Датчик освітленості - фотоелемент "день / ніч" Feron SEN 27

585

Feron

Новий

175 грн

В наличии на складе

- +

Рейтинги і коментарі
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)
 
Все про товар

Датчик освітленості виробляє автоматичне включення і виключення джерел світла у відповідності з рівнем що потрапляє на нього світла. Відповідна вещ до ідеї автономного контролю освітлення дворових ділянок, вулиць і т. Д.

Відмінність від інших моделей:

Датчик руху SEN27 - не залежить від температури навколишнього середовища і рівня вологості, тим самим виділяючись на тлі датчиків руху і енергозберігаючих пристроїв. Відмінністю від SEN26 є підвищене навантаження.

Відмінними рисами даної моделі явлеется:

легка установка

зручність

практичність

енергозбереження

висока чутливість

Прилад контролює роботу освітлювального пристрою тільки вночі.

Параметри:

Джерело живлення: 230V 50 / 60Hz

Навантаження активна / змішана: 25A

Освітленість, Lux: 15

Колір корпусу: білий

Ступінь захисту, IP: 44

 

 
Характеристики
Тип:День-ніч
Робоча напруга, V:220
Потужність, W:3500
Гарантія:6
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів

Результат:
 -  
Купил месяц назад, пока работает исправно, сбоев не замечал, уже забыл, когда в последний раз включал сам освещение во дворе

Раніше переглянуте

Меню