Креплениями такого же стандарта оснащены также некоторые модели “лампочек Эдисона” на светодиодах. Это декоративные лед лампы E14 с прозрачной колбой, излучатели которых выполнены в виде нитей. Такие приборы по виду сложно отличить от классических устройств с нитями накаливания. Они характеризуются одним из самых больших углов рассеивания - около 300°. Подобные устройства могут быть стильными и эффектными деталями интерьера.

  Свет без ограничений

  Використання LED-пристроїв для описаних вище цілей має ряд незаперечних переваг. Серед них можна відшукати прилади з будь-якими необхідними характеристиками і дизайном. На відміну від джерел світла з нитками розжарювання вони практично не нагріваються. Якісні прилади цього типу не бояться перепадів напруги, тряски і поштовхів. Але головне - це їх економічність і довговічність. Будь-який пристрій на світлодіодах споживає значно менше електроенергії, ніж традиційні світильники розжарювання. А точніше - приблизно в 7-10 разів, в залежності від моделі. Прослужити така світлодіодна лампа E14 може кілька років при середній експлуатації.

 • Світлодіодні лампи (LED) G4
  Світлодіодні лампи (LED) G4

  Економні лампи G4 для декоративного світла

     Компактні світлодіодні лампи G4 є витончені моделі капсульного типу, виконані за найсучаснішими технологіями. Вони нерідко використовуються для декоративних цілей. Такими лампочками часто оснащуються дизайнерські люстри. Там ці прилади зазвичай виконують роль додаткових декоративних елементів. Також їх можна побачити на різних настінних світильниках, бра.

  Відмінності і особливості

  Подібні лампи оснащуються кріпленням G4. Цей стандарт має на увазі наявність двох штирьків-контактів, відстань меду якими становить 4 мм. Лампочка з таким цоколем легко монтується і надійно сидить у гнізді. Заміну цих джерел світла легко виконати самостійно в домашніх умовах. 

     Вибір сучасних моделей цього типу досить широкий. Тим, хто хотів би купити світлодіодні лампи G4, варто звернути увагу на продукцію відомих марок. Їх вартість не надто висока, а надійність гарантує тривалу експлуатацію. Данний тип освітлювальних приладів називається капсульної. Це цілком виправдовується їх конструкцією. Невеликий корпус дійсно нагадує акуратну капсулу. Усередині знаходяться випромінювачі, засновані на світлодіодах, які спрямовані на всі боки. Завдяки цьому такі пристрої відрізняються широким кутом розсіювання світла. Колба може бути прозорою або матовою. Зазвичай вона виконана з термостійкого пластика або якісного силікону. Такий корпус з часом не втрачає своїх властивостей, його здатність пропускати світло не погіршується.

  Світлодіодні лампи G4 - вигідна альтернатива

  Раніше даний стандарт кріплення використовувався в основному для капсульних галогенних світлових приладів. Тому зараз багато набувають LED пристрою того ж типу для заміни старих галогенних джерел світла. Прилади, засновані на світлодіодах - найефективніші серед сучасних освітлювальних пристроїв. Для порівняння, вони споживають в 7-10 разів менше, ніж лампочки розжарювання. А галогенні пристрої - максимум в 2 рази, при тій же яскравості світіння.Ледовських прилади значно довговічніший. Так, ресурс роботи капсульних моделей досягає 50 000 годин. При цьому вони розраховані на майже необмежену кількість включень і виключень. Ці лампочки дуже слабо нагріваються, що також позитивно впливає на їх довговічність. 

     Вибираючи модель, варто звернути увагу, на яке вона розрахована напруга. Звичайна капсульна світлодіодна лампа G4 підтримує напругу, близьке до 220V. Такі джерела світла можна встановлювати в світильники без додаткових пристосувань. Якщо потрібно замінити галогенні лампочки, можна придбати моделі на 12 V. Вони підійдуть до світильників, оснащеним спеціальними знижувальними трансформаторами.

 • Світлодіодні лампи (LED) G9
  Світлодіодні лампи (LED) G9

   Світлодіодні лампи G9 - зручний формат для дизайнерського освітлення

     Капсульна світлодіодна лампа G9 - невеликий, але досить яскравий джерело світла, оснащений led-випромінювачем. Такі пристрої являють собою невеликі прилади з циліндричної колбою і штирьковим кріпленням. Цоколь даного стандарту має два контакти у вигляді пластинок або загнутих «дужок». Відстань між їх центрами - 9 мм.

     Подібне кріплення надійно замикається в патроні. При цьому таку лампочку нескладно встановити або витягти самостійно.

  Застосування

     Патронами такого типу оснащуються багато декоративні світильники і навіть люстри. Подібні освітлювальні пристрої використовуються як вдале рішення для точкового підсвічування. Кілька таких приладів здатні забезпечити досить яскраве освітлення.

  Переваги світлодіодних ламп G9

     На сьогоднішній день багато LED-пристрої використовуються для заміни менш економних джерел світла інших типів. Капсульні лампочки даного стандарту прийшли на зміну галогенних пристроїв. Всі діодні прилади з цим цоколем розраховані на напругу в 220 вольт.

  Зростаюча популярність приладів на світлодіодах пояснюється їх високою економічністю. Капсульна led-лампочка потужністю 5 Вт здатна забезпечити світловий потік, аналогічний приладу розжарювання потужністю 50 Вт. У порівнянні з галогенними джерелами світла лід пристрої також виявляються більш енергоефективними. Заміна кількох таких пристроїв на світлодіодні лампи G9 допоможе істотно заощадити на оплаті за світло.LED прилади відрізняються тривалим терміном служби. В середньому, сучасні моделі можуть пропрацювати 25 000 - 50 000 годин. Це пояснюється їх високою надійністю і стійкістю до зовнішніх впливів. Наприклад, світлодіодні випромінювачі дуже слабо нагріваються при роботі. Завдяки цьому вони не тільки безпечні, але і довговічні.

  Корпуси капсульних лампочок на світлодіодах виконуються з якісних, міцних матеріалів. Деякі моделі повністю залиті силіконом, який не темніє в процесі експлуатації. Для інших використовується міцних теплорассеівающіх пластик. Цокольна частина може бути виконана з кераміки. Кожна світлодіодна лампа G9 в нашому магазині супроводжується офіційною гарантією від виробника.

 • Світлодіодні лампи (LED) точкові MR16
  Світлодіодні лампи (LED) точкові MR16

  Точкове світло лампи MR16

     Компактна світлодіодна лампа MR16 - вибір для тих, хто збирається скористатися перевагами точкового освітлення. Світлові пристрої даного типу призначені для створення яскравого направленого освітлення. Це корисно, якщо потрібно створити локальну підсвітку невеликого простору. А кілька подібних приладів можуть рівномірно освітити приміщення будь-якої площі.

  Особливості

  За зовнішнім виглядом моделі даного типу трохи нагадують фари. По суті, вони працюють саме так: світло від спрямованого випромінювача поширює в певному напрямку відбивач. Зазвичай площа освітлення точковими пристроями не надто велика. Наприклад, стандартна світлодіодна лампа MR16 для кімнатного освітлення має кут розсіювання 120 °.

     Під даними позначенням мається на увазі стандартний типорозмір точкових освітлювальних приладів. Для тих же цілей використовуються лампочки схожого виду, але інших розмірів. Наприклад, більш компактні MR11. Кріплення таких пристроїв зазвичай ставляться до штирьковий типу. Наприклад, подібні лампочки можуть бути оснащені цоколями G5.3, GU10.

  Світлодіодна лампа MR16 - економний вибір

     Раніше для точкового освітлення найчастіше застосовувалися галогенні світильники даного формату. Однак тепер їм на зміну повсюдно приходять LED-пристрої. Їх можна встановлювати в такі ж точкові світильники. Однак варто звернути увагу, що світлодіодні пристрої працюють зі стандартним напругою мережі 220 В. Тому, якщо необхідно використовувати їх в 12-вольтів світильниках, знадобиться невелике доопрацювання. А саме - в світильнику необхідно прибрати понижуючий трансформатор.

  LED-устройства отличаются более длительным сроком службы и экономным энергопотреблением. Кроме того, светодиодная лампа MR16 или MR11 не нагревается, что важно для точечного потолочного освещения. Это гарантирует пожаробезопасность и сохранение внешнего вида подвесного потолка.

 • Світлодіодні лампи (LED) дімміруємі
  Світлодіодні лампи (LED) дімміруємі

  Дімміруємі світлодіодні лампи - спосіб контролю освітлення

     Нові моделі дімміруемих світлодіодних ламп поєднали переваги LED пристроїв і можливості регулювання інтенсивності світла. Такі пристрої стали логічним етапом розвитку сучасних технологій освітлення.

     Світильники з диммерами - давно відомі пристрої. У багатьох квартирах можна побачити люстри, які поступово змінюють яскравість світіння при повороті регулятора. Такі світильники безвідмовно працюють з лампочками розжарювання.

  Коли на арену освітлювальних приладів вийшли LED-технології, джерела світла з нитками розжарювання потроху пішли в тінь. Діодні прилади стали найефективнішим і актуальним видом освітлення. Ледовських лампочки можна встановлювати практично в будь-які старі світильники. Але, як виявилося, прогресивні джерела світла не взаємодіють з класичними диммерами.

  Особливості дімміруемих світлодіодних ламп

     Звичайно, економні і довговічні прилади на світлодіодах варті того, щоб модернізувати освітлення. Але як бути зі звичною можливістю встановлювати будь-яку потрібну яскравість освітлення? Рішенням стала дімміруемая світлодіодна лампа, яка підтримує таку зручну функцію.

  На жаль, навіть такі моделі не сумісні зі старими люстрами, розрахованими на лампочки розжарювання. Але є і хороша новина - з'явилися нові світильники з диммерами, спеціально для діодних джерел світла. Причому їх функціональність часто не обмежується настроює яскравість. З їх допомогою можна регулювати колірну температуру освітлення. А також встановлювати таймер на вимикання.

  Придбання

  Сьогодні існує чималий вибір LED-пристроїв, які підтримують цю можливість. Наприклад, такою функцією нерідко мають філаментні джерела світла. В інтернет-магазині Exmart можна знайти різні дімміруемие світлодіодні лампи, сумісні з новими світильниками. Дізнатися докладніше про підтримку цієї функції можна, ознайомившись з характеристиками обраної моделі.

 • Світлодіодні лампи (LED) трубка T8
  Світлодіодні лампи (LED) трубка T8

  Світлодіодні лампи Т8 - прогрес заради економії

     Сучасна трубчаста світлодіодна лампа Т8 впевнено займає місце менш ефективних люмінесцентних джерел світла. Причини такого явища цілком очевидні. Ледовських прилади по праву завоювали звання найпрогресивніших засобів освітлення.

  Прилади, засновані на світлодіодах, споживають приблизно вдвічі-втричі менше електроенергії, ніж люмінесцентні. Таким чином, вони виявляються значно економніше знаменитих «економок». Звичайно, зворотною стороною такої ефективності є не найнижча ціна. Однак вартість лід пристроїв цілком виправдана терміном їх служби. Сучасна діодний лампочка повністю окупається приблизно за рік. А ресурс роботи різних моделей може складати від 15 000 годин до 50 000 годин.


  Форм-фактор світлодіодних ламп Т8

     Конструкція цих пристроїв майже повністю успадкована у люмінесцентних моделей. Такі освітлювальні прилади відомі як лінійні або трубчасті. У розмові дані пристрої також іноді називають «трубками». Подібні назви дають вельми точне уявлення про їх зовнішній вигляд.

     Традиційно світлодіодні трубчасті лампи мають вузький, довгий корпус з двома цоколями на торцях. Тип цоколів - контактний, відповідає стандарту G13. Кріплення являє собою два контакти, відстань між якими становить 13 мм. Повертається цоколь дозволяє встановити «трубку» в світильник під потрібним кутом. 

  Підключення таких приладів проводиться дуже просто. Для роботи вони не вимагають ніяких спеціальних пристосувань типу стартерів або дроселів. Все, що потрібно - приєднати джерело світла до мережі 200 В. Однак це вимагає доопрацювання світильників, спочатку розрахованих на роботу з люмінесцентними пристроями. Для установки сучасних джерел світла на світлодіодах з таких світильників необхідно витягти стартер.

  Зручність експлуатації

  Трубчасті LED лампи T8 відрізняються надійністю і стабільністю роботи. Після включення вони миттєво розпалюються. Під час роботи в захисті устаткування гудуть і не мерехтять. Прилади на основі світлодіодів досить стійкі до перепадів напруги, частим включенням і вимиканням.

  У нашому магазині представлені моделі лінійних джерел світла від провідних виробників. Вони оптимально поєднують високу якість і розумну вартість. Ми пропонуємо спеціальні оптові ціни на товари цієї категорії і довготривалу гарантію на кожну лампочку. Такі джерела світла дозволять перейти на якісно новий рівень освітлення без шкоди для бюджету. У нас можна купити світлодіодні лампи Т8 з доставкою в різні міста України.

 • Світлодіодні лампи (LED) Філамент
  Світлодіодні лампи (LED) Філамент

  Філаментналампа - класичнеосвітлення

     Насьогоднішнійденьфіламентнілампиєоднимизнайбільшелегантнихпредставниківсвітлодіодногосімейства. Ці джерела світла - пряма протилежність стереотипним уявленням про LED-приладах.

     Джерелом світла в цих пристроях є тонкі нитки. Їх основний є сапфірові або скляні стрижні, покриті крихітними світлодіодами. Таким чином, виходять випромінювачі, які на вигляд складно відрізнити від ниток розжарювання. Особливо під час світіння. Кілька ниток-філаментів протягнуті практично по всій довжині колби. Таким чином, світло поширюється в усі сторони.

  Для будь-яких LED-пристроїв дуже важливий ефективний тепловідвід. Щоб надійно охолоджувати світлодіодні філаментні лампи, в колбу закачується гелій - теплопровідний газ. Завдяки цьому такий пристрій не перегрівається. Під час світіння колба залишається ледь теплою. Її можна сміливо взяти рукою, не побоюючись обпектися.

  Традиції і прогрес

  Поява подібних моделей пояснюється ностальгією за класичними джерелами світла. З недавніх пір «лампочки Едісона» з нитками розжарювання стали дуже популярні. Їх тепле світло створює атмосферу домашнього затишку. Такі прилади стають вельми привабливими елементами декору. Але при цьому використання подібних пристроїв відчутно збільшує витрату електроенергії.

  Філаментні лампи - ретро-дизайн і сучасні технології

  Світлодіодні прилади, які зовні не відрізняються від старих лампочок, стали вирішенням цієї проблеми. Тепер немає необхідності вибирати між стилем і економією. Як будь-які лід-прилади, ці нові моделі дуже економно споживають електроенергію. При цьому їх зовнішній вигляд і світіння сподобаються самим консервативним любителям класики.

     Світло LED-пристроїв з випромінювачами в вигляді ниток зазвичай має теплу або нейтральну колірну температуру. Світіння у них рівне, без мерехтіння. Дизайн цих моделей також імітує «лампочки Едісона». Колба прозора, щоб було добре видно стильний випромінювач. Нові філаментні лампи стануть прекрасним рішенням для створення затишного, оригінального інтер'єру. А завдяки своїм сучасним характеристикам вони забезпечать якісне освітлення без зайвих витрат на електроенергію.

 • Світлодіодні Лампи на 12V, 24V, 36V
  Світлодіодні Лампи на 12V, 24V, 36V

  Світлодіодні лампи на 12/24/36 вольт - економна альтернатива

     Сучасні моделі світлодіодних низьковольтних ламп є затребуване рішення для світильників низької напруги. Такі пристрої досить часто купуються як альтернатива іншим видам освітлювальних пристроїв.

     Техніка, заснована на світлодіодах, здатна включатися безпосередньо в мережу напругою 220В. Однак історично склалося, що в багатьох будинках застосовуються низьковольтні світильники. Одна з поширених причин - популярність точкового освітлення. Воно часто реалізовувалося за допомогою галогенних джерел світла. Подібні світильники зазвичай монтуються на натяжні або підвісні стелі. При сильному нагріванні світлового пристрою вони можуть пошкодитися. А низьковольтні джерела світла не так сильно схильні до нагрівання, що дає велику безпеку. 

     Зустрічаються і інші типи світлових приладів, які підтримують таке низька напруга. Наприклад, серед них зустрічаються звичайні лампи з різьбовими цоколями E27 або E14. Будь-які світильники, які розраховані на такі джерела світла, оснащуються спеціальними знижувальними трансформаторами.

  Сучасна заміна

     Тепер в цілях економії багато модернізують систему домашнього освітлення. Щоб встановити звичайні LED-прилади в світильники зниженого напруги, їх необхідно переробити. Менш трудомістка і копітка рішення - купити світлодіодні лампочки на 12 вольт 24 вольт 36 вольт. На щастя, багато виробників передбачили таку необхідність. Серед нових освітлювальних пристроїв на світлодіодах є чимало моделей, які підтримують такий стандарт напруги. Їх можна використовувати замість інших джерел світла без доопрацювання світильників.

  Поширеними представниками цієї категорії є капсульні моделі з цоколями G4. Такі прилади нерідко використовуються в декоративних цілях, або щоб організувати зручну підсвітку. Вони можуть застосовуватися як додаткові джерела світла в деяких люстрах. Крім того, до даного сімейства ставляться діодні пристрої з іншими стандартами кріплень. У нас можна знайти підходящу лід лампу на 12 вольт 24 вольт 36 вольт для світильників з патронами G4 і Е27.

  Переваги світлодіодних низьковольтних ламп

  Установка LED-пристроїв замість галогенових джерел світла допоможе відчути комфорт сучасних технологій. Прилади на світлодіодах мають ряд переваг в порівнянні з іншими типами освітлювальної техніки.

     Перш за все, з їх допомогою можна добитися значної економії. Енергоефективні світлодіодні випромінювачі перетворюють в світло більшу частину споживаної електрики. Таким чином, вони видають потрібне освітлення при меншій потужності. Наприклад, багато сучасних моделей споживають в 10 разів менше, ніж пристрої розжарювання.

  А діодний лампочка на 12 вольт потужністю 2W за рівнем освітлення відповідає галогенові 15-вата влаштуванню. Крім того, вони здатні прослужити в кілька разів довше. Термін гарантії на багато моделей становить 2 роки.

 • Високопотужні LED лампи
  Високопотужні LED лампи

  Кожен з нас, коли настає темний час доби, не бажає ходити по темних вулицях або знаходиться в такому ж темному приміщенні. Розвиток освітлення дало нам можливість отримати світло на вулицях і в своїх будинках. Але ці джерела світла споживають велику кількість електроенергії, що в сучасному світі робить їх не практичними. Для цього, виробники освітлення виготовили високопотужні світлодіодні лампи. Це унікальне джерело світла, який висвітлює велику територію і, при цьому, споживає мінімальну кількість енергії (на 90% менше ламп розжарювання).

  Для чого потрібні високопотужні LED лампи?

  Використання таких потужних ламп вже є стандартною практикою не тільки у великих приміщеннях, але і в освітленні вулиць. Сьогодні, безліч забудовників облагороджуючи територію в своїх житлових комплексах все частіше використовують високопотужні лід лампи в вуличних ліхтарях. Вони практичні, мають прийнятну ціну і видають високий ККД.

  Також, подібні лампочки відмінно підійдуть в виробничі або складські приміщення, де необхідне яскраве і економний світло. Крім того, можуть бути використані і в магазинах або супермаркетах. Не варто обходити мимо і використання в приватних будинках або навіть під'їздах. Лампа потужний може бути встановлена ​​у дворі вашої дачі в вуличному світильнику або при вході в під'їзд.

  Потужна світлодіодна лампа не вимагає спеціальних пристроїв і встановлюється в стандартний патрон E40 або ж E27. Це дозволяє оперативно замінити старі витратні і ненадійні лампи на нові світлодіодні.

  Чому необхідно вибирати високопотужні світлодіодні лампи?

  Як говорилося раніше, заміна старих ламп на нові абсолютно не складна. Ви встановлюєте її і забуваєте на найближчі 5 років мінімум. Вона не вимагає обслуговування, а її радіатор запобігає перегріванню. Довговічна і економна лампа світлодіодна високої потужності дозволить Вам знизити споживання енергії з першого дня її установки. На відміну від інших ламп, світлодіодна включається миттєво, не створює шуму. У нас ви можете купити високопотужні світлодіодні лампи за найкращою ціною, адже ми є офіційним представником виробника. Ми гарантуємо якість і довговічність даного джерела світла.

 • Лампи G4 12V
  Лампи G4 12V

  Світлодіодні лампи G4 на 12V - яскраві іскри в домашньому освітленні

     Капсульні світлодіодні лампи G4 на 12V - сучасні світлові прилади, призначені для різних типів освітлення. Більшість представлених на ринку моделей лід приладів підтримують стандартну напругу 220V. Особливості даного типу пристроїв обумовлені їх призначенням.

  Компактні освітлювальні прилади капсульного типу широко використовуються в сучасних інтер'єрах. Наприклад, для організації точкового освітлення. Таким чином можна висвітлити невелику ділянку приміщення або деталь меблів. Маленькі капсульні лампочки застосовують для стельового освітлення, щоб створити гарний ефект «зоряного неба». Подібні пристрої встановлюють в декоративні світильники або люстри. Їх зручно використовувати без плафонів, так як вони не настільки яскраві, щоб зліпити очі.

  Яскраве світло і економія коштів

  Раніше подібний тип світлових пристроїв був представлений тільки галогеновими приладами. При роботі вони відчутно нагріваються. Тому більшість точкових світильників для галогенових ламп розраховані на знижену напругу.

     Було непросто створити настільки маленький джерело світла іншого типу. Однак нові технології LED приладів зробили це можливим.

     Тепер з'явилася можливість використовувати для тих же цілей компактні світлодіодні лампи G4 на 12V. Завдяки підтримці зниженого напруги їх можна встановлювати в світильники, розраховані на галогенові джерела світла. Така заміна забезпечить істотну економію електроенергії. Лід пристроїв необхідна істотно менша потужність, щоб забезпечити той же світловий потік. Галогенові джерела світла приблизно вдвічі економніше, ніж лампочки розжарювання. А діодні прилади знижують енерговитрати в 7-10 разів. Ще однією перевагою є тривалий термін служби.

  Конструкція

  Цоколі даних пристроїв відносяться до сімейства штирьковий кріплень. Для з'єднання з патроном у них є два контакти, відстань між якими - 4 мм. Корпус світлодіодної лампи G4 на 12v виконується з якісних матеріалів з хорошими теплопровідні властивості. Завдяки цьому вони не нагріваються і їх експлуатація повністю безпечна.

 • Лампи для побутової техніки
  Лампи для побутової техніки

  Лед лампочка для холодильника - світло в кожному куточку

     Установка нової лампочки для холодильника дозволить надовго забути про темряву в холодильній камері. Може здатися, що таке джерело світла - дрібниця, яка не потребує уваги. Однак варто йому вийти з ладу, відразу стає очевидно, наскільки ця деталь важлива для домашнього комфорту. Якщо світ не загоряється при відкритих дверцятах, здається, що вірний холодильний агрегат зламався. Тому заміна маленького освітлювального приладу стає першочерговим завданням.

  Для цієї мети можна використовувати звичайну недорогу лампу розжарювання відповідного формату. Альтернативним варіантом буде придбання практичного приладу з LED-випромінювачем.

  Економічне рішення

     На сьогоднішній день світлодіодні пристрої поступово приходять на зміну іншої застарілої освітлювальної техніки. Їх економічність грає в цьому не останню роль. LED прилади споживають, в середньому, в 8 разів менше, ніж класичні джерела світла з ниткою розжарювання. Технології постійно розвиваються, і нові моделі стають ще енергоефективніше.

  Не менш важлива довговічність цієї світлової техніки. Ресурс роботи сучасних приладів на світлодіодах досягає 50 000 годин. Вони можуть пропрацювати кілька років, нагадуючи власникам про необхідність заміни. Всі ці якості будуть вкрай корисні і в непомітною лампочці для холодильника. 

  Вибір лампочки для холодильника

     Збираючись замінити перегоріли джерело світла в холодильній камері, слід відшукати модель потрібного стандарту і форми. Наш інтернет-магазин дозволяє розглянути різні моделі, вивчити їх характеристики і вибрати найбільш підходящу.

  Найчастіше для подібних цілей використовуються світлові пристрої з нарізним цоколем E14. Схожий цоколь, але з великим діаметром, можна побачити у звичайних ламп для люстр. Світлові пристрої цього типу можуть бути різної форми, з прозорою або матовою колбою. Є можливість вибрати джерела світла з холодним або теплим світінням. Потужність світлодіодних лампочок для холодильника зазвичай дуже невисока - близько 2W. А потужність джерел світла з ниткою розжарювання, придатних для цієї мети, як правило, не вище 15W.

 • Лампи для обігріву
  Лампи для обігріву

  Агропромисловий комплекс в Україні є одним з найпопулярніших видів діяльності. Ним займаються як великі аграрні компанії, так і дрібні фермери. Однією зі сфер агропромислового комплексу є тваринництво. І для ефективного його вирощування необхідно не тільки якісне харчування, а й особливі умови. Для створення комфортних умов вирощування птахів і тварин необхідно тепло. Таке тепло може створити інфрачервона лампа для обігріву.

  Інфрачервоні лампи і їх особливості

  Для того, щоб ваші курчата або інший молодняк виріс в комфорті необхідний теплий інфрачервоне світло. Він сприятливо впливає на ріст, особливо в перші години і дні життя. У нашому інтернет-магазині представлені керамічні інфрачервоні лампи, які, на сьогодні, вважаються найефективнішими. Завдяки їм молодняк швидше підростає і міцнішає. Основною особливістю такої лампи є генерація средневолнового випромінювання. Керамічний корпус, який має систему каналів, перетворює інфрачервоне випромінювання в тепло, яке і створює комфорт для тварин. Такі лампи мають потужність 25, 50, 75, 100 і 150 Ватт.

  Для того, щоб зробити її активною лампу вам не потрібні додаткові пристрої. Адже вкручується вона в стандартний цоколь E27. Головним її перевагою є її економність і максимальна віддача тепла. Інші переваги:

  чи не порушує біоритми тварин, так як не видає світла тільки тепло;

  швидкість: нагрівається досить швидко;

  НЕ висушує повітря в місці обігріву;

  не створює шуму;

  довговічність: ресурс роботи до 10000 годин;

  захищена від пилу і вологи, що буде дуже до речі фермерам і приватним господарствам.

  Особливості використання керамічних ламп

  Для того, щоб процес обігріву у вас була максимально ефективно, необхідно придерживатся особливих правил. Вкручувати лампу необхідно на 30-40 сантиметрів від підлоги в приміщенні. Вибрати потужність лампи, враховуючи кількість обігрівається молодняка, а для збереження тепла ми радимо класти на підлогу підстилку з картону. Важливо ложить її так, щоб уникнути загоряння, яке може статися від надмірного нагрівання.

  У нашому інтернет-магазині ви можете купити інфрачервоні лампи для обігріву за найкращою ціною. Ми гарантуємо вам високу якість і довгий термін роботи.

на сторінці
Показати 1 - 24 з 119 шт
Показати 1 - 24 з 119 шт

Меню