LED прожектори

Наявність датчику:

Колір світла:

Ціна

85 грн - 6105 грн

Освіщення з висоти 2м, Lux

20 Lux - 290 Lux

Світлодіодні прожектори (LED) 

Сучасний погляд на висвітлення

   Завдяки появі великого вибору різноманітних моделей купити світлодіодний прожектор в Україні стало зовсім нескладно. Сучасні освітлювальні пристрої цього типу стають все більш затребуваними. Вони поступово витісняють інші типи світлових пристроїв - галогенні, натрієві ліхтарі, класичні лампи розжарювання. Популя...

Більше
 • Світлодіодні прожектори (LED) 10W (Вт)
  Світлодіодні прожектори (LED) 10W (Вт)

  Засіб локального освітлення

     Зручний світлодіодний прожектор на 10 вт - один із самих економічних і компактних представників сучасної світлової техніки. Вони засновані на led випромінювачі, які забезпечують чудову освітленість при невеликих енерговитратах. Моделі потужністю 10w здатні створювати світловий потік близько 600-900 Lm. Це відповідає можливостям ламп розжарювання потужністю від 60 Вт.

  Такі світлодіодні пристрої підходять для освітлення простору, площа якого становить приблизно 10 кв.м. На практиці цього достатньо, щоб підсвітити вхід в під'їзд, альтанку, одне паркувальне місце. Інтенсивність освітлення залежить від розташування приладу. Подібний світильник можна встановити над дверима будинку або воротами гаража. Також прожектор світлодіодний 10вт підійде для підсвічування рекламного щита, архітектурної деталі або інших об'єктів. Такий компактний освітлювальний прилад може бути корисний в якості переносного освітлення. Для цього його можна встановити на спеціальний штатив.

  Особливості конструкції

     Світлове обладнання цього типу найбільш часто представлено практичними матричними прожекторами. Джерелом світла в них є матриці, складені з світлодіодів, які змонтовані на спеціальну плату. Дана плата забезпечує ефективний тепловідвід, завдяки чому такі прилади дуже слабо нагріваються. Це підвищує безпеку їх експлуатації та значно збільшує термін служби. Сучасний led прожектор на 10w має ресурс роботи близько 30 000 годин або вище.

  Більшість пристроїв від провідних виробників добре захищені від несприятливих умов зовнішнього середовища. Завдяки цьому їх можна використовувати для вуличного освітлення. Наприклад, клас захисту IP54 означає, що внутрішня електроніка захищена від контакту з пилом і вологою. А моделі 10вт зі ступенем захисту IP65 мають повністю пилонепроникний корпус. Також для них не небезпечно потрапляння бризок або навіть струменів води.

  Додаткові властивості

  Розглядаючи асортимент сучасних моделей, можна помітити, що вони істотно розрізняються за ціною. Це пояснюється, перш за все, відмінністю в енергоефективності. Дорожчі моделі потужністю 10 Вт забезпечують кращу освітленість в порівнянні з бюджетними пристроями. Крім того, прилади можуть відрізнятися за функціональністю.

     У деяких випадках варто звернути увагу на пристрої, оснащені датчиком руху. Сенсор відстежує, чи є поруч з ним рухомі об'єкти. Якщо рух виявлено, освітлювальний прилад вмикається. В інший час світло не горить. Це дозволяє не витрачати електроенергію, коли в цьому немає необхідності.

  Вибираючи світлодіодний прожектор 10w, варто також звернути увагу на його колір світіння. Найчастіше зустрічаються одноколірні моделі з різною колірною температурою. "Холодний" світло краще використовувати для вуличного освітлення, "теплий" - для приміщень або локальної підсвічування. Температура близько 5500 K ідентична кольором фотоспалахи. Такі моделі гарні для знімального освітлення. Крім того, можна знайти RGB-пристрої, у яких колір світіння може змінюватися. Таке світлове обладнання використовується для різних видів декоративного освітлення.

 • Світлодіодні прожектори (LED) 20W (Вт)
  Світлодіодні прожектори (LED) 20W (Вт)

  Економне освітлення

     Серед безлічі вуличних освітлювальних приладів світлодіодні прожектори на 20 Вт є одними з найбільш затребуваних. Порівняно невисока потужність не дозволяє використовувати їх, щоб висвітлювати велику територію. Зате вони відмінно підходять для різних варіантів локального освітлення. Завдяки компактним розмірам і зручній конструкції розмістити їх можна практично де завгодно.

  Слід розуміти, що led-пристрій на 20 Вт - вельми яскраве світлове обладнання. Такий світлодіодний прилад приблизно відповідає галогенні ліхтаря, потужність якого в 10 разів вище. Рівень світлового потоку, як і ціна, залежить від класу моделі. Так, окремі пристрої категорії "преміум" видають світловий потік близько 1900 лм. Цей же показник у найбільш дешевих моделей класу "економ" становить близько 1400 лм.

  Область експлуатації

     Дані пристрої зручно застосовувати для наступних цілей:

  Ними зручно забезпечувати освітлення під'їздів, альтанок, невеликих дворів, місць паркування;

  За допомогою світлодіодних прожекторів можна підсвічувати різні об'єкти, наприклад, архітектурні деталі або рекламні щити;

  Ці прилади хороші, щоб організовувати яскраве освітлення на торгових майданчиках, сценах.

  Дані пристрої є вдалим варіантом локального переносного освітлення.

     Якщо потрібно яскраво освітити ряд ділянок на великій площі, можна скористатися кількома led-приладами на 20w. Перевага такого рішення в тому, що додаткові прожектори можна купувати в міру необхідності. Це дозволяє в будь-який момент розширити зону освітлення.

  Простий вибір

     У нинішній час на ринку представлено безліч моделей подібного світлового обладнання. Прилади такої потужності не дуже дорогі, тому при виборі варто перш за все задуматися про практичність. Найдорожчі преміум-пристрої відрізняються довговічністю, високою надійністю і економічністю. Якщо необхідний світлодіодний прожектор 20w за ціною нижче "преміальної", можна розглянути "стандарт" або "економ". Вони світять не так сильно, проте в багатьох випадках їх яскравості буде достатньо. Моделі цих класів від перевірених виробників також мають хороші експлуатаційні характеристики.

   

 • Світлодіодні прожектори (LED) 30W (Вт)
  Світлодіодні прожектори (LED) 30W (Вт)

  Комфортний компроміс

     Сучасний світлодіодний прожектор на 30w є поширений тип освітлювального устаткування, призначеного для вуличного освітлення. Джерелом світла в цих приладах є матриця, що складається з набору світлодіодів. Залежно від їх типу, вона може мати різну площу поверхні. Відповідно, джерело світла буде або широким, або практично точковим.

  Характеристики різних моделей залежать від технології виробництва і класу пристрою. Однак будь-який світлодіодний прилад має ряд переваг, які виділяють його з ряду інших світових пристроїв. Це низьке енергоспоживання, тривалий термін експлуатації, невисокий рівень нагріву. Дані прожектори стійкі до коливань напруги, що особливо актуально для наших умов експлуатації. 

  Особливості використання

  Рівень потужності в 30w дозволяє досить широко застосовувати дані пристрої. У різних моделей світловіддача може становити від 1500 Lm до 2700 Lm. Це приблизно відповідає рівню світлового потоку від лампи розжарювання потужністю близько 250 Вт.

     Такий прилад здатний висвітлити територію площею 30-50 кв.м. При цьому рівень освітлення буде досить високим. Світла буде достатньо не тільки щоб зорієнтуватися в темряві, але і для виконання практично будь-яких дій.

  Таким чином, світлодіодний прожектор буде відповідним рішенням для дворів, автостоянок, під'їздів до будинків. Пристрої потужністю 30 Вт вже можна встановлювати на досить велику висоту - близько 3-6 м. Вони особливо гарні для тих ситуацій, коли потрібно не надто інтенсивне, комфортне освітлення.

  Питання економії

  Вибираючи подібну модель, варто звернути увагу на її властивості і наявність додаткових функцій. Наприклад, досить затребувані пристрої з датчиком руху. Вони включаються лише тоді, коли хтось з'являється в радіусі освітлюється ними території. 

     Зростання популярності таких освітлювальних приладів багато в чому пояснюється їх високою енергоефективністю. Звичайно, галогенний 250-ватний світильник може обійтися набагато дешевше. Але світлодіодний прожектор з 30 Вт потужності знизить витрата енергії на 65-70%. Це дозволяє з повним правом стверджувати, що майбутнє - за даним типом пристроїв.

 • Світлодіодні прожектори (LED) 50W (Вт)
  Світлодіодні прожектори (LED) 50W (Вт)

  Баланс вартості і яскравості

     Якщо необхідний економічний освітлювальний прилад середньої потужності, світлодіодний прожектор на 50 Вт стане вдалим вибором. Такі світлові пристрої відносяться до найбільш продаваним і популярним. Потужності в 50W їм вистачає, щоб забезпечувати досить яскраве освітлення. При цьому такі пристрої - не найдорожчі представники освітлювальної техніки на світлодіодах. Їх ціна істотно нижче, ніж у більш потужних моделей.

  Завдяки використанню сучасних технологій ці прожектори відрізняються помірним енергоспоживанням. Так, при потужності 50 Вт вони забезпечують світловий потік близько 3000-4000 Lm. Це дуже високе співвідношення енергоспоживання і світловіддачі. Щоб забезпечити такий рівень освітленості, знадобився б 300-ватний галогенний освітлювальний прилад. А прожектор світлодіодний на 50W успішно справляється з освітленням території площею до 50 кв.м.

  Застосування

  Світлова техніка даного типу і потужності має широкий спектр застосування. Її можна використовувати для освітлення різних широких приміщень. Це може бути виробничий цех або теплиця, великий склад. За допомогою такого приладу можна організувати додаткове підсвічування для просторого концертного або виставкового залу.

     Анітрохи не менше можливостей їх використання для вуличного освітлення. Світлодіодний прилад на 50 W - ефективне рішення для освітлення прибудинкової ділянки, саду, городу. Його можна встановити поруч з під'їздом, на будмайданчику або парковці. Легкість і компактність таких приладів спрощує завдання їх монтажу.

  Розумний вибір

     При підборі світлодіодного прожектора на 50W ціна грає далеко не останню роль. Вибираючи між дорогим і доступним приладом, потрібно порівняти їх характеристики, зважити переваги і недоліки. Наприклад, пристрої класу преміум видають більший світловий потік. При рівній потужності вони світять яскравіше, ніж економ-моделі.

     Також різниця у вартості може бути обумовлена ​​якістю конструкції. Кращі освітлювальні пристрої мають міцний термостійкий корпус з металу і загартованого скла. Вони повністю захищені від пилу і опадів. Це дозволяє експлуатувати їх при будь-яких умовах.

 • Світлодіодні прожектори (LED) 100W (Вт)
  Світлодіодні прожектори (LED) 100W (Вт)

  Компактне рішення для потужного освітлення

     Потужний прожектор led на 100w стане в нагоді тим, кому потрібно забезпечити висвітлення для широкого простору. Освітлювальні прилади, заснований на світлодіодному випромінювачі, мають ряд переваг. Вони є найбільш економічними і довговічними серед різних типів світлового обладнання. Ці пристрої практичні, безпечні і екологічні, стійкі до різних погодних явищ.

     Нинішні прилади led мають ергономічну, компактну конструкцію. Їх нескладно закріпити на будь-якій висоті, наприклад, піднявши на стовп. Іншими вдалими місцями для кріплення можуть бути стіни будинків, опори, стелі. При необхідності їх можна розмістити і знизу.

  Питання потужності

     Світлодіодні світильники характеризуються високою енергоефективністю. Для освітлення однієї і тієї ж площі вони витрачають менше енергії, ніж інші типи освітлювальних пристроїв. Один прожектор led 100w здатний ефективно висвітлити територію близько 80-100 кв.м. Такий прилад підійде в якості джерела світла на дачній ділянці, в промисловому приміщенні, на парковці. А кілька подібних пристроїв дозволяють створити повноцінне освітлення на широкому просторі. Їх можна використовувати на вулицях або площах, у скверах і парках.

  Моделі потужністю 100w забезпечують світловий потік не менше 7000 Lm. Більшість подібних прожекторів дають відносно холодне світло, з температурою свічення близько 6500 K. Таке світло здається особливо яскравим, що підкреслює кожну деталь. Тепле світло, навпаки, сприймається більш тьмяним і розмитим.

  Інші параметри

  Для вуличного освітлювального приладу вкрай важливим є захист від несприятливих умов навколишнього середовища. Сучасні моделі потужних прожекторів led 100w зазвичай мають клас захисту не нижче IP65. Це має на увазі повністю пилонепроникний корпус, захищений також від бризок або струменів води.

     Буває корисно, щоб освітлення було постійним, а з'являлося по необхідності. У цьому випадку варто розглянути моделі з датчиком руху. Таке практичне рішення дає можливість не витрачати зайву електроенергію.

 • Світлодіодні прожектори (LED) 200W (Вт)
  Світлодіодні прожектори (LED) 200W (Вт)

  Більше світла

     Кращий варіант організувати освітлення великій території - купити потужний ліхтар або прожектор, яскравий і досить енергоефективний. На сьогоднішній день найбільш вдалим варіантом такого освітлювального приладу є світлодіодні пристрої. Вони засновані на світлодіодних матрицях, які є найбільш економними джерелами світла. Такий прилад являє собою ліхтар з led-випромінювачем і рефлектором, який відображає і розсіює світло.

  Яскравість і надійність

     Світлодіодні прилади на 200W - одні з найпотужніших представників свого сімейства. Їх варто встановлювати над широкими просторами, які вимагають якісного освітлення. Це можуть бути присадибні ділянки, двори, автомобільні парковки або інші вуличні території. А також закриті приміщення з великою площею, наприклад, промислові або складські. Такі пристрої забезпечують світловий потік приблизно від 16000 Lm або вище.

  Тим, хто збирається купити потужний ліхтар або прожектор, слід придивитися до якісних моделям провідних виробників. Освітлювальний прилад, який використовується на вулиці, повинен відповідати декільком вимогам. Важливо, щоб його корпус був міцним і стійким проти будь-яких погодних умов. Пристрої з класом захисту IP65 не бояться пилу, дощу і зливи. Тому їх можна розміщувати навіть під відкритим небом. Хоча додатковий захист у вигляді козирка забезпечить прожектору краще збереження. Далі, варто купити прилад, який розрахований на роботу в будь-який сезон. Для цього у нього повинен бути досить широкий діапазон робочих температур.

  Розумна економія

  Приборы на основе светодиодной матрицы обычно стоят несколько дороже, чем осветительные устройства других типов. Однако первоначальные затраты окупаются надежностью и долговечностью этих изделий. Так, ресурс работы подобных приборов может составлять около 30 000 часов. Следовательно, даже при самом интенсивном использовании их хватит на несколько лет эксплуатации. Так что решение купить мощный фонарь либо прожектор c led-излучателем в итоге оборачивается немалой экономией. А для создания того же светового потока led-устройству требуется в разы меньше мощности, чем галогенному прибору.

   

 • Світлодіодні прожектори (LED) з датчиком руху
  Світлодіодні прожектори (LED) з датчиком руху

  Практичне рішення

     Заснований на світлодіодах led прожектор з датчиком руху за ціною трохи перевищує звичайні моделі. Однак поступово такі освітлювальні пристрої стають все більш популярними в Україні. Світлодіодні прилади - найбільш енергоефективний і зручний варіант освітлення різних за величиною територій. А наявність датчика робить їх ще більш економними.

  Освітлення в разі потреби

     Стандартна реалізація освітлення має на увазі, що світло горить постійно. Однак безперервне освітлення досить затратно, навіть з урахуванням економічності світлодіодів. Тому в багатьох випадках більш доречними будуть пристрої, які здатні включатися і вимикатися автоматично.

  Варто купити світлодіодний прожектор з датчиком руху, якщо потрібно організувати автоматичне освітлення поруч з будинком. Такий прилад може стати в нагоді на автомобільних стоянках, промислових або складських майданчиках. Поки що освітлюється територія безлюдна, він буде залишатися вимкненим, для економії енергії. Світло буде запалюватися, лише коли в зоні дії з'явиться людина або під'їде автомобіль. Такий ефективний метод організації автоматичного вуличного освітлення нині став дуже поширеним. Цьому не заважає навіть ціна, не найнижча для вуличного світлового обладнання.

  Крім зручного висвітлення, подібний прожектор може виконувати роль додаткової сигналізації. Включення світла буде означати, що на території хтось знаходиться.

     Дані led прибори реагують на переміщення, що відбувається на певному просторі поруч з ним. Наприклад, в радіусі 10 метрів. Виходячи з цього, слід продумати найбільш розумне розташування п

  Розміщувати лед прилад слід так, щоб людина або автомобіль, наближаючись, виявлялися в зоні дії сенсора. Якщо освітлювальний пристрій розташовується над промислової або складської територією, слід також передбачити його безпеку. Сенсор і сам ліхтар повинні бути поза досяжністю для сторонніх осіб. Це необхідно для запобігання можливих пошкоджень світлового обладнання.

     При цьому слід передбачити, щоб лед прожектор з датчиком руху не включався через випадкових факторів.ристрою. Так, перед ним не повинно знаходитися постійно рухомих предметів. Навіть колишуться гілки будуть викликати постійне спрацьовування пристрою. Також варто простежити, щоб зона дії датчика не захоплював проїжджу частину. Тоді причиною постійного включення світла будуть проїжджаючі машини.

  Налаштування

     Незважаючи на повністю автоматизовану роботу, деякі пристрої такого типу мають можливість настройки. Варто купити такий прилад, якщо є необхідність відрегулювати його умови роботи на свій розсуд. Зазвичай налаштовуються три основних параметри - чутливість, час затримки і включення в залежності від освітленості.

  Чутливість або поріг спрацьовування - важлива характеристика сенсора. У деяких пристроях цей параметр встановлений за замовчуванням. Його настройка дозволяє домогтися, щоб прилад включався тільки при русі великих об'єктів. А якщо в поле дії сенсора пробіжить невелика тварина (наприклад, кішка), освітлення не з'явиться.

     Після спрацьовування освітлення автоматично вимикається через певний період. Зазвичай цей час становить близько хвилини. Цього зазвичай достатньо, щоб припаркувати машину, пройтися по доріжці або відкрити двері. Для тих моделей, де є відповідний регулятор, можна встановити менша або більша час роботи до виключення.

  Моделі, оснащені фотоелементом, здатні розпізнавати поточний рівень освітленості. Деякі прилади з такою опцією працюють тільки в темний час доби. Інші пристрої можна налаштувати таким чином, щоб вони включалися і в сутінках.

     Зараз купити прожектор з датчиком руху в Україні нескладно завдяки великому вибору моделей. Є можливість придбати пристрій більшою або меншою потужності, для різних потреб. Так, для локального освітлення може бути досить приладу на 10 Вт. А модель потужністю 50 Вт здатні висвітлити територію площею близько 50 кв.м.

   

   

 • Світлодіодні прожектори (LED) на 12V
  Світлодіодні прожектори (LED) на 12V
 • Штативи для прожекторів
  Штативи для прожекторів

  Світлодіодні прожектори сьогодні є одними з найбільш популярних джерел світла. Їх використовують як в якості вуличного, так і в якості внутрішнього освітлення. Якщо з вуличним все ясно, то внутрішнє освітлення - це склади, ангари, виробничі приміщення, спортзали та інші великі приміщення. Але що робити, якщо нам необхідно розмістити прожектор, що не монтуючи його на поверхню? У цьому нам допоможуть штативи для прожекторів.

  У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти штативи від компанії Horoz для одного або двох прожекторів. Прожектори кріпляться у верхній частині без особливих зусиль. Вам не будуть потрібні безліч інструментів для кріплення штатива, адже він легко розкладається подібно штатива для фотоапарата. У нижній частині знаходиться три ніжки, які стійко тримають основу з прожекторами.

  Для чого необхідні штативи для прожекторів?

  Це пристрій, з одного боку, може здатися додаткової примхою. Але це не так. У сучасному світі важлива мобільність, і це стосується не тільки сучасних технологій, бізнесу та IT. Це стосується, також, і освітлення. Адже важливий факт, що сьогодні освітлення, особливо світлодіодне, є невід'ємною частиною нашого життя. Саме тому, чи знімаєте ви фільм або робите фотосесію в темний час доби, штатив для прожектора буде відмінним способом закріпити джерела світла. Також і на будівельних майданчиках, де необхідні швидкі і тимчасові рішення, адже кріпити кожен рас прожектор до стіни або стелі, потім знову знімати не є практично. Сам штатив складається і розкладається без особливих зусиль, тому ви можете його переносити без особливих проблем. Стійки розкладається і регулюється по висоті від 650 до 1800 мм, а тринога по ширині до 820 мм. Комплектується кабелем.

  Вибір штатива для прожектора є важливим моментом. У нас ви можете придбати такий за найкращою ціною в інтернеті. Якщо у вас виникнуть питання, наші менеджери допоможуть вам і проконсультують по будь-якому питанню.

 • Світлодіодні прожектори на сонячних панелях
  Світлодіодні прожектори на сонячних панелях
на сторінці
Показати 1 - 24 з 97 шт
Показати 1 - 24 з 97 шт

Меню