Інтернет-магазин Exmart - розумний підхід до електрику

Юридичні дані

ФОП Ковган Л. В. 3063805602

03124. Київ, вул. Миколи Василенка, 21

Платник єдиного податку, не є платником ПДВ

+38 066 122 06 60, +38 098 122 75 60

 

Cтандарти роботи

Підтвердження замовлення по телефону протягом 5 хвилин з моменту оформлення (в робочий час)

Оформлення всіх документів на товар: чек, гарантія

Перевірка товару перед відправкою

Надійна упаковка

Безкоштовна доставка від 500 грн (якщо не були надані оптові ціни)

14 днів на повернення в разі незадоволення клієнта

Оплата транспортних витрат при гарантійній заміні шлюбу

Консультація споживачів з підключення та налаштування продукції

Магазин

Наш магазин, офіс, точка самовивозу в Києві, на вулиці Миколи Василенка, 21

Історія

Першу лампочку ми продали в 2006 році. Тоді люди тільки починали замислюватися про економію і поступово переходили з ламп розжарювання на енергозберігаючі. У той час ми в основному займалися оптовими поставками світлотехніки в магазини і на ринки. Про інтернет-магазині навіть не думали, бо не вважали, що такий товар буде цікавий в мережі.

У 2009 році ми імпортували партію сенсорних вимикачів світла. Це була новинка на ринку України. Зовсім незвичайний дизайн в стилі хай-тек привертав багато поглядів, але продажу не йшли. Дивина виявилася занадто дорогою для пересічних покупців і недостатньо дорогою для цінителів брендів. Попалися в капкан середніх цін :) Для пошуку потенційних клієнтів ми вирішили зробити інформаційний сайт, на якому розмістили каталог продукції.

Інтернет добре відреагував на новинку і ми почали отримувати перші замовлення з усієї країни на електронну пошту. Спочатку це було близько трьох замовлень на місяць, але поступово ця цифра зростала і ми вирішили перейти на платформу інтернет-комерції. З тих пір ми продавали сенсорні вимикачі тільки через сайт. За рік ми розпродали всю партію і замовили наступну. Як то кажуть: знайшли свого покупця.

Судячи з усього, сенсорні вимикачі світла не вистрілили не тільки у нас. До 2011-го року наш виробник перепрофілювався на іншу продукцію і перед нами постало питання: "Що продавати на сайті?". Не довго думаючи, ми почали розміщувати весь наш побутової асортимент електротоварів і світлодіодних світильників. Досвід роботи в дистрибуції, плюс напрацьовані зв'язки з імпортерами, дозволили зробити ціни в Ексмарт одними з найнижчих в країні. Приблизно в той час і був сформований сьогоднішній концепт інтернет-магазину exmart.com.ua.


Меню