LED стрічка і комплектуючі 

Светодиодная (LED) лента, купить которую можно в интернет-магазине Exmart

Решение, которое мы предложим вам в этой категории поможет вам устранить проблему с декоративной подсветкой не только в помещении, но и в автомобиле. Речь идет о таком продукте светодиодных технологий, как светодиодная лента. Именно этот источник света позволяет открывает ...

Більше
 • Світлодіодні LED матриці
  Світлодіодні LED матриці

  Джерела світла даного типу вважаються найбільш затребуваними в дизайні і рекламі. У цих установок використовуються сверхяркие світлодіоди, які запаюють в алюмінієві плати. У комплект включені, також, алюмінієвий радіатор і оптична накладка з рефлеторамі. Світлодіодні матриці поясностью готові до роботи, його можна відразу ж використовувати для підключення до рекламних конструкцій, меблів і так далі. Відрізняються джерела світла за розмірами і формою, а також кількості світлодіодів.

  Вибираючи для себе світлодіодні модулі, купити можна елементи, що складаються з одного, двох, трьох або більше діодів. Часто використовуються RGB-модулі, які можуть створювати кольорові зображення.

  Вибираючи світлодіодні модулі для реклами і інших потреб, потрібно звертати увагу на наступні параметри:

  яскравість світіння;

  потужність;

  колір світіння;

  кут розсіювання;

  термін експлуатації.

  Призначення світлодіодних матриць

  Світлодіодні модулі в Києві і інших населених пунктах часто використовуються в якості швидкої заміни основних джерел світла. Цей процес можна організувати без використання спеціального обладнання, що дуже зручно.

  Світлодіодні лінійки активно використовують при формуванні фасадних вивісок, так як при низькому споживанні вони чітко підсвічують будь-які літери і рекламні конструкції.

  При виробництві меблів світлодіодні модулі led дозволяють організувати підсвічування ніш, великих шаф. Якщо ви формуєте інтер'єр приміщення за допомогою виробів з гіпсокартону, то тут теж знайдеться місце для світлодіодних модулів, ціна всього проекту буде досить низькою. В і тозі всі ніші, арки козирки та карнизи будуть декоровані світлом, ефект від такого нововведення вам точно припаде до душі.

  Де можна застосовувати світлодіодні матриці?

  Як вже було сказано вище, світлодіодні модулі для зовнішньої реклами давно стали справжньою знахідкою. Крім цього їх часто застосовують при формуванні ландшафтів в приватних володіннях. Для зовнішніх робіт ми рекомендуємо використовувати вологозахищені модулі.

  Найпростіші LED модулі з монохромним світінням використовують для створення рядків, що біжать. Якщо ви вирішите застосовувати багатобарвні світлодіоди, то зможете створювати справжні відеокартіни, які можна використовувати як зовні, так і всередині приміщень. Світлодіодні модулі можуть працювати в широкому діапазоні температур, витримуючи її різкі перепади.

 • Світлодіодна стрічка (LED)
  Світлодіодна стрічка (LED)

  Світлодіодна стрічка сьогодні є одним з найпопулярніших джерел додаткового підсвічування. Дані джерела світла ділять на основні групи за двома ознаками:

  споживана потужність - залежить від кількості світлодіодів на 1 метр стрічки;

  влагозащищенность - наявність покриття з силікону.

  Серед додаткових параметрів можна, також, вказати колірну температуру. Тут ваш вибір буде залежати від того, який ефект ви хочете отримати в інтер'єрі. Ми можемо вам запропонувати:

  теплий білий світ - жовтий відтінок;

  теплий білий світ - жовтий відтінок;

  RGB - змінює кольори.

  Де застосовують світлодіодні стрічки

  Світлодіодна стрічка для будинку допоможе підкреслити особливості інтер'єру або декору. З її допомогою можна організувати підсвічування меблів, гіпсокартонних конструкцій, ніш, скульптур, картин і інших елементів. Також, часто використовують світлодіодну стрічку для освітлення торгового обладнання, барних стійок або декорацій нічних клубів.

  Можна використовувати світлодіодну стрічку і в автомобілях для підсвічування арок коліс зовні або ніш під торпедо всередині салону, підсвічування багажного відділення.

  У нас ви можете придбати стрічку до 5 метрів. Крім самої стрічки, також необхідно купити блоки живлення, які подадуть на неї напругу. Для установки світлодіодної стрічки високої потужності будинку або в торговому залі, вам знадобиться спеціальний радіатор, найчастіше його роль виконує алюмінієвий профіль, який також можна купити в нашому інтернет магазині.

 • Світлодіодний алюмінієвий профіль (LED)
  Світлодіодний алюмінієвий профіль (LED)

  Для того, щоб додаткове підсвічування, над яким ви довго старалися, світило яскравіше і служило довше вам необхідний профіль для світлодіодної стрічки. Ця конструкція служить не тільки для розміщення світлодіодної стрічки, але і для захисту її від вологи і пилу, якщо звичайно вона не має захист IP65.

  Чому купити алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки є найкращим рішенням?

  Найчастіше, ми звикли бачити світлодіодні стрічки у відкритому вигляді, яка прикріплена на поверхню. У приміщенні або в салоні автомобіля ми розміщуємо LED стрічку у відкритому вигляді. Для вуличних умов є світлодіодна стрічка з захистом від вологи IP65. Але найчастіше ми не враховуємо головний фактор, який відповідає за довговічність стрічки - відведення тепла від світлодіодів під час роботи. При частих перегревах вони виходять з ладу, що дуже засмучує. Саме в таких випадках необхідно використовувати алюмінієвий профіль для світлодіодних стрічок під час монтажу. Алюміній служить не тільки захисною конструкцією але і ефективним теплоотводом.

  Які бувають алюмінієві профілі для світлодіодних стрічок?

  Алюмінієвий профіль це унікальна система кріплення для LED стрічки. Залежно від поставлених завдань, профілі бувають різних типів. Для того, щоб в розмістити LED стрічку в кутку вашої кімнати або меблів немає необхідності придумувати велосипед. Досить лише звернути увагу на кутовий профіль для світлодіодної стрічки, який допоможе вирішити цю головоломку з легкістю. Для врізних ніш, наприклад в гіпсокартонних конструкціях, застосовується вбудований профіль для світлодіодної стрічки. Такий профіль встановлюється врівень з основною поверхнею. Накладний алюмінієвий профіль, який виготовляється в різних формах, підійде для будь-яких ваших рішень, пов'язаних з додатковим освітленням. Кріпиться він на саморізами, клеєм або двостороннім скотчем до поверхні.

  У нашому інтернет-магазині ви знайдете алюмінієві профілі для світлодіодних стрічок, які допоможуть вам у вирішенні ваших завдань, пов'язаних з додатковим або декоративним освітленням.

 • Блоки живлення (LED)
  Блоки живлення (LED)

  Блок живлення світлодіодним стрічки призначений для трансформації напруги електромережі 220V в 12V або 24V. Ці блоки живлення є імпульсними, їх основний параметр потужність, що віддається світлодіодним стрічці. Але вибираючи блок живлення для світлодіодної стрічки, необхідно крім потужності розглядати і інші параметри, серед них:

  напруга живлення стрічки;

  захист від вологи.

  Види блоків живлення

  Розрізняють такі блоки живлення, як:

  розетковий (іменований також як адаптер, виготовлений в пластиковому корпусі з проводом для 220V, має захист від вологи і пилу IP20, використовується в сухих приміщеннях);

  негерметичний (блок живлення, який виготовлений в металевому корпусі з захистом IP20, розрахований для використання в сухих приміщеннях, без вологи);

  напівгерметичний (має часткову захист IP54, що дозволяє використовувати його в місцях зі зниженою вологістю, виготовлений в металевому корпусі);

  герметичний (повністю герметичний корпус, захист IP66, проводиться в пластикових або металевих корпусах, можна використовувати на вулиці).

  Як вибрати блок живлення для світлодіодних стрічок

  На самому початку зверніть увагу на тип стрічки: 12V або 24V. Вихідна напруга блоку живлення повинно відповідати використовуваної стрічці.

  Необхідно звернути увагу на такий параметр, як споживана потужність на 1 метр стрічки, цифри можна знайти в описі стрічки. Цей показник множиться на довжину стрічки, отримуємо споживану потужність. Блок живлення світлодіодним стрічки повинен мати потужність вище, і при розрахунку додають запас в 25%. Тобто для стрічки, наприклад в 5 метрів, яка споживає 9.6W на метр, потрібен блок живлення як мінімум на 60W.

  Для установки в сухому приміщенні підійде негерметичний блок живлення. Якщо ви збираєтеся вмонтовувати стрічку і блок живлення на вулиці, у ванній кімнаті або в сауні, то вам знадобиться герметичний блок.

  Зрозуміло, що блоки живлення мають фіксовані параметри потужності, тому після розрахунку вибираємо такий пристрій, який максимально відповідає отриманим даним. Якщо ви надалі збираєтеся змінити метраж використовуваної стрічки або її тип, то врахуйте це при виборі блоку живлення, який володіє достатнім рівнем довговічності.

  У нашому-інтернет магазині Exmart представлений великий асортимент блоків живлення за найкращими цінами, що дозволить вам вибрати саме те, що вам підходить.

 • Комплект світлодіодної стрічки (LED)
  Комплект світлодіодної стрічки (LED)

  Побудова освітлення в будинку є основним завданням кожного з нас. Поділяючи на основний і додатковий ми, відповідно, підбираємо і джерела світла. Якщо з основним все зрозуміло - великі люстри або світильники, то додаткове може бути саме різне. Одним з найпопулярніших джерел додаткового світла є світлодіодна стрічка. Але набагато вигідніше і дешевше купити готовий набір світлодіодним стрічки.

  Готовий комплект світлодіодним стрічки

  Набір світлодіодної стрічки - це готовий до установки комплект для підключення до 220V. Він складається з самої світлодіодної стрічки, блоку живлення і RGB контролера. Вам немає необхідності підбирати до LED стрічці відповідний блок живлення або контролер адже в комплекті вже є все необхідне. Це спрощує завдання. Все, що вам потрібно буде це установть його в бажане місце.

  У нашому інтернет-магазині представлена ​​світлодіодна стрічка в декількох варіантах. Якщо вам необхідна кольорове підсвічування, то комплект світлодіодним стрічки RGB вам відмінно підійде. Туди входить також і пульт управління, на якому ви можете знайти яскравість, колір, режими та інші параметри. Також, якщо вам потрібна класична підсвічування не кольорова, ви можете вибрати набір з холодно-білим LED стрічкою.

  Купівля лід стрічки в такому форматі дозволить вас зберегти не тільки гроші, але і час, який ви витратили б на вибір відповідних елементів. Також, ви уникаєте можливих проблем під час підключення, адже наші фахівці вже підібрали все необхідне і перевірили на працездатність.

  Де можна застосувати набори світлодіодної стрічки?

  Широкий спектр застосування світлодіодним стрічці в готовому комплекті дуже порадує вас. Адже стрічка світлодіодна - це універсальне джерело світла, який може підкреслити будь-який елемент інтер'єру, звернути на нього увагу, створити затишну обстановку. Це може бути неповторний дизайн інтер'єру вашого будинку або яка приваблює на себе увагу вітрина магазину. Підсвічування прилавка в магазині або полички з книгами, внутрімебельное освітлення, або декорування столу або ресепшена. Все це і багато іншого ви можете здійснити, прийнявши рішення купити комплект світлодіодним стрічки в нашому інтернет-магазині. Це буде однією з кращих ваших покупок і, також найекономнішої, адже наші ціни набагато нижче, ніж в магазинах.

 • Светодиодный неон
  Светодиодный неон

Меню