Алюмінієвий профіль виразний LED-Tec ПФ-3

Новий

Рейтинги і коментарі
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)
 
Все про товар
Виразний алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки є найкращим варіантом для створення особливої ​​декоративного підсвічування, яка формується в стіні або іншій поверхні. Завдяки продуманій структурі корпусу з алюмінію, профіль для світлодіодної стрічки дозволяє не тільки поліпшити світловіддачу LED стрічки, але і захищати її від зовнішніх факторів негативного впливу і перегріву. Ви можете купити профіль для світлодіодної стрічки ПФ-3 з матовим або напівматовим розсіювачем.
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів

Результат:
 -  
Хорошо, что продавец оказался внимательным, перепутал и уэе было хотел заказать не то, но девушка по телефону переспросила и уточнила, правильно ли я всё назвал. В общем, выяснили, что тот профиль бы не подошёл

Раніше переглянуте

Меню