LED лампи

Робоча напруга, V:

Ціна

20 грн - 1445 грн

Світловий потік, Lm:

90 Lm - 7305 Lm

Медичні світильники 

 • Опромінювачі "Сонечко"
  Опромінювачі "Сонечко"

  Вірусні захворювання та застуди є основними проблемами в осінньо-зимовий період. Кожному з нас хотілося б бути здоровим і займатися щоденними справами. Але ми не завжди застраховані від можливих заражень в громадських місцях. І якщо ж таке сталося до вас на допомогу прийде кварцовий опромінювач «сонечко». Це пристрій невелике використовується в медичних і санаторно-курортних установах. Також, стає популярним і серед звичайних людей. Адже дуже зручно мати такий опромінювач у себе вдома, не відвідуючи поліклініку.

  Для чого потрібен бактерицидний опромінювач «Сонечко»?

  Здоров'я необхідно берегти. Але що робити, якщо ви намагалися не хворіти, але все ж вірус або застуда скосив вас? Приймати медичні препарати це правильно, але більш ефективним варіантом буде додати в своє лікування такий пристрій, як кварцова лампа «Сонечко». Вона призначена для опромінення внутрішні порожнини рота, вуха, ніс, так і для зовнішніх шкірних покривів. Грунтується на ультрафіолетовому випромінюванні бактерицидного ефекту (УФС діапазон 100-280 нм).

  Ви легко можете використовувати його в домашніх умовах, адже він має компактну конструкцію і дуже простий в управлінні. У його комплект входить змінні тубуси з різними діаметрами і зрізами, захисні окуляри і сам пристрій.

  Чому краще вибрати кварцовий опромінювач «Сонечко» від Bactosfera?

  Кварцові лампи Bactosfera. Відомі в Україні як надійні помічники в лікуванні ЛОР-захворювань. Саме вони набрали популярність завдяки високій якості і ефективності. Вироблені в Україні, вони не мають захмарних цін, при цьому набагато перевершують інші виробники. Виробник розділяє облучатели на 3 види:

  BactoSfera Sun Baby;

  BactoSfera Sun Universal;

  BactoSfera Sun Power.

  Всі три види однаково ефективно борються з вірусами і мають схожі комплектації. Але відрізняються потужністю. Sun Baby рекомендується використовувати для дітей від 3-х до 12-ти років, лампи випромінюють щадячи УФК-промені. Більш універсальним є Sun Universal, який можна використовувати дітям від 8 років і дорослим. Більш потужним пристроєм є Sun Power, де використовується сильне УФК-випромінювання, використовувати необхідно виключно для дорослих.

  Перед використанням таких бактерицидних ламп, ми радимо обов'язково проконсультуватися з лікарем. Адже як ми всі пам'ятаємо, самолікування іноді може згубно вплинути на наше здоров'я.

 • Бактерицидні лампи
  Бактерицидні лампи

  Кварцові лампи, іменовані також терміном бактерицидні лампи, знайшли широке застосування не тільки в медичній сфері, але і в побутовій, а також соціальної. Завдяки широкій різноманітності типів, вони і знайшли себе в цих сферах. У нашому інтернет магазині ви знайдете великий вибір бактерицидних ламп для будь-якої сфери застосування. Це побутові переносні і настінні стаціонарні, бактерицидні опромінювачі з високою ефективністю кварцування і облучатели сонечко для ЛОР захворювань. Ви можете замовити змінну лампу для опромінювача таких торгових марок, як BactoSfera, Osram і Philips. Також, ми потурбували про ваші очі, і в наявності у нас ви знайдете спеціальні захисні окуляри. Вони дозволять вам захистити ваші очі від ультрафіолетового випромінювання бактерицидної безозонову лампи.

  Як і де застосувати бактерицидний опромінювач?

  Як згадувалося вище, дані пристрої ви можете застосувати в будь-якій сфері вашої життєдіяльності, щоб захистити здоров'я своє і ваших близьких. Ви можете застосувати опромінювач при лікуванні запальних процесів і при лікуванні вірусних захворювань. Також, ви можете ефективно боротися з такими шкідливими мікроорганізмами, як мікроби і бактерії, спори і дріжджі. Ви вирішите проблему з цвіллю і грибком. Опромінювачі типу Сонечко дозволить вам вилікувати ЛОР захворювання, як дорослих, так і дітей.

  Для нормальної роботи кварцової лампи, в її конструкції використовується кварцове скло, яке пропускає повний спектр випромінювання, в тому числі і впливає на утворення озону. Тому, при виборі озонової лампи, безперервно можна кварцевать повітря до 30 хвилин. Висока концентрація озону не принесе користі (він не повинен з'являтися в приміщеннях) де знезаражують повітря, тому необхідно провітрювати приміщення протягом 10-15 хвилин. Немає необхідності в провітрюванні лише в разі, коли ви прибрели безозонову лампу. У ній кварцове скло замінили увіолеві. Таке скло перешкоджає виділенню озону в процесі опромінення.

  Які проблем вирішують бактерицидні лампи?

  Користь бактерицидних ламп була підтверджена висновками вчених Інституту мікробіології і вірусології ім. Заболотного. За їх твердженням пряме ультрафіолетове бактерицидну випромінювання призводить до повної бактерицидної очищення повітря і поверхонь, в тому числі і від вірусів грипу. Випромінювання лампи руйнує молекули ДНК шкідливих мікроорганізмів, при цьому не впливає згубно на людину.

  Увага! Тільки правильне і ефективне використання бактерицидної лампи дозволить вам боротися з хворобами і шкідливими мікроорганізмами. Обов'язково прочитайте інструкцію. Також, в інтернет-магазині Exmart ви можете не тільки купити кварцову лампу, отримати детальну консультацію про ці пристрої. Будемо раді вашим дзвінкам!

 • Кварцові рециркулятори
  Кварцові рециркулятори

  Всі ми знаємо про проблематику вірусних хвороб в громадських місцях. Про важливість утримання великих громадських приміщень в чистоті. Не мало важливу роль відіграє не тільки зовнішня чистота, але і стерильність. Адже прибирання бруду і пилу не є ідеальним методом. Що робити, якщо необхідно знезаразити саме приміщення, причому зробити це швидко і якісно. Це завдання успішно вирішують кварцові рециркулятор. Нові пристрої, які стануть в пору в медичній сфері, сфері обслуговування, в школах і дитячих садках, складах та інших об'єктах.

  Що являє собою кварцовий рециркулятор?

  За фактом, рециркулятор кварцовий - це УФ лампи, які поміщені в непрозорий металевий корпус з вентиляторами. Останні, в свою чергу, допомагають проганяв повітря через лампи набагато швидше, що сприяє знезараженню великого об'єму повітря, при цьому за короткий проміжок часу. В цей час люди можу знаходиться поруч. Це можливо завдяки новій розробці - увеолевой (безозонову) лампи, яка не пропускає озон. У ранніх моделях облучателей встановлювали озонообразующіе лампи, що не дозволяло знаходиться людям, тваринам або рослинам під час знезараження.

  Працює цей пристрій досить просто. Повітря заходить в рециркулятор з одного боку, а виходить вже очищеним з іншого. Ультрафіолетові промені лампи здатні знищувати шкідливі мікроорганізми, а також впливати на їх ДНК, що знищує можливість до їх розмноженню. Такий опромінювач легко бореться з вірусами, бактеріями і мікробами. Знищує грибок, цвіль і суперечки.

  Чому важливо використовувати бактерицидний рециркулятор?

  Коли приходить осінь, а потім зима, з ними і починаються епідемії ГРВІ. Вірусні інфекції можуть очікувати нас в магазинах, школах, фітнес-клубах, ресторанах громадському транспорті і т.д. Для того, щоб убезпечити себе і близьких необхідно використовувати для дезінфекції приміщень кварцові опромінювачі-рециркулятор. Сьогодні це не просто примха, а обов'язковий елемент, адже краще один раз купити кварцовий рециркулятор, ніж щороку вкладати в фармацевтичну сферу.

  Для того, щоб вибрати відповідний, вам необхідно врахувати розміри приміщення, відповідно і потужність (кількість ламп) повинна бути відповідна. У нашому інтернет-магазині представлені моделі різної потужності, які також комплектуються таймерами. За допомогою них ви можете кварцевать приміщення в автоматичному режимі.

 • Операційні світильники
  Операційні світильники
 • Негатоскопи
  Негатоскопи
Показати 1 - 16 з 16 шт
Показати 1 - 16 з 16 шт

Меню