Світильники

Потужність, W:

1 - 100

Ціна

20 грн - 5370 грн

Додаткові опції

Температура світла, К:

Світлодіодні Світильники на стелю (LED) 

Cвітильники на стелю для дому, офісу, магазину тощо

   Такий вид освітлювальних приладів, як світильники стельові, займає важливе місце в домашньому освітленні. Вони можуть використовуватися в якості основних джерел світла для різних приміщень. Також з їх допомогою можна створювати найрізноманітніші види локального підсвічування. У сучасних інте...

Більше
 • Світлодіодні вбудовані світильники на стелю (LED)
  Світлодіодні вбудовані світильники на стелю (LED)

  Стельові світильники, що вбудовуються, - свіже рішення для інтер'єру

  Як можна помітити, сучасні стельові вбудовувані світильники лед набувають все більшої популярності. Вони відносяться до освітлювальних приладів, призначених для особливого способу монтажу. Зазвичай вони встановлюються на підвісні або натяжні стелі, а також касетні або рейкові. Словом, їх можна змонтувати на будь-які види покриттів, що знаходяться на відстані від основної стелі. Цей тип освітлювальних пристроїв увійшов у моду разом із різноманітними стельовими підвісними конструкціями. До цього часу дані прилади залишаються вкрай затребуваними.
  Новим поштовхом для їхньої популярності стала поява на ринку LED моделей.

  Нові грани освітлення

  Купити світлодіодні стельові світильники вбудовувані варто тим, хто хоче організувати нову схему кімнатного освітлення. Або ж оновити існуючу. Діодні джерела світла якнайкраще підійшли для реалізації ідеї підвісних стель. Техніка, заснована на світлодіодах, приваблює своєю економічністю. Такі прилади споживають приблизно 8 разів менше електроенергії, ніж лампочки Едісона з аналогічною інтенсивністю світіння. Вони приблизно втричі економічніші, ніж галогенові джерела світла. І десь у півтора рази ефективніше за люмінесцентні лампи. Звичайно, їхня вартість вища, ніж у інших видів освітлювальних пристроїв. Але, крім меншого енергоспоживання, вони служать у кілька разів довше. А згодом діодні пристрої стають дедалі доступнішими.

  Зараз світлодіодні вбудовані світильники стрімко набирають популярність і витісняють інші різновиди цих приладів. Як з'ясувалося, вони ще й зручні для використання. Наприклад, льодовські пристрої легкі та компактні, що допомагає легше їх монтувати. Вони дуже міцні, не надто чутливі до тряски, механічних впливів. А ще – не особливо чутливі до перепадів напруги. Є ще один важливий фактор – слабке нагрівання. Це особливо актуально для використання з натяжними стелями. Якщо освітлювальний пристрій перегрівається, плівка натяжної стелі здатна деформуватися. А світильник стельовий світлодіодний вбудований майже не виділяє тепла при роботі. Тож чутливі матеріали будуть у повній безпеці.

  Особливості експлуатації вбудованих світильників

    Популярність даного форм-фактора освітлювальних пристроїв цілком зрозуміла. На відміну від масивних люстр, що звисають, вони займають мінімум корисного простору. Більше того, при грамотному розташуванні такі лампи можуть збільшити висоту приміщення. Вони виглядають непомітно, але стильно, що цілком відповідає духу сучасних інтер'єрів.

    Але, незважаючи на ці безперечні переваги, врізні світильники – не найпростіший тип освітлювальних приладів. Насамперед, перед їх придбанням необхідно чітко спланувати, як виглядатиме кімнатне освітлення. Необхідно продумати кількість, розташування та потужність ламп. А це завдання потребує відповідального підходу. Адже серед сучасних моделей є найрізноманітніші пристрої.

    Одним з найбільш відомих різновидів таких приладів є точкові моделі. Ці компактні пристрої забезпечують спрямоване світло. Завдяки цьому вони часто використовуються для локального освітлення або підсвічування якихось ділянок або об'єктів. Точкові вбудовані світильники зазвичай мають у своєму розпорядженні групи, таким чином вдається підсвітити строго певну зону приміщення.

    Багато сучасних моделей цього типу передбачають встановлення змінних лампочок зі штирковими контактами. Є можливість встановити галогенні чи світлодіодні джерела світла.

    Ще один поширений тип стельових ламп – пристрої типу Downlight. Це відносно невеликі прилади з лаконічним дизайном. Найчастіше вони мають круглу форму, іноді – квадратну. Такі моделі вигідно виглядають практично в будь-якому сучасному інтер'єрі. Прилади цього можуть бути різного розміру та потужності. Вони також призначені для спрямованого свічення. Нерідко стельові світильники врізні цього типу мають поворотну головку, що дозволяє гнучко налаштувати напрям освітлення.

     В офісах, виставкових залах або інших просторих приміщеннях можна зустріти підвісні стелі, що зібрані з блоків. Для таких конструкцій добре підійдуть світлові пристрої у вигляді прямокутних панелей LED. Завдяки стандартним розмірам таку лампу легко встановити замість одного із блоків. За бажання їх можна розташовувати з будь-якою частотою, створюючи найоптимальнішу схему освітлення.

     Світлодіодні врізні освітлювальні прилади можуть стати практичними та привабливими елементами сучасного інтер'єру. Наш магазин пропонує розглянути і купити стельові світильники, що підходять для самих різних цілей.

 • Світлодіодні накладні світильники на стелю (LED)
  Світлодіодні накладні світильники на стелю (LED)

  Лаконічність та елегантність накладних світлодіодних світильників

  Витончений компактний світлодіодний накладний світильник - вдале рішення для тих, кого втомили класичні люстри. Ці пристрої чудово підходять для різних стилів інтер'єру. Безперечна цінність таких освітлювальних приладів полягає в їх компактності. Подібні лампи можна сміливо встановлювати у кімнатах із низькою стелею. Крім того, з їх допомогою нескладно урізноманітнити світлове оформлення інтер'єру. Наприклад, розташувавши на стелі кілька таких пристроїв. Подібний варіант дозволяє створити в одній кімнаті кілька зон освітлення.

  Крім компактності, цей тип приладів приваблює зручністю установки. Їх можна монтувати на будь-яку звичайну стелю. Але при цьому накладний світильник крига підходить і для різних видів підвісних стель. Такі пристрої допускають встановлення прямо поверх плити або іншої поверхні такої стелі. Існують також універсальні моделі, оснащені рамкою, що знімається. Якщо від'єднати цю рамку, їх можна встановлювати як вбудовані.

  Особливості накладних світлодіодних світильників

    Освітлювальні прилади, які монтуються впритул до стелі – далеко не новий винахід. Однак раніше вони найчастіше були конструкцією з розсіювальним плафоном і патроном для лампи. Або, у деяких випадках – з декількома патронами.

  Так було, поки не з'явилися накладні стельові світлодіодні світильники, які змінили уявлення про ці прилади. Як неважко здогадатися, їхньою основною відмінністю стало використання як джерело світла LED випромінювачів. Зараз світлодіоди проникають у всі сфери освітлювальної техніки, поступово замінюючи інші види джерел світла. Цьому сприяють їхня практичність та економічність. Льодовські прилади витрачають у 8-10 разів менше енергії на забезпечення того ж світлового потоку, що лампи розжарювання. Вони здатні опрацювати від 30 000 до 50 000 годин, залежно від моделі. Таким чином, економія на електроенергії виходить дуже відчутною.

    Але це далеко не всі причини купити світлодіодний світильник. Адже старі моделі з різьбовими цоколями також можна "осучаснити", встановивши діодну лампочку в цоколі. Але нові пристрої оснащені вбудованими льодовськими джерелами світла. А це значно підвищує комфорт їхньої експлуатації. Випромінювач, що складається з багатьох світлодіодів, при звичайному використанні зможе прослужити кілька років. За цей час його власнику не доведеться турбуватися про заміну лампочок. Не доведеться розмонтувати прилад і виконувати нудну процедуру вилучення плафона.

    Варто також згадати, що такі пристрої відрізняються дуже слабким нагріванням при роботі. Таким чином, світлодіодний стельовий накладний набагато безпечніший для навколишнього оточення. А особливо – для чутливих до високої температури підвісних стель. Це дозволяє використовувати більш яскраві та потужні прилади.

    Завдяки такій особливості у виробників з'явилася можливість використовувати для корпусів легші матеріали. Наприклад, міцний термостійкий пластик. Це не вплинуло на надійність пристроїв. Тим більше, що лід лампи не бояться поштовхів чи тряски. Зате завдяки цьому вага багатьох моделей відчутно нижча, ніж у "класичних" пристроїв. І це також полегшує завдання монтажу.

  Різноманітність світла

  Сьогодні в цій категорії можна знайти найрізноманітніші моделі. Так, найпростіший стельовий світильник накладний має строгий мінімалістичний дизайн. Це пристрій у круглому чи прямокутному корпусі з матовим розсіювачем. Білий колір, суворі лінії. Єдине, що безумовно привертає увагу – м'яке, приємне для очей світло цього приладу. Така модель буде доречною як в офісі, так і в домашній обстановці.

    Для приміщень із підвісними стелями типу Армстронг підійдуть моделі відповідної конструкції. Вони є плоскими прямокутними панелями, зручними для установки. Ними можна сміливо замінювати застарілі растрові пристрої із люмінесцентними лампами. Зазвичай такі накладні стельові світильники передбачають можливість монтувати їх як вбудовувані моделі.

    Практичний форм-фактор таких пристроїв дозволяє використовувати їх не тільки для житлових або офісних приміщень. Подібний прилад стане, наприклад, вдалим рішенням для встановлення на сходовому майданчику або над під'їздом. Тут також стануть у нагоді всі описані вище переваги цього типу освітлювальних пристроїв. Зокрема, енергоефективність, довговічність та можливість не змінювати лампочки. Але для подібної мети варто придбати спеціальний led світильник накладної підвищеної міцності. Незайвим буде захист корпусу від вологи та пилу.

    Якщо потрібна елегантна модель, варто звернути увагу на привабливі декоративні пристрої. Сучасні виробники пропонують різні дизайнерські рішення. Так, комусь підійде стримана модель традиційної форми з легким декором рамки та розсіювача. Але можна знайти ефектні пристрої, дизайн яких стане яскравою деталлю в будь-якій кімнаті.

    Тим, хто цінує можливості сучасних технологій, сподобаються пристрої з розумною функціональністю. Такими моделями можна керувати дистанційно, а також регулювати різні параметри їхнього світіння. Наприклад, яскравість або колірну температуру. Просто та швидко купити стельові накладні світильники лід можна у нашому інтернет магазині Exmart. Тут представлений багатий вибір найрізноманітніших моделей відомих брендів за розумними цінами.

 • SMART світильники
  SMART світильники

  Smart світильники - високі технології в побутовому освітленні

    Чи не найпрогресивнішим видом сучасних освітлювальних приладів є SMART лампа з "розумною" функціональністю. Наразі такі пристрої можна зустріти в асортименті багатьох провідних виробників світлової техніки. Це тим, що дедалі більше людей виявляють інтерес до цього досягнення сучасної техніки. Стає очевидним, що подібні прилади - не розкіш і не надмірність. Завдяки своїм можливостям вони можуть відкрити для своїх власників новий рівень комфорту повсякденного життя. А в багатьох випадках навіть допомогти більш ефективно та раціонально використати електроенергію.

  Можливості Smart ламп

   Сучасний смарт світильник є пристроєм, оснащеним найактуальнішим на сьогоднішній день джерелом світла. Йдеться про світлодіодні випромінювачі. Льодовські прилади вже завоювали популярність завдяки своїй економічності, надійності та довговічності. А з розвитком технологій стало можливо оснащувати їх додатковими корисними функціями.

    Функціональність більшості LED SMART ламп безпосередньо стосується параметрів їх світіння. Так, однією з найпоширеніших властивостей подібних приладів є можливість змінювати інтенсивність світіння. За це відповідає спеціальний пристрій – диммер. Він здатний регулювати напругу, яка подається на джерело світла. Таким чином, освітлювальний прилад може світити максимально яскраво або знизити інтенсивність світіння до приємного напівтемряви.

    Смарт світильники LED мають чимало переваг перед звичайними нерегульованими світлодіодними моделями. Насамперед, вони дозволяють встановити будь-який комфортний рівень освітлення. Крім того, ця функція відіграє важливу роль в економії електрики. Адже далеко не завжди потрібно включати яскраве освітлення. Може виявитися, що більшу частину часу достатньо, щоб лампочка світила ледь-ледь.

    Другою популярною функцією, якою може мати SMART лампа світлодіодна, є регулювання колірної температури. А простіше кажучи, кольори світіння. Ні для кого не секрет, що лампочки можуть давати "тепле", жовте світло, або "холодне", близьке до блакитного. Буває також нейтральне, біле світло, яке найбільше схоже на природне денне освітлення. Колір світіння сприймається по-різному. Тому при організації освітлення щоразу доводиться вирішувати, яка колірна температура буде найдоречнішою.

    SMART LED світильник з функцією регулювання кольору світіння позбавляє необхідності робити такий вибір. Він дозволяє вибрати колірну температуру залежно від потреби. Якщо потрібно створити комфортне освітлення, що сприяє відпочинку і розслабленню, підійде теплий відтінок. А якщо потрібне світло для роботи, яке допоможе сконцентруватися, варто віддати перевагу нейтральному або холодному світінню.

  Простір “розумних” можливостей

    Моделі різних виробників можуть відрізнятися реалізацією цих функций. Наприклад, у деяких пристроях регулювання яскравості виконується вручну. А в інших моделях є готові налаштування, що підходять для різних сценаріїв використання.

   Крім цього, у смарт лампи може бути безліч інших функцій, іноді досить незвичайних. Наприклад, цілком поширеним є дистанційне керування "розумними" світловими пристроями. Для цього може використовуватися пульт, який постачається у комплекті з приладом. А в деяких моделях передбачено можливість підключення до смартфону. Зазвичай для взаємодії потрібно встановити спеціальний додаток. Після чого власник світильника зможе вмикати його на відстані, регулювати різні параметри світіння. Досить зручною можливо можливість встановлення таймера на відключення.

    Тим, хто хоче чогось незвичайнішого, можуть сподобатися моделі з можливістю відтворення аудіо та світломузикою. Сімейство "розумної" світлової техніки включає різні типи пристроїв. Серед них є стельові та настільні лампи. Щорічно з'являються нові, досконаліші та зручніші моделі. У нашому інтернет-магазині Exmart Ви можете знайти багато смарт пристроїв різних марок.

 • Світлодіодні панелі (LED)
  Світлодіодні панелі (LED)

  Світлодіодна панель – це LED світильник, що має плоский алюмінієвий корпус та матовий розсіювач, який робить світло «м'яким» та заливним, рівномірно освітлюючи кімнату. Такі LED-світильники за типом монтажу бувають і накладні панелі, що вбудовуються, а за формою - круглі і квадратні панелі. Купити світлодіодну панель можна для офісу та для дому. Сучасний дизайн поступово відмовляється від люстр на користь вбудованих світлодіодних панелей. У нас в інтернет-магазині великий вибір світлодіодних світильників та LED панелей будь-яких розмірів та форм. Вони повністю укомплектовані драйверами, що спрощує їх монтаж та виключає покупку додаткових товарів.

  Врізні LED панелі використовуються для монтажу підвісної стелі з гіпсу або стелі типу Армстронг. Вбудовані LED світильники Feron представлені у формах: коло та квадрат. Залежно від потужності мають різний розмір (чим вище потужність, тим більша площа LED панелі). Купити накладні LED світильники можна для бетонних стель або стін, де немає можливості зробити отвір. Монтаж таких LED панелей дуже простий: вам потрібно закрутити залізну планку до стіни, а потім на неї закріпити світильник.

  Світлодіодні панелі Feron відрізняються високою якістю та відносно невеликою ціною. Вони не нагріваються, що дозволяє використовувати їх у пластикових та натяжних стелях. Гарантія на світлодіодні світильники Ферон – 2 роки.

  Всі растрові світильники з люмінесцентними лампами можна легко замінити на світлодіодну панель, яка не мерехтітиме і гудітиме, що важливо для роботи персоналу, який тривалий час знаходиться в офісі, аудиторії, салоні краси або клініці. Прослужать вони набагато довше растрових, оскільки в останніх потрібно періодично міняти лампи, так як люмінесцентні мають не довгий термін служби. Світлодіодна панель виглядає набагато солідніше і сучасніше в офісному просторі, ніж застарілий растровий світильник. ТМ Feron має нейтральну колірну температуру, що робить її універсальним джерелом світла в будь-якому приміщенні: у залі, спальні, у ванній або коридорі. Якщо ви думаєте, як висвітлити офіс або салон краси, то LED-панель - ідеальний варіант.

  Наші клієнти часто замінюють растровий світильник світлодіодною панеллю малої потужності. У коридорі не потрібне яскраве світло, яке горить цілодобово. Набагато вигідніше замість растрового світильника потужністю 72 Вт поставити плитку, в якій вирізати отвір під світлодіодний світильник потужністю 12 Вт. Економія 60 Вт на кожному світильнику. При врахуванні їх кількості, періоду роботи та вартості переобладнання – виходить дуже економне рішення!

  Світлодіодний світильник – це мінімалістичний дизайн, приємне світло, хороша ціна, тривалий термін служби, а також колосальна економія електроенергії та ваших засобів. Світлодіодне освітлення – це майбутнє. І світлодіодні стельові світильники це перший крок до нього.

на сторінці
Показати 1 - 24 з 175 шт
Показати 1 - 24 з 175 шт

Меню