Терморегулятор ТР16у2 на DIN-рейку 2,5 кВт

HS-Electro

Новий

890 грн

В наличии на складе
Попередження: Останні товари на складі!

- +

Рейтинги і коментарі
( 0.0 / 5) - 0 відгук(и)
 
Все про товар

Терморегулятор HS Electro призначений для підтримки заданої температури в закритому просторі, в режимі нагрівання або охолодження (в газоподібному або рідкому неагресивних середовищах).

Терморегулятор зібраний на базі мікроконтролера, який вимірює і відображає температуру, він же її регулює - включаючи і вимикаючи навантаження.

Вимірювання температури здійснюється електронним датчиком. Датчик гальванически розв'язаний з електромережею!

Комутація навантаження здійснюється електромагнітним реле.

Конструктивно виріб виконано в корпусі призначеним для кріплення на DIN-рейку.

Технічні характеристики:

можливі межі регулювання температури: -55 ... + 125 ° С

рекомендовані межі регулювання температури: -10 ... + 100 ° С

крок регулювання температури: 0,5 ° С

межі регулювання значень гістерезису: 0,5 ... 10 ° С

крок регулювання гістерезису: 0,5 ° С

похибка вимірювання температури: 0,5 ° С

датчик температури: DS18B20

харчування датчика: паразитное

довжина кабелю датчика: 2м

напруга живлення: 200-230В

напруга живлення: 16А

габарити: 90х70х50мм (два з половиною стандартних автомата)

ВИМОГИ БЕЗПЕКИ

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Підключати до приладу навантаження зі струмом споживання вище, ніж вказано в характеристиці.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Опускати датчик в рідини без надійної гідроізоляції.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Експлуатувати прилад в розібраному стані, змінювати його конструкцію і його програмне забезпечення.

НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ! Попадання в середину приладу вологи, при установці в приміщеннях з підвищеною вологістю, встановіть терморегулятор в корпус зі ступенем захисту не нижче IP55.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Підключати до клем приладу безпосередньо електроприлади (використовуйте перехідник з кабелю).

МОНТАЖ

Термрегулятор встановлюють на DIN-рейку або призначений для цього корпус. Підключення виконують згідно Рис.1 в інструкції (йде в коробці з терморегулятором). Провід застосовують перетином, розрахованим на споживаний навантаженням струм. Бажано застосовувати багатожильний провід, кінці якого треба облуди або одягнути наконечники. При затягуванні клем прикладіть в міру зусилля, щоб не порушити клему, але не прослабит контакт.

При експлуатації приладу спільно з теплою підлогою використовуйте перехідник (шматок кабелю і клема). При приєднанні датчика зверніть увагу на полярність, плюс - червона жила кабелю. Якщо ви неправльного підключіть, то на індикаторі будуть постійно світити три горизонтальних сегмента.

Відключивши харчування, поміняйте дроти місцями. Датчик розміщуйте подалі від силових проводів і будь-яких можливих джерел електромагнітних завад. При закладці в бетон використовуйте гофру, при контролі температури рідин приміщення достатньо гідро- і електроізоляцію.

ПІДГОТОВКА ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Подайте харчування. На індикаторі короткочасно висвітиться три горизонтальних сегмента, далі терморегулятор покаже діючу температуру на датчику (тобто в контрольованому середовищі). Якщо цього не відбулося - вимкніть живлення і поміняйте жили кабелю датчика місцями.

Щоб терморегулятор почав виконувати поставлене завдання, треба записати в його пам'ять потрібні вам установки, в іншому випадку він буде відпрацьовувати раніше записані (заводські). Всі зміни зберігаються в незалежній пам'яті мікроконтролера, навіть після відключення живлення!

Спочатку визначте, який режим вам потрібен: режим нагріву - терморегулятор при зниженні температури в контрольованому середовищі включає нагрівачі і вимикає їх при піднятті температури до заданої межі; режим охолодження - терморегулятор при підвищенні температури в контрольованому середовищі включає охолоджуючі агрегати і вимикає їх при опусканні температури до заданої межі.

Експлуатація

Експлуатація терморегулятора не вимагає втручань з боку людини. Подайте харчування і терморегулятор сам буде стежити за температурою.

На індикаторі буде відображатися діюча температура, світіння жовтого (нагрів) або синього (охолодження) світлодіодів показує, який режим обраний.

Якщо виникла необхідність відключити навантаження, то натискання кнопки (авто / викл.) Відключить навантаження від мережі, незалежно від температури. Світлодіод замигает зеленим кольором. Вторинне натискання кнопки поверне терморегулятор в робочий стан. При необхідності надовго відключити обесточьте прилад повністю.

Значення світіння індикатора стану навантаження:

горить зелений - навантаження відключена (авто)

горить червоний - навантаження виключена (авто)

блимає зелений - навантаження відключена (викл)

 
Характеристики
Гарантія:12
 
Доставка

Ми знаходимося в Києві за адресою: вул. Миколи Василенка, 21. Тому, ви можете отримати своє замовлення самовивозом, попередньо уточнивши наявність товару, що вас цікавить.
Доставка кур'єром по Києву на наступний день: 70 грн для замовлень на суму не менше 1000 грн. Для замовлень на суму від 1000 грн - доставка безкоштовна.
Доставка Новою поштою: за тарифами перевізника для замовлень на суму до 1000 грн та безкоштовно для більш крупних замовлень.
УВАГА! Комісія за грошовий переказ складає 20 грн + 2% від суми переказу та завжди оплачується отримувачем, незалежно від суми замовлення.

Раніше переглянуте

Меню