Штатив для прожектора Horoz Tripod Double

107 001 0002

Новий

893 грн

Товар в наличии на складе

- +

Рейтинги і коментарі
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)
 
Все про товар

Для того, щоб освітлення було максимально мобільним і стійким необхідно використовувати штатив для прожектора. Це пристрій дозволить вам висвітлити ділянки на вулиці і в приміщенні, без монтажу освітлювальних приладів на стіну або стовп. Дана модель штатива є подвійний і дозволяє закріпити на ній два прожектори. Основною перевагою такої стійки є її можливість регулювання по висоті (від 650 до 1600 мм), а триноги по ширині (до 820 мм). Такий потенціал дозволяє розміщувати штатив з прожекторами на будь-якій поверхні, дозволяючи висвітлити навіть важкодоступні місця. Вона буде ефективною для місць проведення робіт: ремонт дорожніх покриттів, автомобільних майстерень, будівельних майданчиків та інших об'єктів.

Конструкція стійки для прожекторів дає можливість здійснити швидку установку прожекторів без спеціальних інструментів.

 
Характеристики
Колір корпусу:Желтый
Мінімальна висота мм:650
Максимальна висота, мм:1600
Діаметр основи триноги, мм:820
Довжина верхнього кріплення прожекторів, мм:490
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів

Результат:
 -  
Нормальный

Раніше переглянуте

Меню