Автоматика для дому 

Повний контроль і автоматизація деяких позицій Вашої побутової техніки за допомогою таких приладів як радіореле - дистанційне керування електроприладами, терморегулятор - контроль температури в приміщенні і не тільки реле напруги - повний захист ваших приладів і вашого будинку в цілому від критичних перепадів напруги в електромережі.

Давайте док...

Більше
 • Розетки-таймери
  Розетки-таймери

  Розетки з таймером - рішення для розумної економії

     Програмована розетка з таймером є один з найбільш дієвих способів економії на комунальних послугах. Це прилад допомагає ефективно організувати і оптимізувати споживання електроенергії. З його допомогою можна автоматизувати процес включення і виключення навантаження в потрібний час.

  Такий пристрій дозволяє задати інтервал роботи будь-якої побутової техніки, наприклад, обігрівачі або бойлера. Є можливість включити на певний період насос, витяжку, світло в акваріумі. Причому для цього зовсім не обов'язково перебувати вдома. Однак, щоб завдання виконувалися максимально ефективно, слід вибрати найбільш підходящу модель.

  Особливості вибору

  Тим, хто хотів би купити в Україні розетку таймер, пропонується великий вибір різних моделей. Вони відрізняються способом підключення, технічними властивостями, функціональністю. Однак всі вони призначені для однієї мети. Сенс роботи подібних пристроїв - включення або відключення електричного кола в заданий час. Це відбувається шляхом замикання або розмикання контактів при спрацьовуванні таймера. З цим завданням впорається будь-яка з сучасних моделей. А вибір конкретного пристрою залежить тільки від Ваших завдань.

  Нерідко покупці насамперед звертають увагу на вартість моделі. Однак набагато важливіше підібрати якісний пристрій з потрібними характеристиками. А щоб заощадити, можна підібрати і замовити потрібну модель онлайн. Ціна розетки з таймером в інтернет магазині може бути цілком доступною.

  Важливі характеристики

  Пристрої для контролю електроживлення, оснащені лічильником часу, можуть відрізнятися за типом підключення. Так, існують моделі, які можна встановлювати прямо в розподільний щиток. Вони монтуються на DIN-рейку, для чого корпус оснащений зручними затискачами. Такі реле часу дозволяють регулювати роботу приладів, які живляться безпосередньо від розподільного електрощита. Наприклад, таким чином можуть бути підключені водонагрівач, котел, системи освітлення, вентиляції, поливу.

  Для більш простого підключення можна купити електричний таймер в розетку на 220 V. Такі пристрої привабливі, перш за все, вкрай легким, зручним способом експлуатації. Для роботи з ними не потрібно ніяких попередніх електромонтажних робіт. З одного боку корпусу знаходиться вилка, з іншого - роз'єм для включення побутових приладів.

     Одним з найважливіших параметрів вибору даних пристроїв є цикл або періодичність роботи. Від нього залежить, на який період часу можна встановити програму включення-виключення електроживлення. А також - чи є можливість повторення цих дій. Найчастіше зустрічаються такі види подібних приладів:

  Разовий - найбільш лаконічна версія. Використовується для одноразового включення навантаження на певний час. По закінченню заданого інтервалу живлення вимикається. Щоб включити повторно, потрібно відновлення роботи апарата. Такий пристрій стане в нагоді, якщо потрібно бути впевненим, що будь-якої прилад пропрацює строго певний час. А після цього - гарантовано відключиться. Власникові не доведеться відволікатися від поточних справ, щоб щохвилини стежити за приладом.

  Циклічний - як зрозуміло з назви, призначається для виконання повторюваних дій. Проводиться настройка розетки з таймером для включення і виключення через певні проміжки часу. Окремо встановлюється час роботи і час паузи. Після цього пристрій буде чергувати подачу і відключення електроживлення за заданою схемою. Це особливо корисно, якщо потрібно, щоб який-небудь прилад працював з частими перервами.

  Добовий - дозволяє встановити будь-яку програму включень і відключень, яка буде діяти протягом доби. Через добу програма повториться. Такий цикл дозволяє управляти приладами, які щодня включаються і вимикаються в один і той же час.

  Тижневий - забезпечує можливість задати різні програми на всі дні тижня. Пристрої подібного типу можна також запрограмувати на добовий режим роботи. Моделі розрізняються кількістю програм, доступних для налаштування.

  Таким чином, можна підібрати пристрій, який забезпечить найбільш підходящу схему роботи. Наприклад, вибираючи електро таймер на розетку для бойлера, краще віддати перевагу добовому або тижневому. Циклічна модель підійде, щоб управляти насосом, обігрівачем, вентиляційною системою і т.д. А пристрій, розрахований на разове включення, знадобиться для епізодичного контролю за самими різними приладами. Такий апарат може стати в нагоді як в побуті, так і для різних професійних цілей.

  Розетка з таймером - механіка або електроніка

  За типом управління дані пристрої діляться на механічні та електронні. У кожного з цих типів є свої особливості, переваги і недоліки.

     Механічні моделі зазвичай призначені для добового циклу роботи. Вони влаштовані досить просто. Програмування розетки з таймером виконується за допомогою механізму, що нагадує годинниковий циферблат. По колу розташовані "пелюстки", кожен з яких відповідає певному інтервалу часу (зазвичай - 15 хвилин). Натиснутий пелюстка вказує, що в цей час необхідно подати живлення. Таким чином є можливість задати детальну програму на 24 години.

  Електронні моделі оснащені дисплеєм і блоком управління з кнопками. Точність подібних приладів досить висока - до 1 хвилини. Крім того, настройки сучасних моделей цього типу не скидаються, навіть якщо раптово відключиться світло. Таку енергонезалежність забезпечують вбудовані акумулятори. Користувач отримує точний таймер для розетки 220В з пам'яттю і можливістю гнучкого налаштування. Або не менше точне реле часу для монтажу в електрощиток. До цього типу можуть ставитися пристрої, розраховані на будь-який цикл роботи - від разового до тижневого.

  Крім цих параметрів, варто звернути увагу на додаткові функції різних моделей. Наприклад, пристрої з механічним управлінням можуть мати додаткові перемикач. Він дозволяє підключеному приладу працювати незалежно від встановленої програми. А у електронних моделей може бути цілий набір корисних можливостей. Наприклад, зворотний відлік, опція випадкового включення, автоматичний перехід між зимовим і літнім часом.

  У нашому магазині можна відшукати самі різні пристрої для контролю електроживлення. Це зручний спосіб недорого купити розетку з таймером в Україні: Києві, Харкові, Дніпрі або інших містах. Всі товари супроводжуються докладною інструкцією, гарантією і ретельно перевіряються перед доставкою покупцеві.

 • Датчики руху
  Датчики руху

  Датчик руху часто ставлять для включення світла на сходових майданчиках, в коридорах, на ганку, а так само в інших місцях вимагають короткочасного освітлення або сигналізації. Для економії електроенергії датчик працює тільки в темний час доби (регулюється) і включає світло на необхідний час (виставляється від 15 секунд до 8 хвилин).

  Використовувати ІК датчик руху можна з освітлювальними приладами, такими як світлодіодні світильники, прожектори, різноманітні вуличні ліхтарі і іншими світильниками. Це дозволяє автоматизувати освітлення у вашому дворі і економити електроенергію.

  Як працює датчик руху? Всі предмети навколо датчик висвітлює «невидимими» інфрачервоними променями і аналізує їх відображення від теплих предметів. Якщо відображення змінюється, значить, є рух і потрібно включити світло на заданий проміжок часу. На пересування холодних предметів датчик не реагує. Так само можуть бути проігноровані дрібні тварини до 30 кг.

  Крім датчиків руху у нас в асортименті є і датчики освітленості день-ніч. Їх ще називають фотоелементами або фотореле. Ось таке сутінковий реле дозволить вам автоматично включити світло ввечері і вимкнути його вранці.

  Це не тільки економно, але і дуже зручно. Адже часто люди забувають вимкнути світло на стовпі, і він горить цілий день. З датчиком освітленості ви забудете про такі проблеми. Ще в ньому є регулятор чутливості. Це дозволяє вам включити світло або як тільки почало сутеніти, або вже коли буде непроглядна темрява. На відміну від таймера, фотореле не прив'язане до часу вам не доведеться міняти якісь установки в залежності від сезону (літній і зимовий час). Фотоелемент - це реальна автоматизація вашого будинку за дуже низьку ціну. Якість датчиків день / ніч Feron можна описати фразою: «Купили і забули».

  Купити датчик руху найпростіше в нашому інтернет-магазині. Чому? Тому що ви отримуєте: низьку ціну, якісний прилад для освітлення, інструкцію по експлуатації та схему по підключенню, гарантію, товарний чек. Плюс до всього у нас найнижча ціна в Києві.

 • Сутінкове реле
  Сутінкове реле

  Сутінкове реле або датчик освітленості

  У даній категорії хочемо запропонувати вам таке корисний пристрій як сутінковий датчик (датчик освітленості). Освітлення будинку і прилеглої території має бути ефективним і економним. Для того, щоб отримати обидва названих ефекту, необхідно використовувати сучасні технології в області як самого освітлення, так і управління ним. Ці розробки не обов'язково будуть коштувати великих грошей, за цілком помірну ціну можна отримати максимум комфорту. Хорошим прикладом може бути фр - фотореле або, як його ще називають, сутінковий датчик.

  Принцип дії у даного приладу досить простий: з наступ темряви він включає освітлювальний прилад, до якого підключений. Як тільки рівень освітленості повертається до колишнього, фото реле відразу ж відключає освітлення. У підсумку, ми отримуємо економію електроенергії, при чому більш ніж розумну.

  Технічна сторона роботи сутінкового датчика

  Схема підключення дуже проста. По конструкції датчик освітленості є фото елемент. З нього виходить три дроти: синій, коричневий і червоний. Синій і коричневий підключаються до мережі 220V. Світильник підключається до червоного і синього (він загальний). Як тільки рівень освітленості знижується, фотоелемент подає напругу на електромагнітне реле, відбувається замикання контактів і струм подається на світильник.

  У сучасних моделях сутінкових реле часто використовується регулятор чутливості: ви можете підлаштувати фото реле таким чином, щоб воно замикала контакти тільки при тому рівні освітленості, який вам потрібен.

  За допомогою цього невеликого пристрою можна підключати як звичайні, так і світлодіодні прожектори, великі і маленькі ліхтарі. Реле освітлення дуже стане в нагоді в саду, де встановлені садово-паркові світильники, що працюють від електромережі. Саме сутінковий реле включить світло на вашій ділянці з настанням вечірніх сутінків.

  Комфорт практично безкоштовно

  Є випадки, коли користь від застосування того чи іншого приладу вимірюється не грошима, а зручністю. Прийнявши рішення купити сутінковий датчик для вуличного освітлення, ви зможете не тільки заощадити певну суму грошей. Така покупка допоможе вберегти ваших рідних і близьких від випадкових травм і зайвого дискомфорту.

  Реле освітлення використовують не тільки на дачних ділянках і присадибних територіях приватних будинків. Такий пристрій буде незамінне:

  на вході в під'їзд багатоквартирного будинку,

  на парковці, на дитячому майданчику,

  на сходовій клітці, в загальному,

  всюди, де освітлення потрібно не цілодобово.

  Інший критерій, який допоможе прийняти рішення про покупку і монтажі даного датчика - необхідність автоматичного включення світла з настанням темряви. Якщо у вас є така необхідність - замовляйте прилад у нас прямо зараз, до того ж коштує він порівняно недорого.

 • Енергометри
  Енергометри

  Опис розетки енергометра

  Енергометри призначені для вимірювання та контролю споживання електроенергії. Ви зможете подивитися реальне споживання приладу, а так же виставивши вартість одного кіловата, ви дізнаєтеся, скільки спожив ваш електроприлад в фінансовому еквіваленті за певний період часу. Прилад так само зможе виміряти: напруги живлення (V), частоту змінного струму (Hz), величину струму споживання (A), активну потужність навантаження (Wt), коефіцієнт потужності навантаження (Pw). Енергометрії зможе вимірювати величину викидів в атмосферу вуглекислого газу CO2 і виявити енергетично не ефективні і екологічно небезпечні електроприлади.

  Початок роботи з енергометрії

   Для початку вам потрібно вставити в прилад батарейки для незалежній пам'яті приладу. Потім вставте енергометрії в розетку і утримуйте COST, клавішами UP і SET встановіть поточну вартість кіловат-години електроенергії. Підключіть до приладу навантаження і клавішею Energy виберете відображення вимірюваної величини V, A, Hz, Wt, Pw.

 • Радіореле
  Радіореле

   Дистанційне керування пристроями

  Бездротові вимикачі (або радіореле) дозволяють дистанційно до 100м включати/вимикати будь-яке навантаження: лампу, двигун, обігрівач, вентилятор. Сигнал керування кодований та унікальний. Ви можете пристосувати безпровідні радіовимикачі для керування світлом, відкриття воріт, замків, дистанційним перезавантаженням обладнання.

  Приклади використання бездротового пристрою

  Наведемо приклади, щоб стало зрозуміліше, навіщо вам потрібно купити радіореле. У вас є світло на столбі. Для його включення стандартним вимикачем у вас є два варіанти: протягнути дріт до вимикача до вас у будинок або встановити вимикач на столбі. Перший випадок мало хто використовує - дуже велика відстань від столбу, значить знадобиться багато дроти вести в будинок. Здебільшого всі бігають на вулицю. У випадку з радіореле вам просто потрібно натиснути кнопку на пульті і ввімкнутися.

  Схожі випадки бувають і в квартирах. Реальна ситуація з життя. Вимикач у коридорі або тамбурі ви не хочете встановлювати, адже ваші сусіди не виключають світло, а він живиться від вашого лічильника. Тому світлом користується тільки ваша сім'я - тільки ті, хто має брелок-пульт на ключах від будинку. А сусіди нехай самі свій світильник встановлюють. Ось з принципу є сенс купити радіореле.

  У вас є будинок чи стоянка. Ви ставите кілька нових прожекторів на крышу або на опорі. Як їх включати? Від шкірного тягти дроти на пульт? Ось тут рішення з радіореле дуже добре економити гроші на дротах. Чим більше відстань - тим більша економія.

  Як вибрати радіореле?

  Купити бездротові вимикачі з клавішею або ж вимикачі з пультом-брелоком ви можете у нас в інтернет-магазині з доставкою по Україні з Києва. У нас є прийомні блоки радіореле, а також передають пульти-брелоки. Їх можна купити окремо і закодувати під ваш приймач. Бувають радіореле на один канал, два, три і чотири канали. Це означає, скільки груп світла ви можете підключати на один приймальний блок.

  Типи підключення

  Зверніть увагу, що бувають двох типів підключення реле: сухі контакти і вихід напруги. У першому випадку ви можете керувати будь-ланцюгом, мати нормально замкнуті або нормально розімкнуті контакти. Це дає велику свободу в побудові схеми. Якщо ж радіореле просто видає при спрацьовуванні 220 вольт, то його підключати набагато легше і зрозуміліше. При цьому звичайно ж вам буде складніше організувати управління ланцюгами з іншою напругою. Детально з цього питання вас може проконсультувати будь-який менеджер нашого інтернет-магазину Ексмарт.

 • Бездротові вимикачі
  Бездротові вимикачі

  Ви ніколи не замислювалися над тим, наскільки бездротові технології ввійшли в наше життя? Якщо десяток років тому ми думали про те, що без проводів неможливо уявити собі електротехніку або квартиру, то зараз їх стає набагато менше. Починаючи з комп'ютерної техніки і смартфонів, закінчуючи вимикачами освітлення в будинку. Якраз про останній і піде мова. Що ж являє собою бездротової вимикач? Може він бути надійним пристроєм для управління освітленням? І чи дійсно він набагато спрощує наше життя? На всі ці питання ми дамо відповідь.

  Які бувають види бездротових вимикачів?

  Наш інтернет магазин Exmart має широкий вибір пристроїв, які не потребують проводах. У нас ви можете купити вимикачі бездротові:

  з пультом дистанційного керування і радіореле;

  з клавішею (одна, дві або три кнопки) і радіореле;

  з пультом дистанційного керування і розеткою.

  Також, ви можете підключити пульт дистанційного керування або клавішу до кількох радіореле (світильників) або кілька пультів / клавіш до одного радіореле.

  Вимикачі без проводів - унікальна технологія

  Побудувати розумний будинок може кожен з нас, при бажанні. Використовуючи різноманітну техніку у вигляді датчиків, пристроїв і гаджетів. Сюди можна і віднести бездротові технології. Адже розумний будинок це не тільки загальна система безпеки або автоматика, це ще й відсутність проводів, наприклад, у вимикачів. Адже набагато зручніше, коли у вашому будинку не штробят зайвий раз стіни для проводки або коли ви просто хочете зробити перестановку.

  Що ж собою являє даний пристрій? Все досить просто. Є пульт управління і радіореле. Останнє підключається до джерела світла. Пульт дистанційного керування або клавіша розміщується в зручному для вас місці, і ви можете керувати світлом без зусиль. Наприклад, в спальні у вас є світильник і у вас виникло бажання, після того як ви відпрацювали робочий день, лягти в ліжко. Але ось невдача - світло то нікому крім вас вимкнути. Вам доводиться підніматися і вимикати його, потім в темряві йти до ліжка.

  В цьому випадку, підключений до світильника бездротової вимикач з радіореле і пультом дистанційного керування дозволить погасити освітлення прямо з ліжка. Інший випадок, коли у вас зроблений ремонт і ви не хочете заново зривати шпалери і прокладати проводку для вимикача. Тут вам згодиться вимикач без проводів у вигляді клавіші і радіореле. Такий виріб ви можете розмістити абсолютно в будь-якому місці, хоч на столі. Знадобляться такі пристрої і для сходових майданчиків, довгих коридорів або великих приміщеннях.

  Отже, що ж ви отримуєте від дистанційного керування освітленням:

  відсутність зайвих проводів і їх прокладки в будинку;

  можливість здійснення централізованого управління в усьому приміщенні;

  широкий радіус дії пристрою, що дозволяє відключати і вимикати світло віддалено;

  високий рівень безпеки, який буде до речі сім'ям з дітьми.

  Таким чином, вибираючи такі вимикачі для свого будинку або офісу, ви вибираєте свободу і комфорт. Наш інтернет-магазин був першопрохідцем в сфері бездротових технологій, і багаторічний досвід дозволяє нам запропонувати вам найкращі пристрої, які зможе собі дозволити кожен.

 • Wifi реле
  Wifi реле

  Ви давно мріяли про те, щоб керувати світом зі свого смартфона? Інтернет-магазин Exmart готовий запропонувати вам не світом, але електроприладами в вашому домі точно. Wi-Fi вимикач Sonoff дозволить вам отримати доступ до електроприладів, вимикачів або розеток, які будуть функціонувати по вашим вимогам за допомогою Wi-Fi реле і додатки в смартфоні.

  Що таке Wi-Fi реле Sonoff?

  Отже, що являє собою Wi-Fi вимикач від бренду Sonoff? Якими функціями володіє і для чого потрібен? Почнемо з того, що цей пристрій є бездротовим вимикачем, який може бути підключений до будь-якого вашого пристрою і керувати ним, використовуючи Wi-Fi мережу через додаток в смортфоне EWelink.  Такі вироби будуть дуже корисні у вашій побутової або робочої діяльності, адже вони вирішують безліч завдань. Основною відмінною рисою даного пристрою являє управління: зручне і максимально зрозуміле. Ви можете включати і вимикати електроприлад або, наприклад, світильник перебуваючи на роботі або навіть на іншому континенті. Все що вам потрібно - це мережа Wi-Fi.

  Але на цьому можливості Wi-Fi вимикача не закінчуються. Наприклад, дистанційний вимикач SONOFF G1 не вимагає бездротової мережі Інтернет, а може працювати з GPRS / GSM операторами. Тобто досить купити сім карту будь-якого оператора і ви можете також управляти освітлювальними приладами або іншими пристроями дистанційно.

  Види дистанційних Wi-Fi вимикачів Sonoff

  У нашому інтернет-магазині представлені кілька варіантів даних виробів. Серед них є одноканальні реле і двоканальні. Одноканальне дозволяє підключити лише один побутовий прилад або освітлювальний, а двоканальний дозволяє підключити відразу два електроприладу і управляти ними двома. Також, пристрій Sonoff, через додаток смартфона, дозволяє вам контролювати енергоспоживання, потужність і силу струму. Дана інформація надходить у вигляді звітів за певний період. У ньому ж ви можете встановити таймер включення / вимикання (до 8 таймерів). Також, наприклад, бездротового вимикач Sonoff RF в комплекті має пульт дистанційного керування.

  Крім вимикачів без проводів, компанія Sonoff пропонує бездротовий датчик температури і вологості Sonoff TH, з яким ви можете контролювати рівень вологості і температуру також через смартфон. Працює також з мережею Wi-Fi.

  Всі ці пристрої зможуть допомогти вам не тільки створити комфорт у вашому будинку, але і дозволять контролювати освітлювальні прилади, побутову техніку і стан важливості і температури повітря. Ми, в свою чергу, пропонуємо вам найкращі ціни на ринку бездротових виробів для того, щоб ви якнайшвидше перейшли на якісно новий рівень управління своїм будинком.

 • Термореле
  Термореле

  Терморегулятор є пристроєм, який контролює рівень температури. Він має вбудований або виносний термодатчик, який визначає показники температури повітря, поверхні або твердого тіла. На основі даних терморегулятор управляє опалювальними приладами, встановленими в приміщенні. Дуже часто термореле використовують для керування теплою підлогою. Ці прилади дозволяють легко керувати мікрокліматом, регулювати температуру не тільки залежно від прогріву повітря, але й за певними проміжками часу.

  Терморегулятор для теплої підлоги допоможе:

  • настроїти роботу системи таким чином, щоб вона відповідала індивідуальним вимогам користувача;
  • включати прогрів ще до вашого приходу додому та вимикати у нічний час;
  • програмувати дії системи як на добу, так і на триваліший період, наприклад, на тиждень.

  Терморегулятор теплої підлоги, який ви можете підібрати та купити у нашому інтернет-магазині, дозволить також економити електроенергію. Ви зможете налаштувати оптимальний графік включення теплої підлоги, що дозволить оптимізувати витрати електроенергії.

  Терморегулятори для теплої підлоги: разновиди

  Терморегулятори відрізняються не тільки за моделями, а й за комплектацією, з ними можуть поставлятися:

  • інфрачервоні датчики для вимірювання температури підлоги;
  • реле часу;
  • датчики температури повітря;
  • програмовані термостати.

  В Україні, зокрема, можна купити терморегулятори таких видів:

  • електромеханічні – є звичайний вимикач та механічний регулятор температури;
  • мікропроцесорними - є РК-дисплей, управління системою йде за допомогою процедур, зведених у загальному меню.

  Найактуальнішими на даному етапі розвитку інтер'єрів та систем опалення є двозонні терморегулятори з можливістю програмування. Даний пристрій одночасно оброблятиме дані, що надходять з декількох датчиків, регулюючи температуру підлоги в різних зонах і навіть у різних кімнатах.

  Існує велика кількість різновидів терморегуляторів для теплої підлоги на кшталт монтажу. Виділяють:

  • регулятори, що монтують у підрозетники;

  • пристрої, які можна встановити лише у розподільчому щитку на DIN-рейці.

  У нас ви можете підібрати такий варіант терморегулятора, який влаштує вас за ціною, функціональністю та простотою монтажу. Ми рекомендуємо попередньо проконсультуватися майстром, який монтуватиме систему, він дасть точні рекомендації для вашого конкретного випадку.

 • Реле напруги
  Реле напруги

  Будь-яка побутова і промислова техніка, яка працює від електромережі, найбільше «боїться» перепадів напруги. У деяких приладах встановлені запобіжники, але більшість сучасних пристроїв може не витримати перепаду напруги і вийти з ладу.

  Для того, щоб уникнути поломки дорогого устаткування, необхідно придбати реле контролю напруги. Цей пристрій буде здійснювати контроль рівня напруги в реальному часі, а при його перепадах відсікати подачу харчування.

  Існує два основні різновиди реле регулятора напруги:

  встановлюється на лінію, тобто працює як «автомат», при стрибку напруги будуть знеструмлені всі пристрої, підключені до даної гілці електромережі;

  встановлюється в розетку - забезпечує захист конкретного пристрою.

  Реле напруги в інтернет-магазині Exmart коштує набагато дешевше, ніж будь-яка побутова техніка або промислове обладнання. При його використанні ви можете спокійно користуватися ним навіть в тих приміщеннях, де використовується стара проводка або нестабільне підключення до мережі.

 • Реле струму
  Реле струму

  Реле струму застосовується коли одночасна робота всіх споживачів призводить до перевантаження мережі живлення. Споживачі розбиваються на дві групи: пріоритетні, відключення яких від мережі живлення вкрай небажано (комп'ютери, теле- та відеоапаратура, системи обробки даних і т. П.) І не пріоритетні (електронагрівачі, різного роду допоміжне обладнання, електроплити, електрочайник і т. П .). Струм спрацьовування реле встановлюють таким чином, щоб не допустити перевантаження мережі живлення (відключення вступного автомата).

  Реле максимального струму спрацьовує, коли проходить через його котушку струм досягає заздалегідь встановленого значення, званого струмом спрацьовування. При зменшенні струму до певної величини, званої струмом повернення, рухлива система реле повертається у вихідне положення. Ставлення струму повернення до току спрацьовування називається коефіцієнтом повернення, який у більшості сучасних реле знаходиться в межах 0,8-0,9.

 • Автоматы
  Автоматы
 • Зарядные устройства
  Зарядные устройства
 • Розумні вимикачі Sonoff
  Розумні вимикачі Sonoff

  Кожен з нас, переглядаючи фантастичні фільми, мріяв про те, що в цьому майбутньому ми зможемо дистанційно керувати освітлювальними приладами та іншою технікою. Це майбутнє настав в інтернет-магазині Exmart, яким ми хочемо поділитися з вами. Для цього вам достатньо переглянути цей розділ і вибрати те, що необхідно. Оформляйте замовлення і наші менеджери зв'яжуться з вами для підтвердження замовлення.

  Чому варто купити розумні вимикачі SONOFF?

  Якісний пристрій - це довговічна і стабільна робота. Це важливий аспект не тільки в виборі електротехніки, а й у формуванні розумного будинку. Саме тому ми хочемо вам запропонувати для того, щоб ви змогли по-справжньому відчути всі можливості продукції компанії SONOFF, при цьому не переплачуючи. Це краща пропозиція за ціною і якістю, яке ми сформували для вас, щоб ви змогли створити ефективну систему розумного будинку і автоматизувати процеси включення і виключення електроприладів, відстежували температуру повітря в будинку або рівень вологості.

  Як сформувати систему розумного будинку від SONOFF?

  Сонофф є брендом, який має альтернативний підхід до організації смарт будинку. Він заснований на бездротовій мережі Wi-Fi і вашому смартфоні. Підключення датчиків і вимикачів досить просте: підводите харчування 220V до пристроїв і завантажуєте на свій гаджет додаток eWeLink і прямуєте вказівок в ньому. Таким чином ви можете підключити безліч пристроїв даного бренду і управляти ними зі свого смартфона навіть на відстані тисячі колометров.

  Які вироби ми можемо запропонувати вам:

  бездротові вимикачі Wi-Fi на 1 або 2 канали;

  Wi-Fi датчик температури і вологості;

  вимикач бездротової Wi-Fi з функцією відстеження витрат електроенергії;

  Wi-Fi розетки;

  дистанційні GPRS / GSM вимикач.

  Установіві такі пристосування у себе в будинку, квартирі або офісі ви забезпечите повний контроль і управління всіма електроприладами і навіть зможете відслідковувати вологість повітря і його температуру. вся інформація, через додаток, буде приходити до вас на смартфон, навіть якщо ви будете знаходиться дуже далеко. Головне - доступ до електромережі, і ваш розумний будинок в безпеці за допомогою SONOFF.

  З пристроями від виробника SONOFF ваш будинок стане сучасним і керованим. Ви будете мати повний спектр інформації про те, що відбувається там і запобігти можливим неприємностям.

 • Розумний будинок BroadLink
  Розумний будинок BroadLink

  Ви щасливий власник нової квартири, яку бажаєте облаштувати як мріяли? У вас починається новий бізнес і ви взяли офіс і хочете його облаштувати за останнім словом техніки? Бажаєте, щоб будинок заміський міг бути керованим на відстані? Тоді ви потрапили за адресою! Саме наш магазин готовий запропонувати унікальну систему для створення розумного будинку. Ця система протестована багатьма користувачами і по істині займає лідируючі місця на світовому ринку. Розумний будинок BroadLink дозволить перейти на абсолютно новий рівень управління електроприладами та їх контролю.

  Чому система розумний будинок BroadLink краще?

  Багатьох подібних комплектів устройст, саме ця проста в управлінні, надійна і багатофункціональна. Нею може користуватися навіть дитина, якщо звичайно ви йому довірили смартфон. З чого ж складається BroadLink? У цьому розділі ми зібрали для вас самі необхідне. Те, що створить вашу комфортне життя. Отже, для того, щоб створити смарт будинок з BroadLink вам необхідно:

  датчики руху і відкриття дверей;

  розумні розетки четвертого покоління;

  смарт вимикачі на одну, дві або три кнопки;

  пристрій контролю навколишнього середовища;

  універсальний куль контролю пристроїв (HUB).

  Функціональність і можливості

  Що дають датчики руху і відкриття дверей? По-перше - безпека в той час, коли у вашій квартирі нікого немає. Розумна розетка дозволить вам контролювати будь-який побутовий прилад, щоб також ви відчували спокій від того, що нічого не згорить і не зіпсується. Смарт вимикачі це по-істині унікальна розробка, яка управляє освітленням за допомогою дотику до сенсорної кнопки, а також дистанційно - за допомогою вашого смартфона.

  Контролювати «погоду в будинку» можна за допомогою BroadLink E-Air: температура, вологість, освітлення, шум і навіть якість повітря. І найголовніше - пульт управління всіма пристроями Smart брухту. З ним ви зможете створити мережу безпеки будинку, і імітацію присутності, індивідуальні сценарії освітлення і багато іншого.

  Зібравши в єдину мережу такі електроприлади, підключивши їх головного пристрою (хабу) ви забезпечите свій спокій, безопасноть і контроль побутових електроприладів і навіть стан повітря і вологості в будинку. Це все можна підключити до вашого смартфону і управляти навіть на відстані тисячі кілометрів. Головне - доступ до інтернету.

  Купити BroadLink розумний будинок краще в Exmart. Чому?

  Як і будь-який раціональний людина, ви бажаєте придбати оригінальні прилади, за розумну ціну, та ще й з гарантією. Плюс додайте сюди консультацію і оперативну доставку. Так, все це зможе вам зробити інтернет-магазин Exmart. Співпрацюючи з компанією BroadLink ми маємо унікальні умови, які дозволяють нам створити унікальні умови для вас - наших покупців. Ми це робимо для того, щоб ви отримали всі перераховані вище пункти і були задоволені покупкою.

Меню