Дистанційний вимикач Feron TM72 на 2 канали

4484

Feron

Новий

260 грн

Цього товару більше немає на складі
Рейтинги і коментарі
( 5.0 / 5) - 1 відгук(и)
 
Все про товар

Дистанційний вимикач дозволяє керувати освітленням в приміщенні на відстані, за допомогою радіосигналу. Приймальний блок з'єднується зі світловими приладами, а пульт дозволяє управляти приймальним блоком на відстані до 30 м за допомогою радіосигналу. Дистанційний вимикач ТМ72 має 2 канали, на кожен з яких можна підключити тільки частина освітлювальних приладів в приміщенні і включати ці частини за допомогою пульта окремо. Або можливо підключити всі канали для всього освітлення. Великий запас потужності на кожному каналі дозволяє включати потужні і багатолампові освітлювальні прилади. Модель має функцію вмикання освітлення з затримкою від 10 до 60 секунд.

Технічні характеристики:

Напруга, V: 220

Потужність активного навантаження (на 1 канал), W: максимум 1000

Потужність реактивного навантаження (на 1 канал), W: максимум 300

Функція включення з затримкою: є

Кількість каналів: 2

Максимальна дальність передачі сигналу, м: 30

Комплектація: приймальний блок, пульт ДУ, утримувач для пульта, елемент живлення для пульта ДУ (1 * 12V / V23)

 
Характеристики
Робоча напруга, V:220
Потужність, W:1000
Кількість каналів:2
Гарантія:6
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Рейтинги і коментарі від наших клієнтів

Результат:
 -  
Прикольная вещица, упрощает жизнь

Раніше переглянуте

Меню