Опромінювач-рециркулятор бактерицидний «ОРББ-15х2»

BactoSfera

Новий

2 990 грн

В наличии на складе

- +

Безкоштовна доставка для даного товару
Рейтинги і коментарі
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)
 
Все про товар

Бактерицидний опромінювач-рециркулятор призначений для знезараження приміщень, до 30 квадратних метрів, від всіх типів вірусів, мікробів, бактерій, грибків, цвілі і інших шкідливих мікроорганізмів. В опромінювачі застосовується бактерицидна безозонову лампа типу Т8 на 15W, низького тиску з піком ультрафіолетового випромінювання 257,3 нм. Ресурс роботи її становить 9000 годин. Його конструкція дозволяє використовувати його як в стаціонарному вигляді, так і в мобільному. Для стаціонарного використання в комплекті з опромінювачем йде провід в розетку, довгою в 3 метри.

Головними особливостями цієї версії бактерицидного опромінювача є вбудований таймер з 10-ю програмами автоматичного включення і виключення у вказаний вами час, ідентифікатор працездатності лампи і внутрішні вентилятори. Завдяки останнім, швидкість прохідності повітря збільшується в два рази, тим самим прискорюючи процес кварцування приміщення. Також є в конструкції корпусу є пилові фільтри, які витягуються без розбирання корпусу.

 
Характеристики
Потужність, W:15
Площа знезаражування, кв. м:30
Кількість ламп, шт.:2
Ресурс роботи лампи, годин:9000
Тип опромінювачаРециркулятор
Гарантія:60
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Раніше переглянуте

Меню